trawa

Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 868567 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3390 dnia: Grudzień 08, 2017, 02:41:23 pm »
Fanta żyje  :smile: z FB:

Wydawnictwo pragnie poinformować, iż wysyłki Wojowniczych Żółwi Ninja cały czas trwają, dzisiaj do klientów powędrowało kolejne kilkadziesiąt paczek wraz z gratisami w formie losowo wybranego komiksu wydawnictwa Fantasmagorie.
 Wydawnictwo pragnie podziękować za dziesiątki maili ze słowami wsparcia i otuchy. Takie słowa są bardzo ważne, gdyż dopingują do dalszej, wytężonej pracy.

Komiksy wydawnictwa Fantasmagorie (w tym Wojownicze Żółwie Ninja) są ponownie dostępne w sklepie wydawnictwa pod adresem www.fantasmagorie.com.pl oraz w sklepie Allegro pod adresem https://allegro.pl/uzytkownik/sklep_F

(Maila nie wstawiłem)

Offline peta18

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3391 dnia: Grudzień 08, 2017, 09:03:48 pm »
Hehe, zabawni jestescie Panowie, ktorzy tak bronia kogos, kto wzial kase na komiks, ktorego nie wydal bo nie mial do niego nawet praw i nawet nie zwrocil kasy :)
I wzial kase na komiks, ktory mial wydac w lipcu, wydal pod koniec listopada i nie potrafi przez dwa tygodnie wyslac do wszystkich zamawiajacych.
Aaaa zapomnialebym, ze przedstawiciel WF w swoim pierwotnym wcieleniu, jak i tym juz W-u e-F-owym, obrazal, nie przebierajac w slowach, tu obecnych broniacych.

Jezeli spamem nazywacie przypominanie potencjalnym kupujacym, ze cos jest nie halo z WF to ktos ma tu powazny "konflikt poznawczy", nie Szekak.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2017, 09:10:38 pm wysłana przez peta18 »
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline mappy

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3392 dnia: Grudzień 08, 2017, 09:06:30 pm »
Na FB nadal sporo osób pisze o niezwracaniu pieniędzy :roll:

Offline Murazor

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3393 dnia: Grudzień 08, 2017, 09:12:25 pm »
peta nie ma sensu pisać i zwracać uwagę. Gdy domagałem się od WF zwrotu moich pieniędzy za anulowane zamówienie i na bieżąco informowałem o postępach (wysłanie listu itp) to też zostałem nazywany przez parsoma tym najgorszym, który spamuję i robi gównoburzę o nic. Nawet zabraniał mi pisać o wydawnictwie i ich oszustwach w tym wątku, samemu pisząc jedynie o tym, że... inni spamują i też zabraniał im pisać :)

A ja ciągle powtarzam nikt (w nikt mieszczę się ja) Wam głów nie trzyma i nie każe czytać, więc czemu Wy zabraniacie innym pisać na temat wydawnictwa w wątku poświęconym wydawnictwu?

Na FB nadal sporo osób pisze o niezwracaniu pieniędzy :roll:
A z czego? Żółwie na siebie nie zarabiają, bo to zaległe produkty. Nowych nie ma, a starych nikt nie kupuję, bo rozdają je za darmo :lol:

Offline mappy

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3394 dnia: Grudzień 08, 2017, 09:16:43 pm »
Komiksy można powiedzieć są już wszędzie w dystrybucji. Nawet Allegro. Białystok może się szykować do zakupów na jarmarkach bożonarodzeniowych :smile:

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3395 dnia: Grudzień 08, 2017, 09:26:01 pm »
Hehe, zabawni jestescie Panowie, ktorzy tak bronia kogos, kto wzial kase na komiks, ktorego nie wydal bo nie mial do niego nawet praw i nawet nie zwrocil kasy :smile:

X razy pisałem już o tym. Nikt tutaj nikogo nie broni, ale to wszystko zostało już napisane, opowiedziane dziesiątki razy, w różnych konfiguracjach, w delikatny sposób lub na ostry. Zależy jak kto woli. Niech fb zaleje ten cały syf, tutaj już wystarczy. Jest tyle stron tego wątku, że może z 10% treści było na temat, reszta to obrzucanie błotem i czymże tam jest pod ręką.

Pismo do wydawnictwa jest spamem? Staram się nie spamować i właśnie z tego powodu nie odpowiadał na ewentualne wasze dalsze zaczepki. Jeszcze mała uwaga z mojej strony - nie baw się w moderatora i też samemu nie spamuj, bo to właśnie robisz w tym momencie tym off topem, moderator jest od tego, nie ty.

Wcześniej też nie spamowałeś? A ostrzeżenie dostałeś za przechodzenie na pomarańczowym świetle? Wszyscy już mają tego syfu dość... A pismo do wydawnictwa jest na podobnym poziomie błazenady jak niektóre pousuwane komentarze tutaj kolegi gascana.

Offline peta18

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3396 dnia: Grudzień 08, 2017, 09:26:07 pm »
peta nie ma sensu pisać i zwracać uwagę.
przydaloby sie w tej sytuacji przykleic na gore kazdej strony w tym watku ostrzerzenie : )
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Death

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3397 dnia: Grudzień 08, 2017, 09:33:53 pm »
Kilka dni temu odebrałem Żółwie. Były bardzo solidnie zapakowane toteż doszły w bdb stanie. Czekam na kolejne komiksy. Szczególnie na Alana Moore`a w świecie Lovecrafta oraz kolejne tomy Żółwi i Rachel.
Fantasmagorii życzę dobrze, tak samo jak wszystkim innym wydawcom.

(Żółwie są, Bośniacki Pies nadchodzi, a książeczki do From Hell jak nie było tak nie ma ;) )

Offline peta18

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3398 dnia: Grudzień 08, 2017, 09:35:52 pm »
Szczególnie na Alana Moore`a w świecie Lovecrafta
Hmm, pytanie tylko czy ten Alan to nie kolejny Archie :)
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Voitas

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3399 dnia: Grudzień 08, 2017, 09:54:20 pm »
Odebrałem dzisiaj Żółwie. Wydanie bardzo fajnie. Osobiście wolałbym mniejszy format, no ale biorę to co dają. Chętnie wezmę kolejne tomy, chociaż nie ukrywam, że cena mogłaby być niższa. W tej samej cenie mamy inne komiksy, grubsze, na kredzie, kolorowe. Tak czy inaczej czekam na kontynuację. Ale nie w pre-orderze :P

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3400 dnia: Grudzień 08, 2017, 10:05:48 pm »
Ja mam nadzieję, że powiedzmy w przyszłym tygodniu ostatnie paczki zostaną rozesłane do klientów i nadejdzie czas na aktywowanie facebooka. Pora oczyścić atmosferę, wyjaśnij ludziom jakie są plany na przyszłość. Co dalej z Żółwiami? Co dalej z Rachel? Czy pomysł wydania Kausa został definitywnie porzucony? Czy wydawnictwo będzie pakowało się w kolejną serię (Button Man) jak wynika z listu? Pytań jest wiele, zobaczymy czy otrzymamy jakiekolwiek odpowiedzi.

Oby przyszły rok był lepszy, bo ten momentami przypominał prawdziwy tor przeszkód. A najgorszą rzeczą byłoby pozostanie z otwartymi seriami...


Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3401 dnia: Grudzień 08, 2017, 10:25:39 pm »
Każda próba oczyszczenia atmosfery z ich strony, a było już ich kilka, wyglądała tak samo jak ostatni list, czyli było to żenujące żalenie się na wszystkich wokół, więc nie sądzę by atmosfera została oczyszczona przez nich kiedykolwiek. Na zapowiedzi ich kolejne również nie czekam, bo to ile znaczy zapowiedzenie przez nich komiksów to mieliśmy przykład wielokrotnie, więc radzę nie zwracać uwagi na to co wydawnictwo napisze by nie czuć potem się po raz kolejny oszukanym, a po prostu uzbroić się w cierpliwość i czekać na to, czy coś jeszcze od nich wyjdzie.


Doszła i do mnie paczka z komiksami, jakość wydania Top (przez duże "T"!), tylko ten list... :roll:  niemniej i tak - wincyj żółwi!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2017, 08:55:30 am wysłana przez Szekak »

Offline Prometeusz

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3402 dnia: Grudzień 10, 2017, 12:51:10 am »
Szekak, zrobiłbyś zdjęcie tego listu?

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3403 dnia: Grudzień 10, 2017, 04:52:22 am »
Szekak, zrobiłbyś zdjęcie tego listu?
Było już wrzucane tutaj:
Taki tekst jest przy żółwiach:





Są przeprosiny i co najważniejsze mają działać dalej (już trochę inaczej)

Tylko jeszcze tego Archiego by się przydało wyjaśnić.

Offline Prometeusz

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3404 dnia: Grudzień 10, 2017, 06:48:40 am »
Dziękuje. Przyznam że wątek ten czytam dość pobieżnie.
Za dużo to przelało się jadu i bzdur, stąd moja niezbyt wnikliwa orientacja w fantasmagorycznym wątku.