Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 868359 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2760 dnia: Październik 23, 2017, 01:34:32 pm »
Jak nie wiadomo którzy są winni, to winni są rządzący. Wszystkie drogi prowadzą do sejmu :wink:

Offline mappy

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2761 dnia: Październik 23, 2017, 01:36:17 pm »
Jak nie wiadomo którzy są winni, to winni są rządzący. Wszystkie drogi prowadzą do sejmu :wink:
Winni są klienci :biggrin:

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2762 dnia: Październik 23, 2017, 01:36:39 pm »

Klienci i drukarnie.



Zieloni to raczej drwali przyblokowali. Ale jeśli tak na to patrzeć to może Szyszko też maczał palce w tej obsuwie Żółwie, bo przecież to nie wina wydawcy. :wink:
Tam nie ma żadnych drwali. Wszystkie zdjęcia wycinki, to jak to mówi mądry minister - autoszop. Powtarzam, nie ma żadnej wycinki!

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2763 dnia: Październik 23, 2017, 01:40:35 pm »
Nie ma wycinki, nie ma Żółwi. Proste.

Zresztą powiem wam, że ja to jestem przeciwny takiemu bestialskiemu znęcaniu się nad zwierzętami. Zrywanie skorupy z Żółwia, żebym miał swój komiks na półce, to już lekka przesada.

Offline SawiK

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2764 dnia: Październik 23, 2017, 05:24:02 pm »
Czyli co, zaraz zaczną ''wysyłać''  :D

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2765 dnia: Październik 23, 2017, 05:50:07 pm »
Tak, jeszcze tylko chwila cierpliwości i będzie cycuś glancuś.

Offline mappy

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2766 dnia: Październik 23, 2017, 05:58:34 pm »
Od następnego poniedziałku bo tak w środku tygodnia zacząć...

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2767 dnia: Październik 23, 2017, 06:01:45 pm »
I nawet RR2 już wyszło, oczywiście pod warunkiem, że żyjecie w roku 2049: https://deadpol.wordpress.com/2017/10/23/recenzja-4-rachel-rising-tom-2-z-fantasmagorii/

Aha, i lektura tylko dla znających arabski, przykro mi chłopaki ;)

Offline mappy

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2768 dnia: Październik 23, 2017, 06:14:37 pm »
Czyli wydadzą drugi tom zaraz po wyjściu z więzienia? :doubt:

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2769 dnia: Październik 23, 2017, 08:22:12 pm »
Fantasmagorie: Od podbijania świata do bycia pośmiewiskiem internetu, czyli jak strzelić sobie biznesowego samobója w pół roku.

Offline starcek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2770 dnia: Październik 23, 2017, 09:58:34 pm »
Gdy ktoś na kłamstwie buduje biznes (mamy dużo kasy, wydawać będziemy co chcemy), to najwyraźniej inaczej skończyć nie może.
Jedyny plus? Pokazali innym wydawnictwo na które tytuły brać komiksowa czeka z utęsknieniem, może ktoś po nich podejmie wyzwanie?
Chyba, że w końcu sprzedadzą butelki, opłacą drukarza, tłumacza.. I się coś zadzieje.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline misiokles

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2771 dnia: Październik 23, 2017, 10:18:04 pm »
Jedyny plus? Pokazali innym wydawnictwo na które tytuły brać komiksowa czeka z utęsknieniem, może ktoś po nich podejmie wyzwanie?
Czy ja wiem czy coś pokazali? Obecnie polski rynek komiksowy jest na tyle chłonny, że jest w nim miejsce dla wielu nigdy nie wydanych w Polsce tytułów. Studio Lain było wcześniej ;] Oferta Fantasmagorii jak i innych wydawnictw to wciąż kropla w morzu potrzeb czytelniczych i nadganiania dziesięcioleci dobrych komiksów.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2772 dnia: Październik 23, 2017, 10:24:15 pm »
Oferta Fantasmagorii jak i innych wydawnictw to wciąż kropla w morzu potrzeb czytelniczych i nadganiania dziesięcioleci dobrych komiksów.


Jak tak jeżdżę sobie po innych krajach to w większości wypadków to oni mają ofertę komiksową, która jest wyjątkowo zapóźniona względem tego jak wygląda nasza oferta. Mało rynków (nie będących wiadomymi graczami) oferuje tak zróżnicowaną ofertę jak polski.
perły przed wieprze

Offline misiokles

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2773 dnia: Październik 23, 2017, 10:31:28 pm »
Być może, ale odnosiłem się do czegoś innego - wydaje mi się trochę na wyrost pisanie, że to Fanta wyszła naprzeciw czytelniczym zapotrzebowaniom wydając najbardziej pożądane i wyczekiwane tytuły. Owszem, forma ankiety, który tytuł ma zostać wydany w najbliższym czasie z dość szerokiego pakietu była na swój sposób nowatorska, ale jej wyniki trochę przypominały strzelanie ślepakami.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2774 dnia: Październik 24, 2017, 12:55:43 am »
wydaje mi się trochę na wyrost pisanie, że to Fanta wyszła naprzeciw czytelniczym zapotrzebowaniom wydając najbardziej pożądane i wyczekiwane tytuły


Jak o to chodziło to przepraszam i oczywiście zgadzam się.
perły przed wieprze