trawa

Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 878739 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2940 dnia: Listopad 15, 2017, 06:28:56 pm »
Dokładnie. Patrząc na to co się wyrabia to zapewne nie miał kasy, ale uznał, że najpierw skosi ją od potencjalnych kupców, a potem za nią kupi licencje i wydrukuje. Nie udało mu się, jak wszystko.

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2941 dnia: Listopad 15, 2017, 06:38:47 pm »
  Spoko zrobił dwa okrążenia i próbuje ponownego podejścia. Modus operandi takie same, nawet strona internetowa wygląda jak ta sama. I już znalazł swoich fanów. Szekak gwarantuję Tobie, że gdyby tutaj same pozytywne komentarze się pojawiły to w przeciągu tygodnia miałbyś posty "zapłaciłem już za Archiego i Star Trek i już nie mogę się doczekać".

Offline niuklik

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2942 dnia: Listopad 15, 2017, 06:40:12 pm »
O jak dobrze, że mi pieniądze zwrócili za żółwie, bo jak z tym Archie'm okaże się, że jest to prawda, to będą mieli za chwilę prokuratora na karku i nawet jak się zes...to nic więcej nie wydadzą :-?

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2943 dnia: Listopad 15, 2017, 06:47:07 pm »
  Spoko zrobił dwa okrążenia i próbuje ponownego podejścia. Modus operandi takie same, nawet strona internetowa wygląda jak ta sama. I już znalazł swoich fanów. Szekak gwarantuję Tobie, że gdyby tutaj same pozytywne komentarze się pojawiły to w przeciągu tygodnia miałbyś posty "zapłaciłem już za Archiego i Star Trek i już nie mogę się doczekać".
To mówisz, że to to samo? Jak wygląda sprawa regonu, KRS czy czegoś tam jeszcze? Są jakieś cechy wspólne?

Offline peta18

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2944 dnia: Listopad 15, 2017, 06:48:11 pm »
Komiksy fanty pojwily sie w ravelo: https://www.ravelo.pl/fantasmagorie,a234795.html, sa tez w merlinie. Chyba puscili do hurtowni swoje pozycje. pewnie szukaja kasy na druk :)
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2945 dnia: Listopad 15, 2017, 07:10:00 pm »
Tak jak wcześniej ktoś tu napisał, firma wykreślona z rejestru w 2015 na nowo wpisana równo dwa miesiące temu. Sami podają, że działają od listopada.

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2946 dnia: Listopad 15, 2017, 07:12:29 pm »
Max jaki jest to jest ale na pewno by nie puścił czegoś tak spier....  :smile:

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2947 dnia: Listopad 15, 2017, 07:21:06 pm »
  Jeszcze miesiąc temu ludziska tu sobie łapy dawali sobie urżnąć za maksa i jego żółwie szykowane właśnie do wysyłki. Ludzie różne rzeczy robią jak nóż na gardle mają a on akurat ma.
  Po za tym na poważnie dziwnie te obrazki wyglądają, małe rozmiary, właściwie nieczytelne, litery jakby wklejone jakąś chałupniczą metodą a la paint. Pomyślałbym że to jakiś dowcip gdyby nie to, że można już wpłacać pieniądze. Przygotowanie takich próbek nawet z moim angielskim na poziomie "yes marlboro?" zajęłoby mi z pół godziny.

Offline isteklistek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2948 dnia: Listopad 15, 2017, 07:28:37 pm »
Przed chwilą dostałem od nich meila, że RR2 jest "Twoje zamówienie zostało przyjęte i jest przetwarzane. Poniżej znajdują się szczegóły zamówienia"  :badgrin: 
« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2017, 11:18:31 pm wysłana przez isteklistek »

Offline Shinue

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2949 dnia: Listopad 15, 2017, 07:51:20 pm »
od: sklep.gildia.pl
tytuł: Premiera Teenage Mutant Ninja Turtles - Ultimate Collection 1.

"Piszę do Państwa ponieważ otrzymaliśmy nowe informacje w sprawie wydania TMNT. Jedna z drukarni potwierdziła nam że kończą powoli drukowanie komiksu dla wydawnictwa. Tytuł powinien trafić do nas pod koniec przyszłego tygodnia. Oczywiście biorąc pod uwagę historię tego tytułu będę mógł Państwu potwierdzić datę wydania na 100% dopiero jak komiks zostanie już do nas wysłany.
Również oferta wymiany na inną pozycję albo zwrot wpłaty pozostaje aktualna. W razie wątpliwości prosimy o kontakt mailowy na adres: bok@gildia.pl
Ja tytuł do nas dotrze rozpoczniemy wysyłkę zamówień.
(również powoli kończy się nam ilość egzemplarzy które zamówiliśmy u wydawcy więc proszę się nie zdziwić jeśli za jakiś czas tytułu nie będzie można zamówić na naszej stronie - Państwa zamówienia pozostaną aktualne)"

Offline Eragon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2950 dnia: Listopad 15, 2017, 08:07:22 pm »
Dzisiaj akcja jak w naprawdę dobrym serialu sensacyjnym. ;) Najpierw bomba o Archiem, a teraz wydawnictwo daje znaki życia i nawet gildia uzyzkała potwierdzenie, że mityczne Żółwie są w drukarni.
Fan ,,majtek na głowie''. :D

Offline sum41

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2951 dnia: Listopad 15, 2017, 08:25:50 pm »
To dwie wersje Archie wyjdą.? :eek:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline juras9

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2952 dnia: Listopad 15, 2017, 08:27:30 pm »
Nie mogę się doczekać akcji z Vol.2 żółwi, a potem 3, itd...

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2953 dnia: Listopad 15, 2017, 08:57:16 pm »
Przed chwilą dostałem od nich meila, że RR2 jest "Twoje zamówienie zostało przyjęte i jest przetwarzane. Poniżej znajdują się szczegóły zamówienia"  :badgrin:
A na FB ludzie piszą że otrzymują potwierdzenia za Archiego. Jeszcze się okaże że Archie Comics nie wiedzą komu sprzedali licencje bo rozmawiali po angielsku  :biggrin:

Albo to rzeczywiście trolling z tym Ultimate Comics  :smile:
« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2017, 09:07:55 pm wysłana przez JanT »

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2954 dnia: Listopad 15, 2017, 09:08:03 pm »
Albo to rzeczywiście trolling z tym Ultimate Comics  :smile:

W sumie też skłaniałbym się ku temu.