Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 878899 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline isteklistek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #105 dnia: Luty 01, 2017, 03:59:40 pm »
Na gildia już można zamawiać pierwszy tom RR.

Offline Death

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #106 dnia: Luty 01, 2017, 04:14:55 pm »
Druk kolor? Myślałem, że to jest w całości czarno-białe.

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #107 dnia: Luty 01, 2017, 06:37:32 pm »
Jest w całości czarno białe. Błąd Gildii.

Offline tabasko21

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #108 dnia: Luty 01, 2017, 07:34:50 pm »
Bardzo ladna cena sadzilem ze bede musial dac okolo 65 zl za ten komiks a tu niespodzianka

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #109 dnia: Luty 03, 2017, 07:26:49 pm »
kolejne zapowiedzi wydawnictwa Nathan Never i Martin Mystere (nie wiadomo jaka forma, czy to będą regularne serię, czy może jakieś pojedyncze one-shoty)

Offline Ty_draniu

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #110 dnia: Luty 03, 2017, 07:48:16 pm »
to też jest ciekawe: "za jakiś czas myślę, że doczekasz się pewnego omnibusa jeśli negocjacje przebiegną pomyślnie"
Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi. Bogowie są niezbędni.

Offline Netzach

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #111 dnia: Luty 03, 2017, 08:08:51 pm »
kolejne zapowiedzi wydawnictwa Nathan Never i Martin Mystere (nie wiadomo jaka forma, czy to będą regularne serię, czy może jakieś pojedyncze one-shoty)
Bardzo się cieszę z Martina Tajemniczego, długo na to czekałem, ale nie uwierzę, jak nie zobaczę, aż za ładnie te wszystkie zapowiedzi wyglądają ;) Ciekawe czy format zachowają.

Offline Death

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #112 dnia: Luty 03, 2017, 08:41:02 pm »
No to mam taką historię, że nigdy Nathana nie czytałem, ale wiedziałem, że w pewnym antykwariacie leży 5 tomików. Tylko, że chcieli za nie 15 złociszy za jeden, z tego co pamiętam, to jakoś zawsze mi było szkoda. Zawsze tam leżały, całymi latami, nikt ich nigdy nie kupował i było pewne, że nadal tam leżą, tym bardziej po 15 za jeden cienki zeszycik. Nie byłem w antykwariacie jakiś rok. A w międzyczasie przeczytałem sporo Dylanów, wcześniej znałem tylko 1. No i się podjarałem takimi klimaciorami, a że akurat pojechałem do tego miasta do kina, to sobie pomyślałem "a, wezmę przy okazji cały komplecik tego całego Nathana, to w coś podobnego do Dylana, będzie zabawa". Idę do antykwariatu...a tam salon meblowy. Antykwariat przestał istnieć...

Offline mappy

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #113 dnia: Luty 03, 2017, 08:52:53 pm »
Rachel Rising biorę ale reszta nieciekawa.
Dylan Dog od Kurca, Nathan oraz Martin Mystery to przecież komiksy które są od lat na rynku. Każdy ponad 300 tomów.
Przy takiej dobroci na naszym rynku i zapowiedziach innych wydawnictw? Nie rozumiem wyboru ale ja odpuszczam.

Offline wydawnictwo_fantasmagorie

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #114 dnia: Luty 03, 2017, 09:07:07 pm »
Nie rozumiem wyboru ale ja odpuszczam.

Ten wybór to potrzeba serca, kocham Dylan Doga, kocham Nathana Nevera, kocham Martina Mystere. Kiedyś powiedziałem sobie, że polski czytelnik musi dostać te serie od początku do końca i to w odpowiedniej formie i tak też będzie  :smile: Z DD niestety nie udało się ale NN i MM będą miały swoje chwile chwały. I nie zamierzamy zwijać się jak Egmont  :smile:

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #115 dnia: Luty 03, 2017, 09:29:49 pm »
Ja w kontrze napiszę, że lata łudziłem się/czekałem aż ktoś weźmie się ponownie za Nathana i teraz w mojej osobie macie już jednego wiernego klienta.
perły przed wieprze

Offline Koalar

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #116 dnia: Luty 03, 2017, 09:57:21 pm »
Jakiś smutek mnie ogarnął. Bo DD uwielbiam, a o NN mogę napisać li tyle, że akcja dzieje się w przyszłości... I nie wiem, czy to bomba, czy strzał w stopę. :( Życzę jednak powodzenia, może ten MM mi podejdzie.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #117 dnia: Luty 03, 2017, 10:01:45 pm »
Nie lepiej takie integrale: http://www.bedetheque.com/serie-5002-BD-Nathan-Never.html

Kolejna seria, która będzie wychodzić wieczność :P Byleby tylko w twardej oprawie i od początku, hmm?

Offline wydawnictwo_fantasmagorie

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #118 dnia: Luty 03, 2017, 10:14:19 pm »
Ja w kontrze napiszę, że lata łudziłem się/czekałem aż ktoś weźmie się ponownie za Nathana i teraz w mojej osobie macie już jednego wiernego klienta.

Miło poznać kolegę - fana po fachu  :smile: , wielkie dzięki za wsparcie  :smile:

Kolejna seria, która będzie wychodzić wieczność
Z pewnością nie wieczność, nie mamy tyle czasu. Jeśli będzie odpowiednie zainteresowanie to możemy wydawać nawet 12 tomów rocznie każdej z serii, nie chcemy wydawać jak kiedyś Egmont raz na rok  :smile:

Byleby tylko w twardej oprawie i od początku, hmm?
Ja jako czytelnik zawsze chciałem mieć daną serię od początku, nie od środka ani od końca, takie już zboczenie zawodowe  :smile:
A twarda oprawa, obwoluta i o wiele lepszy papier bo po prostu tak chcę, chcę żeby się ładnie prezentowało na półce i żeby można było czerpać z tego radość. I nie należy oczekiwać że to się zmieni, nie zamierzamy zaniżać naszych standardów. Cena będzie bardzo przystępna więc chyba należy raczej się z tego cieszyć, prawda?  :wink:

Offline isteklistek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #119 dnia: Luty 03, 2017, 10:34:58 pm »
Podoba mi się takie podejście do sprawy. Chętnie poznam dokładne szczegóły, wtedy będzie można zadecydować, czy warto w to wejść. No i jeszcze przy takich seriach warto zastanowić się nad jakimś programem dla kolekcjonerów.

 

anything