Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 868930 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LucasCorso

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2865 dnia: Październik 31, 2017, 02:41:47 pm »
Na podstawie Twojej wypowiedzi wnioskuje zatem, iz pomimo przedmiotowego info z Gildii osoby te wciaz wierzyly, ze Zolwie pojawia sie jednak w pazdzierniku. I wlasnie to budzi moje zdziwienie.


Też mnie to zdziwiło...




Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2866 dnia: Październik 31, 2017, 03:57:50 pm »
A mnie to nie dziwi. Ktoś robiony w konia kolejny raz się wkurza i mówi "dość, jak do końca miesiąca nie dojdzie to koniec zabawy", no i zgodnie ze swoim postanowieniem czeka sumiennie do końca miesiąca nie zwracając uwagi na różne plotki, bo warunki które sobie postawił są bardzo proste. :wink:
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2017, 04:05:57 pm wysłana przez Szekak »

Offline laf

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2867 dnia: Listopad 02, 2017, 09:05:15 am »
Zatem dlaczego "miarka się przebrała" i niektorzy z Was postawili wlasnie teraz, kiedy prawdopodobieństwo ukazania sie Zolwi wzrosło, wystapic o zwrot kasy?
Żeby było jasne: ja Żółwi nie zamawiałem. Moje zamówienie dotyczyło wydanego już Q&W oraz Button Mana i Providence. Mnie bardziej rozżaliła (by nie napisać bardziej dosadnie) kolejna obsuwa i ponowne nie dotrzymywanie terminów (niezależnie od przyczyn, których i tak nie znamy). Dokładnie miesiąc temu pisałem do wydawnictwa mail, w którym było takie zdanie: "Nie ukrywam, że kolejne opóźnienia (nawet jeśli nie będą dotyczyły one komiksów, które zamówiłem) zupełnie pogrzebią Państwa wiarygodność w moich oczach i będę zmuszony zrezygnować ze złożonego zamówienia". Przyszedł koniec października, w dystrybucji nie ma zapowiadanych Żółwi i SiP, a więc zgodnie z tym co wcześniej napisałem - rezygnuję z zamówienia.
Tak więc w moim przypadku słuszne są słowa @Szekaka poniżej.

Offline sum41

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2868 dnia: Listopad 09, 2017, 01:30:20 pm »
Ktoś może wie którego tego listopada niby maja być te Żółwie ? :doubt:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2869 dnia: Listopad 09, 2017, 01:30:56 pm »
Ktoś może wie którego tego listopada niby maja być te Żółwie ? :doubt:
Tylko wydawca. :)

Offline sum41

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2870 dnia: Listopad 09, 2017, 01:33:31 pm »
Może nas zaskoczy tym tzw Black Friday i dorzuci jakiś bonusik  :biggrin:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2871 dnia: Listopad 09, 2017, 01:35:38 pm »
Może nas zaskoczy tym tzw Black Friday i dorzuci jakiś bonusik  :biggrin:
Zaskoczyć to może nas kolejnym przesunięciem terminu wydania. (Ale czy aby na pewno byłoby to zaskoczenie  :doubt: )

Offline Mati29

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2872 dnia: Listopad 09, 2017, 02:39:35 pm »
zaskoczy wszystkich i wyda :)

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2873 dnia: Listopad 09, 2017, 03:00:20 pm »
Ciąża trwa krócej niż to ich wydawanie komiksów.

Offline parsom

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2874 dnia: Listopad 09, 2017, 03:46:19 pm »
Ciąża trwa krócej niż to ich wydawanie komiksów.

Chyba u owcy.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2875 dnia: Listopad 10, 2017, 06:08:20 pm »
Czy znajdzie się jakaś osoba, która poda mi prywatnego meila Pani Anny? Słyszałem, że czasami odpisywała ze swojego.

Offline raf82

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2876 dnia: Listopad 11, 2017, 02:01:30 pm »
Ponad tydzień temu napisałem w sprawie zamówień łącznie na ponad 200 zł kiedy będą zrealizowane itp. niestety nawet nie dostałem odpowiedzi. PRZECIEŻ ONI NIE SPRZEDADZĄ NIC W TEN SPOSÓB. Przyznam szczerz że wolałbym zwrot kasy i nic od nich już nie chcę. Wszystkie wydawnictwa małe robią komisy między 500-1000 sztuk. Ten nawalił pewnie więcej i chce sprzedać tom 1 Rechel nie wydając 2 tomu. WEŚ PRZYKŁAD Z WIELKIEGO MARTWEGO TOM 1 WYDANY I NIEDŁUGO DRUGI POTEM TRZECI I PIERWSZEGO JUŻ NIE MA w sprzedaży nakład 1000 sztuk- PROSTE. A tu nowe wydawnictwo dużo ludzi zanim kupi tom 1 czeka aż wyjdzie przynajmniej tom 2 bo nie znają wydawnictwa a teraz już poznali.

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2877 dnia: Listopad 11, 2017, 03:37:22 pm »
Oni już w ogóle niczego nie wydają, nie tylko drugiego tomu Rachel. Jest już raczej oczywiste, że skończyła im się kasa, a przy takim podejściu, to z nieba im nie spadnie. Chyba tylko z czystego lenistwa nie zrezygnowałem z zamówienia (jak widać i tak by to w niczym nie pomogło), ale i tak już raczej nic od nich nie kupię, nawet gdyby jakimś cudem mieli coś jeszcze wydać.

Niestety wydawnictwo może założyć każdy i później są takie kwiatki.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2878 dnia: Listopad 11, 2017, 04:51:06 pm »
Chyba wyjdzie. Albo mi się wydaje, albo do tej pory premiera Żółwi była przekladana na 14 każdego miesiąca, miała być też 14 listopada. Teraz sprawdziłem na gildii i widnieje 16 listopada, tak jakby ostatnio została zmieniona specjalnie na tą konkretną datę. Dobrze myślę, czy się mylę?

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2879 dnia: Listopad 11, 2017, 06:36:52 pm »
Nawet jak wyjdzie 16, to wyślą pewnie najprędzej na początek grudnia. Ewentualnie z gildii byłoby szybciej (kolejny plus nie kupowania u nich).

 

anything