trawa

Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 878422 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3435 dnia: Grudzień 18, 2017, 08:49:29 pm »
Może jak dostaną w końcu swój komiks to napiszą.

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3436 dnia: Grudzień 19, 2017, 08:05:47 am »
U mnie dalej ani widu ani słychu, nie mam pojęcia ile można wysyłać kilkaset komiksów - nawet w dwie osoby.

Offline sum41

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3437 dnia: Grudzień 19, 2017, 09:34:38 am »
Ja dziś odebrałem z Ruchu swój egzemplarz i piękny jest wart swojej ceny :)
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline parsom

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3438 dnia: Grudzień 19, 2017, 01:17:18 pm »
Dostałem i ja. Chociaż nie obeszło się bez dopominania. W gratisie "Wstrząs", ale "QiW" był w zamówieniu, więc to pewnie dlatego.
No i ad rem - przyłączam się do pochwał za jakość wydania. Jest absolutnie super. Aż dziw bierze, jak mając taki produkt można tak zasyfić interes. Patrząc na to tym większą mam nadzieję, że się ogarną i jakoś to pociągną.
Paradoksalnie to chyba jakość mogła przyczynić się do ich problemów. A do tego, o ile dobrze widzę i nie mylę nazwisk, sami to tłumaczą (poza Kotem). W takiej sytuacji to to co wydali to już jest sporo, nie wiem jakim cudem zamierzali znaleźć czas na całą resztę.
I jeszcze banał, ale wart uwagi. Poza Żołwiami wszystkie komiksy były zafoliowane w fajny sposób. Tzn. z taką zakładką z tyłu, która umożliwia łatwe zdjęcie folii. Pierdoła, ale cieszy. Bo. np komiksy NSC foliowane są fatalnie. Egmontu zresztą też - bez scyzoryka nie rozbierzesz.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3439 dnia: Grudzień 19, 2017, 01:26:43 pm »
I jeszcze banał, ale wart uwagi. Poza Żołwiami wszystkie komiksy były zafoliowane w fajny sposób. Tzn. z taką zakładką z tyłu, która umożliwia łatwe zdjęcie folii. Pierdoła, ale cieszy. Bo. np komiksy NSC foliowane są fatalnie. Egmontu zresztą też - bez scyzoryka nie rozbierzesz.
Bo tak foliuje (z taką zakładką z tyłu) w BZG. Żółwie były drukowane gdzie indziej. NSC i Egmont też tak nie mają bo drukują gdzie indziej. Mucha za to ma, bo drukuje w BZG.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2017, 01:31:17 pm wysłana przez mkolek81 »

Offline roble

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3440 dnia: Grudzień 20, 2017, 06:41:07 pm »
Wreszcie dostałem maila że zamówienie na zlowie zrealizowane..:)

Offline raf82

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3441 dnia: Grudzień 20, 2017, 10:47:38 pm »
U mnie nadal nic dwa meile wysłane ten co podaliście i ze strony  fanty zero odzewu. Wydali to już chyba ponad dwa tyg. temu.

Offline bkpiotr

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3442 dnia: Grudzień 21, 2017, 11:15:59 am »
Szukam sobie komiksowych horrorów i tak się zastanawiam nad kupnem Rachel Rising. Czytam tylko ten wątek i wcale bym się nie zdziwił gdyby polskie wydanie skończyło się na pierwszym tomie. Jest sens nabywanie tego komiksu jeśli tak by było, opowiadana on zamkniętą historię?

Offline isteklistek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3443 dnia: Grudzień 21, 2017, 11:22:12 am »
Albo zainwestuj 150 zł w omniaka na dniach otwartych MVM, albo czekaj cierpliwie na wydanie całości po polsku, bo kupowanie jednego tomu jest bezsensu. Może dogadaj się z kimś kto dostał ten komiks jako gratis i odda go Tobie za kilka złotych i wtedy będziesz wiedzieć jak bardzo chcesz ten komiks (dostałem jako gratis QW). Zamówiłem drugi tom i czekam.

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3444 dnia: Grudzień 21, 2017, 11:47:39 am »
opowiadana on zamkniętą historię?
Nie. Tomy 1-4 to jest jakaś całość dopiero.

Deg

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3445 dnia: Grudzień 21, 2017, 08:51:23 pm »
Szukam sobie komiksowych horrorów i tak się zastanawiam nad kupnem Rachel Rising. Czytam tylko ten wątek i wcale bym się nie zdziwił gdyby polskie wydanie skończyło się na pierwszym tomie.
W takim wypadku oczekiwanie na kolejne tomy może okazać się prawdziwym komiksowym horrorem :wink:

Offline raf82

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3446 dnia: Grudzień 23, 2017, 11:00:45 pm »
Horror, dramat co kto lubi wysłałem kilka maili na wszystko co możliwe i nic - zero odpowiedzi a ja nadal nie mam żółwi i QW bo to zamawiałem. Nawet pisałem na allegro bo wystawiają tam komiksy zero odpowiedzi kusi mnie coś kupić wystawić komentarz negatywny to może się obudzą. Jak tak będą traktować też tam klientów to już nikt od nich nic nie kupi.

Offline mappy

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3447 dnia: Grudzień 23, 2017, 11:09:21 pm »
Tutaj ludzie piszą na maile od sierpnia i cisza więc skąd to zdziwienie, że nie odpowiadają?

szulig

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3448 dnia: Grudzień 23, 2017, 11:37:27 pm »
zamawialem 8 maja, 23 grudnia odebralem przesylke. nie pisalem do nich, nie pytalem, ktoregos dnia dostalem maila ze zamowienie jest realizowane i tyle w temacie, jako gratis dostgalem RR, jezeli ktos chce kupic RR, to zapraszam na prv

Offline sum41

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3449 dnia: Grudzień 24, 2017, 09:58:55 am »
Dostałeś za free to daj komuś na święta a nie już na sprzedaż  :biggrin:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?