Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 883172 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Luffy

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2850 dnia: Październik 31, 2017, 12:05:24 pm »
A tak wierzyłem w to wydawnictwo :/

Mam od nich Rachel Rising i do dzisiaj pamiętam zapewnienia, że będziemy wydawać tomy co 2 miesiące, a nie jak inni co pół roku. Mieli zmienić rynek na lepsze, a mu tylko szkodzą. Czego by im się nie udało wydać ja tego i tak już nie kupię bo w żadne ich słowo nie wierzę.

Takie NSC jakoś potrafi sobie poradzić bez zbędnych dram i kłamstw i to na ich konto lecą moje pieniądze bo mają serio fajne tempo i świetne komiksy. Można stworzyć nowe wydawnictwo? Można

Offline jeanvanhamme

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2851 dnia: Październik 31, 2017, 12:24:56 pm »
Czyli co? Porzucać nadzieję jakoć się kolwiek dzieje?
Dla mnie to nie był problem, że obsuwa goniła obsuwę. Bardziej mnie zmartwił fakt, że po tak słabych akcjach, nawet po wydaniu tomu 1 nie będzie szans na 2, 3 i resztę. A tu nawet 1 nie wyszła. Rachel Rising też w dupie. Trzeba było kupować omnibusy, jak się wysypały na Giełdzie Komiksów na fejsie. Po 150 były.
A teraz zostanę z jednym tomem RR i wkurwem.

Piszę do nich o zwrot.

Offline laf

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2852 dnia: Październik 31, 2017, 12:36:52 pm »
No, miarka przebrała się również u mnie. Po podaniu nowych terminów wierzyłem, że wszystko pójdzie właściwą drogą. Prowadziłem nawet mailową korespondencję z p. Urbańską z wydawnictwa i ogólnie życzyłem im wiele dobrego. Nie anulowałem zamówienia, bo ciągle miałem nadzieję. Jednocześnie w mailu zaznaczyłem, że jeśli będą kolejne obsuwy to będę anulował zmówienie. No i nadeszła ta pora.
Podajcie proszę tego maila do zwrotów, bo niestety nie mogę go odszukać.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2853 dnia: Październik 31, 2017, 12:40:12 pm »
Takie NSC jakoś potrafi sobie poradzić bez zbędnych dram i kłamstw i to na ich konto lecą moje pieniądze bo mają serio fajne tempo i świetne komiksy. Można stworzyć nowe wydawnictwo? Można
Różnica podstawowa jest taka, że w NSC pracują poważni ludzie, a nie zakompleksione buce bez pojęcia o podstawach biznesu.


Co do narzekań, to jest cycuś glancuś jak ktoś tu pisał niedwano na forum. Zacytuję jeszcze wydawcę by podkreślić co mam na myśli:
Cytuj
Czy ta cała "gównoburza" ma w ogóle jakiś sens? NIE!




Meil:
zwrotyireklamacjefantasmagorie@gmail.com
Dla pewności radzę jeszcze wysyłać na facebooku i na drugiego meila:
sklep@fantasmagorie.com.pl
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2017, 12:47:13 pm wysłana przez Szekak »

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2854 dnia: Październik 31, 2017, 01:06:19 pm »
To nic nie da. Możesz anulować zamówienia ale i tak ci nie odpowiedzą ani też nie zwrócą pieniędzy.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2855 dnia: Październik 31, 2017, 01:12:51 pm »
Da, tylko w dłuższej perspektywie. Muszą być dowody odstąpienia.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2856 dnia: Październik 31, 2017, 01:29:43 pm »
Przepraszam, ale obawiam sie, ze czegos tutaj nie rozumiem. Przeciez wg tego pierwszego info zapodanego z fejsa przez Szekaka, drukarnia powiedziła, że "Turtlesy zostaną wydrukowane i dostarczone wydawcy w listopadzie".

Zatem dlaczego "miarka się przebrała" i niektorzy z Was postawili wlasnie teraz, kiedy prawdopodobieństwo ukazania sie Zolwi wzrosło, wystapic o zwrot kasy?

Offline Murazor

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2857 dnia: Październik 31, 2017, 01:35:03 pm »
Może dlatego, że Fanta znów skłamała? Miały być w październiku. Ja odpuściłem po drugim przełożeniu terminu (sierpień), a wiele osób pisało (nawet tutaj), że ostateczny termin jaki im dają to koniec tego miesiąca.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2858 dnia: Październik 31, 2017, 01:39:26 pm »
Ale przeciez juz jakis czas temu poszlo info z Gildii, ze Zolwie sa przesuniete na listopad. Wiem, ze to kolejna obsuwa terminu, ale tym razem dodatkowo ten termin zostal niejako potwierdzony przez te drukarnie (zakladam, ze info jest prawdziwe), stad moje pytanie.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2859 dnia: Październik 31, 2017, 01:45:29 pm »
Ale uznali, że już tego nie chcą, bo wystarczająco WF robiło z nich durniów i zwyczajnie chcą zwrotu kasy, bez względu na wszystko. A gildia co chwila przekładała miesiąc na kolejny, więc to żadna nowość i argument.

Offline Murazor

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2860 dnia: Październik 31, 2017, 01:48:13 pm »
Ja też mogłem czekać, ale postawiłem warunek: koniec sierpnia i brak komiksu -> anulowanie zamówienia. Dla innych tak było z październikiem. Nie tylko max może się obrażać :) a info od fanty nie ma - mają dalej klientów w dupie.

Offline pokia

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2861 dnia: Październik 31, 2017, 01:51:13 pm »
A nie można oddzielić komiksu od wydawnictwa?


Chcecie spędzić miły wieczór z komiksem czy z Maxem?

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2862 dnia: Październik 31, 2017, 01:53:24 pm »
Można, ci co chcieli to zrobić, zrobili. Trzeba zrozumieć i uszanować oba stanowiska. :wink:

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2863 dnia: Październik 31, 2017, 01:54:45 pm »
Zatem dlaczego "miarka się przebrała" i niektorzy z Was postawili wlasnie teraz, kiedy prawdopodobieństwo ukazania sie Zolwi wzrosło, wystapic o zwrot kasy?
Z Żółwi nie zrezygnowałem, ani też z Strangers in Paradise, bo miały być w październiku. Jednak z pozostałych (Rachel Rising 2, Providence, Archie, Button Man) już tak, chociażby dlatego że nie wiadomo czy wyjdą (znikły ze sklepu wydawcy) a po za tym zamrażam tylko w ten sposób pieniądze, które mógłbym spożytkować na coś innego (np. kupić komiks wydawnictwa, które nie lecie z klientem w kulki). Wysłanie maila czy nawet przypomnienia nic nie daje. Jak olewali swoich klientów tak robią to nadal, bo minął właśnie mi 2 tygodniowy termin zwrotu kasy, a że jestem w miarę cierpliwym człowiekiem (ale ma to swoje granicę) poczekam jeszcze tydzień i podejmę inne środki dochodzenia zwrotu swoich pieniędzy.
Sami są sobie winni. Komunikacja jest u nich teraz zerowa.
 

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2864 dnia: Październik 31, 2017, 01:57:45 pm »
Ale uznali, że już tego nie chcą, bo wystarczająco WF robiło z nich durniów i zwyczajnie chcą zwrotu kasy, bez względu na wszystko. A gildia co chwila przekładała miesiąc na kolejny, więc to żadna nowość i argument.
Wszystko rozumiem, niemniej jednak dziwi mnie, iz osoby, ktore daly czas do konca pazdziernika, nie wystapily o zwrot kasy w momencie pojawienia sie info od Gilidii, ze jednak Zolwie beda w listopadzie. Na podstawie Twojej wypowiedzi wnioskuje zatem, iz pomimo przedmiotowego info z Gildii osoby te wciaz wierzyly, ze Zolwie pojawia sie jednak w pazdzierniku. I wlasnie to budzi moje zdziwienie.

 

anything