trawa

Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 867827 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline peta18

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #300 dnia: Luty 18, 2017, 09:21:11 am »
Przecież i tak nie kupisz tego Conana...
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #301 dnia: Luty 18, 2017, 09:34:27 am »
Może niech najpierw coś wydadzą a nie tyljo zapowiedzi i zapowiedzi. :/

Jak czytam takie posty to mam ochotę w niecenzuralnych słowach go skomentować. Buczanova czy przez ułamek sekundy zastanowiłeś się nad tym co piszesz?

Offline buczanova

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #302 dnia: Luty 18, 2017, 09:48:18 am »
Jak czytam takie posty to mam ochotę w niecenzuralnych słowach go skomentować. Buczanova czy przez ułamek sekundy zastanowiłeś się nad tym co piszesz?


Tak, ponieważ z wątku zrobiło się spamowisko z koncertem życzeń. Ja naprawdę kibicuje tej inicjatywie i mam zamiar nabyć wszystkie zapowiedziame dotąd pozycje, ale może wstrzymajmy się z tymi zapowiedziami i życzeniami chwile, żeby zobaczyć jak te komiksu będą wydawane. (Chodzi mi o jakość tłumaczenia itd.)
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #303 dnia: Luty 18, 2017, 10:41:20 am »
Twój post był wymierzony w wydawnictwo, a tłumaczysz się działaniami użytkowników. Całe forum Gildii to jeden wielki spam, od momentu mojej rejestracji zmieniło się diametralnie (na niekorzyść). Zrozum natomiast że wydania komiksu to nie zalanie wrzątkiem zupki ale skomplikowany proces, który wymaga czasu. Są daty zapowiedzi, w Gildii można już zamawiać więc cały proces przebiega prawidłowo. Co mają do tego zapowiedzi? To chyba dobrze, że z wyprzedzeniem wiesz co zamierza wydać wydawnictwo.

Odnoszę wrażenie, że pewność siebie wydawcy wywołuje złośliwe komentarze.

Offline donTomaszek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #304 dnia: Luty 18, 2017, 10:47:03 am »
Jak czytam takie posty to mam ochotę w niecenzuralnych słowach go skomentować.
Ja ma odwrotnie. Manzoku tez lubilo sie chwalic na lewo i prawo, wydamy to, wydamy tamto.
Czyny, nie slowa.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline wydawnictwo_fantasmagorie

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #305 dnia: Luty 18, 2017, 11:16:53 am »
Coś pięknego  :biggrin: to ten zapowiadany omnibus? i proszę o orientacyjny termin (to musi być maj  :smile: ).

Nie, to jeszcze nie ten omnibus  :smile: Myślę, że maj/czerwiec to rozsądna data, w międzyczasie planujemy jeszcze parę niespodzianek  :wink:

Pięknie :smile: w pocketach po 300+ stron?  :biggrin:  czy okładka tylko dla informacji?

Tylko dla informacji, chcemy raczej zachować format i standard Rachel  :smile:


Ke? I jeszcze w czerni i bieli? Komiks nie dla mnie. Ale oczywiście życzę sukcesu, bo chcę się doczekać tego Conana.


Nie wiem co ma czerń i biel do jakości komiksu  :smile:

Ja ma odwrotnie. Manzoku tez lubilo sie chwalic na lewo i prawo, wydamy to, wydamy tamto.
Czyny, nie slowa.

Ja jednak wolę czytać co się wyda niż odpowiedzi w stylu "nie interesuje nas", "nie wydamy" co parę miesięcy   :smile:

Offline buczanova

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #306 dnia: Luty 18, 2017, 11:27:33 am »
Gdy dostanę do rąk Rachel Rising i będzie to porządnie wydany i przetłumaczony komiks, to wtedy chętnie dołączę do entuzjastów, na razie wolę być sceptyczny. A kolega Itachi może sobie darować komentarze pod moim adresem. :)
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline Murazor

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #307 dnia: Luty 18, 2017, 11:36:12 am »
Tylko dla informacji, chcemy raczej zachować format i standard Rachel  :smile:
To jeszcze pomęczę, inne wydania to 19 (!) tomów SC i 10 tomów HC, na którymś z nich się opieracie?

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #308 dnia: Luty 18, 2017, 11:44:29 am »
<do usunięcia>
 
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2017, 12:01:45 pm wysłana przez JanT »

Offline ASX76

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #309 dnia: Luty 18, 2017, 11:47:24 am »
Prosimy o wszystko w HC z oczywistych względów :smile:

Offline wydawnictwo_fantasmagorie

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #310 dnia: Luty 18, 2017, 11:52:57 am »
Chcemy wydać to co jest w pocketach w takiej formie jak Rachel, czyli każdy tom to będzie taki grubasek po ok. 300, a czasem nawet ponad 300 stron  :smile:

Offline isteklistek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #311 dnia: Luty 18, 2017, 11:54:56 am »
To jeszcze lepiej niż lepiej.

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #312 dnia: Luty 18, 2017, 11:56:07 am »
Toście nas w błąd wprowadzili na początek  :smile: Jak zawartość "Pocket Edition" to super bo nie ma co się z tym pier...  :biggrin:

czasem nawet ponad 300 stron  :smile:
Wszystkie są dobrze ponad 300:

1 - 360
2 - 344
3 - 372
4 - 360
5 - 376
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2017, 12:00:14 pm wysłana przez JanT »

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #313 dnia: Luty 18, 2017, 11:56:09 am »
Ja ma odwrotnie. Manzoku tez lubilo sie chwalic na lewo i prawo, wydamy to, wydamy tamto.
Czyny, nie slowa.

Dobry komiks też był. Ja widzę diametralną różnicę w tych przypadkach.

Offline ASX76

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #314 dnia: Luty 18, 2017, 12:46:54 pm »
Chcemy wydać to co jest w pocketach w takiej formie jak Rachel, czyli każdy tom to będzie taki grubasek po ok. 300, a czasem nawet ponad 300 stron  :smile:

O, to extra :)

 

anything