trawa

Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 867765 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rzem

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #270 dnia: Luty 16, 2017, 07:54:12 pm »
Dokładnie, czas skończyć z wiernopoddańczym tonem  :smile:



Ja to tak trochę ironicznie pisałem, ale jak sie domyślam, dobrze zdajecie sobie z tego sprawę...
Żeby nie było: życzę Wam dobrze. Arogancji tylko nie lubię.

Offline Komediant

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #271 dnia: Luty 16, 2017, 08:24:03 pm »
Conan rysowany przez Windsor-Smith'a, to komiks po który bym z przyjemnością sięgnął.

Tylko w jakiej formie? Bo w cz-b już to wydała Mandragora, co prawda z kompletnie niepasującą okładką i bez najlepszej części ("Red Nails"), ale było. A oryginalnych kolorów zdaje się nie ma i ostatnia, dwutomowa wersja Conan by BWS to koszmarne komputerowe kolory kastrujące kreskę BWSa  niemal tak bardzo jak kiedyś Moebiusa w Incalu. Chyba jedynym możliwym upgradem byłoby czarno-białe wydanie w powiększonym (najlepiej bardzo) formacie, ale to też raczej fantazja.

Offline bluebeery

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #272 dnia: Luty 16, 2017, 09:29:21 pm »
Tylko w jakiej formie? Bo w cz-b już to wydała Mandragora, co prawda z kompletnie niepasującą okładką i bez najlepszej części ("Red Nails"), ale było. A oryginalnych kolorów zdaje się nie ma i ostatnia, dwutomowa wersja Conan by BWS to koszmarne komputerowe kolory kastrujące kreskę BWSa  niemal tak bardzo jak kiedyś Moebiusa w Incalu. Chyba jedynym możliwym upgradem byłoby czarno-białe wydanie w powiększonym (najlepiej bardzo) formacie, ale to też raczej fantazja.
Myślę, że nawet wersja podobna do Mandragory również znajdzie grono odbiorców. Przecież " powtórek " mamy na rynku sporo i mimo wszystko znajdują raczej zadowalające dla wydawnictwa grono odbiorców. Co do komputerowych kolorów to zdecydowanie jestem przeciw, lepiej cz-b plus może jakieś dodatki w formie szkiców.

Offline weiter

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #273 dnia: Luty 17, 2017, 07:22:24 am »
Proszę, proszę...
Fantasmagorie spełnia marzenia czytelników komiksów....
Ja bardzo proszę o tego Conana
http://www.jpeg.cz/images/2015/07/03/uF0YC.jpg


Przepraszam autora za wykorzystanie zdjęcia  :wink:

Offline Night wolf

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #274 dnia: Luty 17, 2017, 07:41:09 am »
Omniak wygląda niesamowicie, gratulacje dla czechów. Obawiam się że tylko że nie wszystkich na coś takiego będzie stać 2900 koron to ponad 450zł z rabatami to do 300zł zejdzie to i tak dużo (nie patrze na to że jest on warty tych pieniędzy).

Kijanek

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #275 dnia: Luty 17, 2017, 08:59:50 am »
Ja bym się nie obraził za pozycje IDW, choćby taki Metal Gear Solid, nie mówiąc o Żółwiach czy Transformersach

Offline ASX76

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #276 dnia: Luty 17, 2017, 11:28:09 am »
Marzą mi się omniaki "Hellboya"... Skoro Egmont ma ten komiks w d... Fantasmagorio, azaliż spełnisz to marzenie ściętej głowy? :wink:

Offline parsom

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #277 dnia: Luty 17, 2017, 11:41:59 am »
O tak, Hellboya! Na pohybel Egmontowi!
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline absolutnie

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #278 dnia: Luty 17, 2017, 02:30:59 pm »
Drodzy czytelnicy komiksów,


...
Stawiamy na zupełne nowości na naszym rynku wydawniczym, pozycje wcześniej u nas niepublikowane, nie chcemy odgrzewanych kotletów.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline ASX76

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #279 dnia: Luty 17, 2017, 02:37:48 pm »
No dobrze, w takim razie komiksy Mignoli, których na polskim rynku nie było, lub zostały tylko "liznięte" ;)
Poza tym akurat dla "Hellboya" warto byłoby zrobić wyjątek :razz:

Offline polska312

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #280 dnia: Luty 17, 2017, 02:38:19 pm »



Nathan Never też u nas już był, a i tak znalazł się w zapowiedziach wydawnictwa. Uważam więc, że każdy tytuł ma szansę, wszystko zależy tylko od spraw licencyjnych.

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #281 dnia: Luty 17, 2017, 02:42:08 pm »
Chyba was już lekko ponosi - Egmont cały czas ma licencję na Hellboya, tylko go nie dodrukowuje.

Offline polska312

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #282 dnia: Luty 17, 2017, 02:51:26 pm »
Chyba was już lekko ponosi - Egmont cały czas ma licencję na Hellboya, tylko go nie dodrukowuje.
Właśnie o to mi chodzi wszystko zależy od licencji. Licencja jest wykupiona przez inne wydawnictwo więc akurat w przypadku Hellboya obecnie brak jest szans na wydanie przez Fantasmagorie lub inny podmiot.

Offline keram

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #283 dnia: Luty 17, 2017, 03:05:06 pm »
W sprawie Conana.
Uważam, że najlepsze co u nas wyszło z tym bohaterem to 5 zeszytów wydanych przez firmę As Edytor (1990-1991), a pochodziły one z serii "The Savage Sword of Conan".
Jeśli więc Conan miałby wrócić to polecam tę serię.

Offline mappy

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #284 dnia: Luty 17, 2017, 03:16:16 pm »
Niech wydadzą całe Rachel rising i ten zapowiedziany zbiór na marzec wtedy będzie można ocenić.
Na razie to plan wydawniczy rozpisaliście na parę lat.

Pytanie do wydawnictwa. Możliwe że się już przewinęło ale czy już wiadomo gdzie będzie można zakupić wasze pozycje?