Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 879095 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline buczanova

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2910 dnia: Listopad 15, 2017, 02:55:51 pm »
Rachel Rising, Valiant, Żółwie. Maks okazał się być jednym z największym szkodników w komiksowie. Pre ordery na Archiego na pewno dobrze schodziły, bo kupowało je dużo osób, oglądających serial. Już widzę jak Ci ludzie zaufają teraz nowemu wydawcy i kupią od niego tę pozycję.
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline Voitas

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2911 dnia: Listopad 15, 2017, 02:56:31 pm »
Kupią, ale nie w preorderze :)

Offline parsom

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2912 dnia: Listopad 15, 2017, 02:58:13 pm »
Ej, to się robi coraz zabawniejsze.
Chociaż ja tam nie jestem pewien, czy to nie nowe wcielenie Fanty.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline starcek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2913 dnia: Listopad 15, 2017, 03:00:27 pm »
Jak ktoś ogarnie temat to chętnie się podepnę.
Już tu ktoś cytował wypowiedź policjanta przyjmującego zgłoszenie, że na pierwszy rzut oka to oszustwo.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline buczanova

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2914 dnia: Listopad 15, 2017, 03:00:44 pm »
Chociaż ja tam nie jestem pewien, czy to nie nowe wcielenie Fanty.


Ci sami ludzie prowadzą sklep ultimate wear od 2015 roku (co najmniej), więc o ile nie jest to jakiś wielki wieloletni plan Maks, to wątpię. :biggrin:
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2915 dnia: Listopad 15, 2017, 03:09:37 pm »
"Prawa do wydania zostały zakupione bezpośrednio u źródła i żadne wydawnictwo z Polski wcześniej nie rozmawiało o ich zakupie." No to jajca  :smile:

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2916 dnia: Listopad 15, 2017, 03:33:33 pm »
Tylko przypominam, że jakiś tydzień po tym jak skończyła się ankieta, to Maksiu pochwalił się, że nabyli prawa i/lub wydadzą.

Może warto byłoby poinformować o tej całej akcji oryginalnego wydawcę "Archiego", to może oni chętnie ich pozwą, bo nie sądzę, aby można było takie rzeczy wyczyniać bez posiadania praw - jakby nie patrzeć to jest to działanie szkodliwe dla samego właściciela praw, nie mówiąc już o tym, że przy okazji niezgodne (chyba) z polskim prawem (zbieranie przedpłat bez licencji).

Offline janjedlikowski

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2917 dnia: Listopad 15, 2017, 03:37:32 pm »
A ktoś pisał do rzecznika praw konsumenta?

Offline raf82

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2918 dnia: Listopad 15, 2017, 03:49:47 pm »
https://www.komiks.gildia.pl/news/2017/11/ultimate-comics-wkracza-na-rynek
będzie Archie a kto odda kasę z Fanty! Max razem z odsetkami zwroty za oszustwa.

Offline parsom

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2919 dnia: Listopad 15, 2017, 03:55:20 pm »
Wydadzą 4 komiksy jeszcze w tym roku! To na bank Fanta...
Dobra, ja się poddaję. Poczekam jeszcze chwilę, bo teraz i tak pewnie zasypią ich mailami, i dobijam się o zwrot kasy. Pewnie nie dostanę, ale po Świętach może będę w Białymstoku, to pójdę im skopać drzwi.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2920 dnia: Listopad 15, 2017, 04:10:10 pm »
Fanta to na pewno nie Ultimate Comics wystarczy sprawdzić jak zmasakrowane przykładowe plansze http://www.ultimatecomics.pl/

Offline pokia

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2921 dnia: Listopad 15, 2017, 04:19:47 pm »
O fak! Tragedia.

Offline sum41

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2922 dnia: Listopad 15, 2017, 04:23:23 pm »
Te przykładowe plansze to nie łaska dać w większym rozmiarze hmm - rozmazane ;/
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline isteklistek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2923 dnia: Listopad 15, 2017, 04:48:58 pm »
Na forum była/jest osoba, która miała kontakt z wydawcą - pamiętam jak pisała o o tym jak pisała o przekonywaniu, aby się odezwał - ona akurat może mieć pewne info, czy z tym Archie to wałek.

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2924 dnia: Listopad 15, 2017, 05:09:25 pm »
To ostatni komunikat jaki posiadam.

Witam,

przepraszam bardzo za brak odpowiedzi, ale Pański mail zaginął nam gdzieś w zalewie korespondencji.Żółwie mieliśmy otrzymać już kilka dni temu, ale drukarnia poinformowała nas, że na skutek awarii maszyny introligatorskiej druk przesunie się na 22-24 listopada 2017.Dla potwierdzenia tych informacji poprosiliśmy drukarnię o wysłanie oficjalnej wiadomości, którą niedługo opublikujemy na facebooku.

Pozdrawiam i przepraszam za te opóźnienia

 

anything