Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 867855 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 79ers

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 09, 2017, 05:03:31 pm »
Nie wiem ile tytułów można wytypować, ale jak dla mnie komiks "amerykański", kolorowy, zasługujący na piękne wydanie, klasa sam w sobie, klasyk i nie dla każdego to :
Prince Valiant.

Piękny bo to nie trykot i małe dzieło sztuki.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2017, 05:57:21 pm wysłana przez 79ers »

Offline HaVoK

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 09, 2017, 08:00:08 pm »
Może jakiś Art Franka Frazetty.

Offline misio141

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 09, 2017, 09:19:28 pm »
Krazy Cat?
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline kickic

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 09, 2017, 09:20:54 pm »
Tak, Krazy Kat (dymek ze znakiem zapytania na fejsie)

Offline gobender

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 09, 2017, 10:01:19 pm »
Wow, niezłe oko. Faktycznie by się zgadzało . Jeśli to prawda to byłoby czadowo

Offline LordDisneyland

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 10, 2017, 01:13:43 am »
Niesamowita spostrzegawczość.
Jeśli faktycznie dojdzie do wydania tego komiksu, to fantastyczna wiadomość. Niezłe wyzwanie dla tłumacza, swoją drogą...

Offline horror

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 10, 2017, 08:16:51 am »
Nie wiem ile tytułów można wytypować, ale jak dla mnie komiks "amerykański", kolorowy, zasługujący na piękne wydanie, klasa sam w sobie, klasyk i nie dla każdego to :
Prince Valiant.

Piękny bo to nie trykot i małe dzieło sztuki.

oooo. to wydajcie!!! zaraz po KK :)

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 10, 2017, 08:30:16 am »
Jeśli Krazy Kat, to raczej nie dla mnie, ale w temacie było wiele fantastycznych propozycji, weźcie je proszę pod uwagę przy kolejnych planach wydawniczych :)

Offline misio141

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 10, 2017, 09:48:46 pm »
To rozumiem że wygrałem egzemplarz? 🙂
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline gobender

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 10, 2017, 10:19:40 pm »
@ up Chyba jutro się dowiemy.

A z innej beczki, ciekawe czy przy takim nakładzie to bedzie druk cyfrowy, bo to moim zdaniem stoi trochę w opozycji do wydania deluxe. Niby teraz już technologia jest niezła, ale jakoś dla mnie to nie to samo.

Offline skil

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 10, 2017, 10:41:10 pm »
Mnie to wygląda trochę na naśladownictwo Michasia po jego udanej próbie wydania Little Nemo. Wszak Krazy Kat to podobne dzieło, które kupią ci sami ludzie (o czym świadczy szacowany nakład), no i materiał prawdopodobnie na wolnej licencji. Sam wolę amerykańskie edycje klasyki, dlatego nie jestem zainteresowany, ale życzę powodzenia.
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline wydawnictwo_fantasmagorie

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 11, 2017, 10:11:48 pm »
To rozumiem że wygrałem egzemplarz? 🙂

Tak, oczywiście że wygrałeś. Prosimy o dane do wysyłki na priv. Gratulacje  :smile:

A z innej beczki, ciekawe czy przy takim nakładzie to bedzie druk cyfrowy, bo to moim zdaniem stoi trochę w opozycji do wydania deluxe. Niby teraz już technologia jest niezła, ale jakoś dla mnie to nie to samo.

Nie, to będzie offset. Zdecydowaliśmy, że nakład to będzie jednak 500 egzemplarzy.
Mnie to wygląda trochę na naśladownictwo Michasia po jego udanej próbie wydania Little Nemo.
Nie wiem czy była to próba udana czy nie ale standard naszego wydania będzie o wiele wyższy  :smile:

A oto okładka


 
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2017, 10:16:55 pm wysłana przez wydawnictwo_fantasmagorie »

Offline wydawnictwo_fantasmagorie

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 12, 2017, 09:28:13 am »
Komiks zostanie wydany w oprawie twardej, będzie miał ok 240 stron, format A4, rodzaj papieru munken print cream v1.5 150g (taki jaki został użyty przez Egmont do komiksu Willa Eisnera "Sprawa rodzinna i inne historie). Cena okładkowa 69 zł, nakład 500 sztuk.

Można już składać zamówienia w przedsprzedaży. Przy zakupie komiksu w przedpłacie klient dostaje 20 procent zniżki na nasz następny komiks (jednorazowa zniżka ważna bezterminowo na każdy komiks wydany przez nas) oraz numerowany egzemplarz (planujemy numerować egzemplarze od 1 do 100, pozostałe trafią do powszechnej dystrybucji, o numerze decyduje kolejność wpłat), przy zakupie 2 egzemplarzy wysyłka gratis. Zgłoszenia do przedpłat prosimy kierować na priv.

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania  :smile:

Offline Damballa

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 12, 2017, 10:59:03 am »
A będzie dostępne w sprzedaży w sklepie gildii?

Offline gobender

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 12, 2017, 11:04:57 am »
Skusze się, ale okładką (jełśi jest finalna) to mnie nie przekonaliście. Nie mówię, że to od razu powinno wyglądać jak okładki Chrisa Ware do zbiorczych Krazy&Ignatz, ale moglibyście się trochę bardziej postarać jak na debiut i to takiego tytułu. Bo na razie trochę książeczka z Lidla.

 

anything