Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 868088 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Voitas

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3405 dnia: Grudzień 11, 2017, 08:57:59 am »
Przeczytałem Q&W, który to komiks dostałem w gratisie do Żółwi. Strasznie to słabe, a przynajmniej mi kompletnie nie siadło.

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3406 dnia: Grudzień 11, 2017, 08:59:00 am »
@ Voitas a czytałeś Deadpoola z Marvel Now?

Offline Voitas

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3407 dnia: Grudzień 11, 2017, 09:01:27 am »
Tak, czytam na bieżąco. Też zaczyna mnie nudzić i zastanawiam się czy nie sprzedać całości.

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3408 dnia: Grudzień 11, 2017, 09:02:26 am »
Tak, czytam na bieżąco. Też zaczyna mnie nudzić i zastanawiam się czy nie sprzedać całości.
To, może być przyczyna, bo Q&W to takie podobne rejony komiksowe. Choć wg mnie zabawniejsze od tego co prezentuje Deadpool.

Offline isteklistek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3409 dnia: Grudzień 12, 2017, 10:50:31 am »
To jest ten dzień....a raczej wczoraj był. Dostałem meila - od Ruchu nie od wydawnictwa - o paczce w drodze do kiosku, która została nadana wczoraj.

Offline Voitas

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3410 dnia: Grudzień 12, 2017, 11:34:26 am »
A ja się w końcu wczoraj doprosiłem zwrotu za Archiego. Kolejny kontakt z WF jedynie przez księgarnie internetowe, nigdy bezpośrednio.

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3411 dnia: Grudzień 12, 2017, 12:23:48 pm »
Ktoś napisał na FB że mu zrealizowali Archiego:



 :shock:

Pewnie błąd.
 

Offline kenji

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3412 dnia: Grudzień 12, 2017, 07:23:21 pm »
A ja się w końcu wczoraj doprosiłem zwrotu za Archiego. Kolejny kontakt z WF jedynie przez księgarnie internetowe, nigdy bezpośrednio.


jak Wy to robicie??


ja wysyłam co tydzień maila. proszę, błagam , grożę ... nic


może dlatego że chciałem być taki dobry i zamówiłem prawie wszystko... łatwiej oddać 26zł za zamówiony jeden tom niż ponad 200 za kilka pozycji


fantasmagorie - nie lubię was


ps.
ciekawi mnie sytuacja jakby ktoś chciał u nich zareklamować komiks. kurde ludzie narzekają , że muszą kilka dni czekać więcej na zwrot kasy w inbooku . albo że na maila z merlina czekali 2 dni..  a fanta nie wydaje komiksów przez 4 miesiące a ludzie dalej u nich kupują . ba - zachwalają towar. amejzing!




Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3413 dnia: Grudzień 12, 2017, 08:27:27 pm »
kurde ludzie narzekają , że muszą kilka dni czekać więcej na zwrot kasy w inbooku

Ja czekam 14 dni i nic.

Offline Voitas

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3414 dnia: Grudzień 12, 2017, 09:25:01 pm »
To nie tak, że napisałem i od razu oddali. Wysłałem 4 maile na adres sklepowy i nic. Ostatnio wysłałem znowu, ale na adres gmailowy i od razu była odpowiedź. Co nie oznacza, że nie dostali poprzednich maili, bo odnieśli się do nich.

Offline roble

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3415 dnia: Grudzień 12, 2017, 10:03:03 pm »
Kenji
I Ci co pluli na nich dawno mają zlowie A ja co nigdy nawet źle nie pomyślałem o nich to wciąż czekam..

Offline sum41

Odp: Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3416 dnia: Grudzień 13, 2017, 06:31:04 pm »
Moje zamówienie zostało zrealizowane - czekam ;]
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline alfred2001

Odp: Odp: Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3417 dnia: Grudzień 13, 2017, 07:39:27 pm »
Moje zamówienie zostało zrealizowane - czekam ;]


też dostałem takiego meila dokładnie w poniedziałek, spojrzałem sobie na fakturę online i tam na samym dole napisali że komiks zostanie wysłany w ciągu 2 dni. Czyli zrealizowane nie znaczy że wysłane. Natomiast jedna osoba z fejsa również dostała meila o tej treści (zrealizowane) i czeka na żółwie już tydzień od tej informacji.

Offline wasilmw

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3418 dnia: Grudzień 14, 2017, 07:23:51 am »
Mam podobnie jak Kenji - zamówione wszystko co mieli wydać, opłacone i zero upominania się o swoje - mam przecież co czytać. Ostatnio jednak zainteresowałem się zwrotem kasy za Archiego i wysyłką tego co już wydali (mam tylko Kota Krejzola, ale to załatwiałem przez fb zanim powstał sklep). Od kilku dni wysyłam maile na różne adresy - bo to koniec roku i chciałbym wiedzieć, jak się sprawy mają - na razie zero reakcji z ich strony... Mam nadzieję, że napiszą cokolwiek, tak abym wiedział, że są świadomi faktu przytulenia mojej kasy i nie wysłania komiksów. Jak pisałem maile, że poczekam, nie ma problemu i można wysłać wszystko co wyszło razem z Żółwiami jak wyjdą (a wyszły) to odpowiedź miałem od razu na mailu - teraz trochę gorzej, ale cierpliwie czekam :)

Offline isteklistek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3419 dnia: Grudzień 14, 2017, 01:23:22 pm »
Mam i ja

 

anything