trawa

Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 868907 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline peta18

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2745 dnia: Październik 19, 2017, 06:28:08 pm »
nice try, max. prawdziwy peta nigdy by nie napisał z takim jadem o podejściu doświadczalnym.
wydalo sie :( ide ogloscic upadlosc.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Ryba2111

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2746 dnia: Październik 19, 2017, 06:33:50 pm »
Jaka to jest k^&a kpina to nie mam pytań. Nie zamówiłem Żółwi, ale Rachel i wiem, że se mogę o tym już teraz tylko pomarzyć. Przecież wiadomo, że Żółwie się nie drukują a to jest cięcie w siusiaka na poziomie hard.


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline peta18

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2747 dnia: Październik 19, 2017, 06:38:05 pm »
Zalozmy, ze SiP i TMNT sie drukuja, i co? I nic, nawet jak wyjda, to wydawnictwo po takim czasie i tylu sciemach nie ma praktycznie szans na odbudowanie zaufania klientow. A bez klientow nie ma wydawnictwa, i nie ma kolejnych pozycji.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2748 dnia: Październik 19, 2017, 06:55:53 pm »
Najgorsze jest to, że na Żółwiach zbytnio nie zarobią na kolejne projekty, bo pewnie 3/4 zamówień zostało już opłaconych. Część pójdzie go gildii, cześć zostanie u nich i pewnie prędzej czy później nakład się wyprzeda, ale jakoś nie wierzę w to, że nagle Wydawca złapie koniunkturę na swoje pozycje podchodząc w tak lekkomyślny sposób do sprawy. Krytyka w większości nie odnosi się do opóźnień, ale do braku jakiegokolwiek dialogu, którego nie było i nie ma. Cholera wie, czy Żółwie wyjdą w tym październiku z drukarni, cholera wie co z Klausem, cholera wie czy wyjdzie w przyszłym roku drugi tom Rachel bo największą stratą będzie jak zostanie z tym jednym tomem na półce.

Offline amsterdream

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2749 dnia: Październik 21, 2017, 10:12:24 pm »
Takie buńczuczne plany mieli a teraz każdy komiks powstaje jakby go rodzili. Ja im daję czas do końca października, myślę że 7 miesięcy od wpłaty to i tak wystarczająco długo.

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2750 dnia: Październik 22, 2017, 04:42:30 am »
Takie buńczuczne plany mieli a teraz każdy komiks powstaje jakby go rodzili. Ja im daję czas do końca października, myślę że 7 miesięcy od wpłaty to i tak wystarczająco długo.
Jeśli rzeczywiście go rodzą to jeszcze 2 miesiące minimum ;)

Offline niuklik

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2751 dnia: Październik 22, 2017, 08:45:10 am »
Zalozmy, ze SiP i TMNT sie drukuja, i co? I nic, nawet jak wyjda, to wydawnictwo po takim czasie i tylu sciemach nie ma praktycznie szans na odbudowanie zaufania klientow. A bez klientow nie ma wydawnictwa, i nie ma kolejnych pozycji.
Jeżeli mówisz o zaufaniu do wydawcy w sprawie przedpłat, to oni zabili to zaufanie na kilka ładnych lat. Jednak jak będą wydawać komiksy na zasadzie "dostępny w sklepie", to ludzie kupią, szczególnie kontynuacje. Niestety, nie jestem zbytnim optymistą, jeżeli chodzi o kontynuacje od WF  :doubt: szczególnie TMNT. Ja chcę tylko moje pierwsze żółwie, nad resztą się pewnie pochylę...jak będzie dostępne w sklepie.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2752 dnia: Październik 23, 2017, 12:15:25 pm »
Xur jak maksio i pracownicy drukarni zaginęli w niewyjaśnionych okolicznościach... coś tajemniczego dzieje się w Białymstoku. Może Rutkowskiego trzeba zatrudnić by rozwikłał tą tajemnicę? :roll:

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2753 dnia: Październik 23, 2017, 12:17:12 pm »
coś tajemniczego dzieje się w Białymstoku. Może Rutkowskiego trzeba zatrudnić by rozwikłał tą tajemnicę? :roll:
Lepiej Dylan Doga  :smile:

Offline LucasCorso

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2754 dnia: Październik 23, 2017, 12:19:36 pm »
Martin Mystère już się tym zajmuje (dlatego nie ma czasu pojawić się kioskach, stąd opóźnienie)
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2755 dnia: Październik 23, 2017, 01:10:50 pm »
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2017, 01:20:16 pm wysłana przez mkolek81 »

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2756 dnia: Październik 23, 2017, 01:14:26 pm »
Zdjęcie użytkownika Szafa Z Komiksami.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2757 dnia: Październik 23, 2017, 01:14:49 pm »
Dobre!  :badgrin:


Cytuj
Wydanie jest przepiękne. Okładka zrobiona z żółwiej skorupy (nic dziwnego, że drukarnia miała problemy) i kartki ze świeżo ściętych drzew z Puszczy Białowieskiej. Całość waży mniej niż skumulowane łzy wypłakane w ciągu ostatnich miesięcy przez hejterów wydawnictwa.

Offline starcek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2758 dnia: Październik 23, 2017, 01:20:24 pm »
Xur jak maksio i pracownicy drukarni zaginęli w niewyjaśnionych okolicznościach... coś tajemniczego dzieje się w Białymstoku. Może Rutkowskiego trzeba zatrudnić by rozwikłał tą tajemnicę? :roll:
Zieloni ich w puszczy przyblokowali, gdy pojechali po drzewo. Ot i cała tajemnica.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2759 dnia: Październik 23, 2017, 01:26:43 pm »
Zieloni ich w puszczy przyblokowali, gdy pojechali po drzewo. Ot i cała tajemnica.
Zieloni to raczej drwali przyblokowali. Ale jeśli tak na to patrzeć to może Szyszko też maczał palce w tej obsuwie Żółwie, bo przecież to nie wina wydawcy. ;)