Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 868059 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2730 dnia: Październik 19, 2017, 12:10:24 pm »
Na facebooku w grupie Złudzeni przez Fantasmagorie komuś odpowiedzieli. W skrócie proszą jeszcze o chwilę cierpliwości. :lol:


Ciekawy jest komentarz też innej osoby:
"Ciekawą sprawą jest iż firma jest zarejestrowana w Białymstoku, mam okazję mieszkać w tym mieście, ale na podanym adresie niestety nikogo nie spotkamy :(((((((("


Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2731 dnia: Październik 19, 2017, 12:35:01 pm »
Poczta pantoflowa jedyną nadzieją na kontakt z wydawcą :roll: Wydawnictwa Ongrys czy Studio Lian też raczej nie mają rzeszy pracowników czy kapitału wynoszącego kilka czy kilkanaście tysięcy złotych, ale jakoś nie mają problemu ze stałym kontaktem z klientami... Jak widać, można.

Jeśli wydawca ma taki sam kontakt z drukarnią to nie dziwię się, że nic nie wiedzą.

Jak można nie uczyć się na własnych błędach??

Offline Inuki

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2732 dnia: Październik 19, 2017, 01:30:37 pm »
Znowu wycinają komentarze na fb, jeśli dobrze widzę.

No, mój też usunęli. Rano było 20 komentarzy w poście o żółwiach, a teraz jest 14. Brak słów.

Offline Murazor

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2733 dnia: Październik 19, 2017, 01:50:17 pm »
A upomnijcie się o swój komentarz to dostaniecie bana jak ja :wink: już drugi raz, bo po nowym starcie (:lol:) mnie odbanowali.

Offline peta18

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2734 dnia: Październik 19, 2017, 02:11:35 pm »
Jak można nie uczyć się na własnych błędach??

A doswiadczenie uczy, ze doswiadczenie niczego nie uczy :D
A poza tym skoro wydawnictwo nie popelnia bledow (bo wiadomo, ze to klienci ich mamia i to ich wina de facto), to na czym ma sie uczyc...
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Murazor

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2735 dnia: Październik 19, 2017, 02:15:35 pm »
Najnowsza wersja to drukarnia płata im figle (za fb) :lol:

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2736 dnia: Październik 19, 2017, 02:46:13 pm »
Przynajmniej są konsekwentni, myślałem że tym razem to pies im zjadł materiały albo UFO porwało tłumacza...

"Wydawanie komiksów jest proste". Proste.

Offline Inuki

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2737 dnia: Październik 19, 2017, 03:58:01 pm »
Wysłałem trzeciego maila z prośbą o anulowanie zamówienia i zwrot kasy. Najpierw napisali, że zrobią to w ciągu 14 dni, tak się nie stało. Na drugiego maila nie odpisali. Trzeci mail jest ostatni. Do poniedziałku czekam. W innym przypadku zgłaszam sprawę do Federacji Konsumentów, a jak będzie potrzeba, to i do innych instytucji również. Wydać i tak już nic nie wydadzą, a jeżeli nawet, to wątpię, żeby ludzie im zaufali. Ja na bank już nic od nich nie wezmę, nawet jakby mieli wydać najbardziej oczekiwane przeze mnie tytuły. Nadal usuwają posty, a dodatkowo zablokowali możliwość wysyłania im wiadomości przez Fejsa. Szkoda gadać. Pewnie zaraz ogłoszą upadłość i tyle ich będziemy widzieć :-/

Offline SawiK

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2738 dnia: Październik 19, 2017, 04:17:48 pm »
Jak czekałam spokojnie kolejne tygodnie na żółwie to...
Cytuj
Tak w ogóle to Żółwie zniknęły ze trony wydawnictwa
Zaczynam sie bac o moje zamówionko :sad: 125zeta im zostawiłem. Spokojnie mógłbym się obkupić gdzie indziej, zwłaszcza ze tyle jest do kupienia. Minoła juz połowa miesiąca, a mieli właśnie wysyłać, Xur zapewniał, czyli znów leca w c...a  :-X

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2739 dnia: Październik 19, 2017, 04:21:40 pm »
Nie łkajcie, jest cycuś glancuś. :badgrin:

Offline parsom

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2740 dnia: Październik 19, 2017, 04:27:50 pm »
Żółwie ze strony zniknęły już wcześniej, razem z Rachel 2 itd.
Czyli akurat to to żaden sygnał. Zresztą w ich przypadku w ogóle nie ma sensu niczego interpretować, bo ewidentnie nie mieszczą się w jakichkolwiek ramach interpretacyjnych. Ich działania są tak bezsensowne, że umysł normalnego człowieka aż stara się przypisać im jakieś znaczenie, ale tego znaczenia tam moim zdaniem nie ma.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2741 dnia: Październik 19, 2017, 04:51:55 pm »
 Ja kupiłem w przedsprzedaży trzy komplety żółwi jeden dla siebie, drugi dla kuzyna a trzeci dla babci i jestem spokojny o swoje zamówienie. W spokoju teraz czekam na Rachel 2, Archiego, Button Mana i Strangers in Pardise za które też już zapłaciłem oraz odłożyłem już pieniądze na Martin Mystere, Providence i Transformery. Rozmawiałem ze znajomą cyganką na ten temat i nie jest dla niej tajemnicą, że komiksy były już w drukarni ale zjadł je pies i trochę się przedłużyło. A tak wogóle, każdy kto udziela się w tym temacie powinien dostać bana bo ile można w kółko to samo czytać?
  Chyba każdy zainteresowany zdaje sobie sprawę, że żadnego komiksu nie ma w drukarni bo Fantasmagorie przejadły na bieżąco oraz utopiły pieniądze w Quantum & Woody i Krazy Kat i nie mają za co drukować?

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2742 dnia: Październik 19, 2017, 05:07:11 pm »
A doswiadczenie uczy, ze doswiadczenie niczego nie uczy :biggrin:
nice try, max. prawdziwy peta nigdy by nie napisał z takim jadem o podejściu doświadczalnym.

Nie łkajcie, jest cycuś glancuś. :badgrin:
dla mnie to juz tych zolwi mogli by nie wydawac, bo ubaw, ktory mialem za te 9 dych calkowicie rekompensuje te kwote. czyli dla mnie tez jest cycuś galncuś.

Offline Murazor

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2743 dnia: Październik 19, 2017, 05:17:42 pm »
Ja się ciesze, że kasę odzyskałem i też jest cycuś glancuś ;-)

Za chwilę może być upadłość i kasy nie będzie (jeżeli teraz jest) jak zaczną spłacać ZUSy i inne kochane urzędy w pierwszej kolejności :neutral:


Offline LucasCorso

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2744 dnia: Październik 19, 2017, 05:21:02 pm »
To przepłaciłeś, Kuki. Ja mam i ubaw i 90 złotych...


To znaczy nie do końca mam tą kasę, bo kupiłem za nią 2 oryginalne Providence, ale jednak.
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

 

anything