Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 879650 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2925 dnia: Listopad 15, 2017, 05:15:25 pm »
Ooo, to już drugi raz im się ta maszyna w drukarni zepsuła? Jak pech to pech!

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2926 dnia: Listopad 15, 2017, 05:17:42 pm »
O fak! Tragedia.

Dramat. Brak światła w dymkach, sierotki na końcach wiersza. Korekta level Janusz.

Offline parsom

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2927 dnia: Listopad 15, 2017, 05:27:48 pm »
Itachi, a z kiedy ten mail?
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2928 dnia: Listopad 15, 2017, 05:31:03 pm »
Jeśli to nowe wydawnictwo ma informacje prawdziwe i fantasmagorie zbierało kasę na pre-ordery nie mając wykupionej licencji (a właściwie to pre-ordery miały pokryć koszty licencji znając życie) to fantasmagorie strzeliło sobie w kolano, bo paragrafy na to już idą grube. A dalej niewyjaśniona sytuacja z drukarnią, która zasugerowała podjęcie kroków prawnych wobec Wydawcy, za oskarżenia wobec niej. I na koniec brak rzeczywistych danych, pod wskazanym adresem pusto, telefon wyłączony, kontakt na fb zablokowany...

Akcja z xurem...

Teraz bomba z Archiem...

Nie mam już pomysłów na to, kiedy te żółwie wyjdą... Bo jeśli Pani Anna napisała prawdę, to 22-24 listopada druk. Powiedzmy, że w grudniu otrzymają komiksy. Zanim je porozsyłają minie spokojnie z tydzień. Na święta powinni być zgodnie z tym co widnieje w e-mailu. O ile kuriera nie porwie Marcin czy tam inny Grzegorz...

Itachi, a z kiedy ten mail?

Z soboty. Otrzymałem odpowiedź po ponad czterech tygodniach, a w tym czasie wysłałem kolejne dwa maile...
« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2017, 05:34:16 pm wysłana przez Itachi »

Offline isteklistek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2929 dnia: Listopad 15, 2017, 05:37:50 pm »
Kręcić też trzeba umieć....jutro ktoś zadzwoni do drukarni i to zweryfikuje, a drukarnia trzyma rękę na pulsie ze swoim prawnikiem, więc to kuszenie losu takie tłumaczenia.

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2930 dnia: Listopad 15, 2017, 05:38:29 pm »
Itachi, po tym wszystkim przecież wiadomo na 100%, że to ściema. Jaka awaria masyzny introligatorskiej? Traktujmy się poważnie.

Offline Eragon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2931 dnia: Listopad 15, 2017, 05:52:27 pm »
Jeżeli z Archiem to wszystko prawda to....jak ktoś pisał za takie akcje to już są grubsze paragrafy. Naprawdę nie rozumiem jak można zbierać kasę na coś do czego nie ma się praw(jak ktoś pisał, pewnie za zasadzie, jakoś to będzie, ludzie zamówią w przedsprzedaży i wtedy pogadamy z właścicielem praw, przecież nie mogą być takie drogie no i nikt w Polsce o nie przecież nie walczy...).

Co do Żółwi i ponoć kolejnej obsuwy w drukarni to już chyba nikt w to nie uwierzy(normalnie siedem plag egipskich...) nawet(tak na 0,0000001%) jak to prawda. Choć wróć...sprawa Archiego- powtarzam jeżeli to prawda, to jak można uwierzyć w cokolwiek co te wydawnictwo ogłasza(czy raczej pisze w pw do szczęśliwców).
Xur, mam nadzieję, ze z Tobą wszystko ok. :wink:
Fan ,,majtek na głowie''. :D

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2932 dnia: Listopad 15, 2017, 06:02:00 pm »
Mam informację z pierwszej ręki, ze xur padł ofiarą maszyny introligatorskiej. Rest in Peace.

Offline mappy

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2933 dnia: Listopad 15, 2017, 06:04:31 pm »
Rest in pieces xur.

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2934 dnia: Listopad 15, 2017, 06:04:52 pm »
Potwierdzam słowa Itachi. Dostałem zasadniczo podobnego maila. Jest kolejna obsuwa wydania Żółwi.
Ze zwrotami kasy będzie jeszcze większa jazda niż się to wszystkim wydaje. Trzeba będzie mocno cisnąć wydawcę, aby oddał kasę za zamówienia na Archiego. W obecnej chwili są już na to odpowiednie artykuły w kodeksie karnym.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2935 dnia: Listopad 15, 2017, 06:07:34 pm »
Wow, kolejna obsuwa, ale nie duża. Ja spokojnie czekam, jest cycuś glancuś!




Co do Archiego, to jak to prawda, że praw nie mieli a pieniądze brali, to ja się tak zastanawiam, czy kompromitowanie się maksia ma jakieś granice?

Offline parsom

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2936 dnia: Listopad 15, 2017, 06:10:19 pm »
W wątku o tym nowym wydawnictwie w zasadzie już wykazano, że to ściema. Pewnie xur się mści.

Zaczynam podejrzewać, że Wydawnictwo Fantasmagorie jakiś performance, albo co najmniej eksperyment. Zgarnęli jakiś grant i testują już ponad pół roku jak daleko można się posunąć i jak ludzie od tego głupieją. Na razie testują na komiksach, ale aż strach pomyśleć na co przejdą w dalszej fazie...
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2937 dnia: Listopad 15, 2017, 06:14:32 pm »
[...] W obecnej chwili są już na to odpowiednie artykuły w kodeksie karnym.
Pod warunkiem, ze to, co pisze ten koles z Ultimate, tzn. ze Fanta nigdy nie miala licencji na Archiego, jest prawda. Jesli to jednak jest prawda, to bylby to chyba najwiekszy debilizm jaki w zyciu widzialem, zeby tak jawnie wyludzac kase i to jeszcze w sumie tak mala. Jak juz pisalem w watku Ultimate, wydaje sie, ze znamiona czynu zabronionego z art. 286 kk bylyby tutaj wypelnione w sposob wrecz podrecznikowy i to z podrecznika z prawa karnego dla niegrzecznych przedszkolakow. Normalnie jazda na calego i az nie chce mi sie wierzyc, ze maks wdeptalby tak otwarcie, w tak glupi sposob, w taki szit. Chyba tylko moglbym zwalic to na jakas niepoczytalnosc (choroba umyslowa?).

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2938 dnia: Listopad 15, 2017, 06:17:41 pm »
Kuki, mnie już w tym temacie nie zdziwi nic :smile:

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2939 dnia: Listopad 15, 2017, 06:22:42 pm »
Po tym co ten człowiek wypisywał do swoich klientów, to raczej nie posądzałbym go o sprawność umysłową.