Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 867783 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2700 dnia: Październik 17, 2017, 11:52:33 am »
Napiszę tak:

- w zeszłym tygodniu i w tym napisałem posta na fb z oznaczeniem - brak odpowiedzi
- w zeszłym tygodniu napisałem e-mail bez odpowiedzi
- dzisiaj chciałem się do nich dodzwonić - poczta głosowa

Offline Mati29

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2701 dnia: Październik 17, 2017, 12:04:40 pm »
chyba trzeba postawić krzyżyk na tych wspaniałych zapowiedziach...


A szkoda mam tam 3 tomy opłacone

Offline Murazor

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2702 dnia: Październik 17, 2017, 12:08:37 pm »
- w zeszłym tygodniu i w tym napisałem posta na fb z oznaczeniem - brak odpowiedzi
- dzisiaj chciałem się do nich dodzwonić - poczta głosowa
Z fb xur się już zmył, bo nie ma odpowiedzi od ponad tygodnia, a telefon nie odpowiada od sierpnia (wtedy pierwszy raz dzwoniłem, może być dłużej).

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2703 dnia: Październik 17, 2017, 12:10:54 pm »
Też pisałem o anulację zakupów komiksów, które zniknęły z oferty sklepu i bez odzewu. Szkoda mi zamrażać kasę na komiksy, które nie wiadomo kiedy wyjdą. Czy też w ogóle się ukażą. To jednak bardzo irytuje, kiedy wydawca usuwa i nie raczy nawet podać powodu dlaczego, tym bardziej, że wcześniej wziął za nie pieniądze.

Z fb xur się już zmył, bo nie ma odpowiedzi od ponad tygodnia
Ale ty wierzysz, że to była inna osoba?  :badgrin:

Offline Murazor

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2704 dnia: Październik 17, 2017, 12:16:53 pm »
Ale ty wierzysz, że to była inna osoba?  :badgrin:
Kimkolwiek by nie był to już mu się znudziło odpowiadać skamlącym klientom ;-)

Akcja ze zwrotami dalej taka sama, na przetrzymanie, bo Żółwie i SiP w druku. Myślą, że wyślą komiksy w 2 dni? Kolejne tygodnie zejdzie na rozsyłaniu.

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2705 dnia: Październik 17, 2017, 12:30:14 pm »
Na przetrzymanie to mogą wziąć Żółwie i SiP bo się "drukują"  :badgrin: ale usunięte komiksy ze sklepu raczej się nie drukują. I bardziej chodzi mi aby oddali kasę za nie, bo teraz nie ma już żadnej pewności czy w się ukażą.

Offline dybuk_zly

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2706 dnia: Październik 17, 2017, 12:35:55 pm »
Kontaktu nie ma totalnie żadnego, nawet poczty fizycznej nie odbierają.

Offline mappy

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2707 dnia: Październik 17, 2017, 12:36:38 pm »
Ja dałem ostateczny termin na chyba czwartek i lecę zgłaszać. Podrukuję maile i wykazy z banku wraz ze stroną sklepu Fanty. Czekam od początku września na odpowiedź i cisza.
Muszę poczytać o odsetkach ustawowych ale już chyba tego nie ma? :doubt:

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2708 dnia: Październik 17, 2017, 12:43:43 pm »
Muszę poczytać o odsetkach ustawowych ale już chyba tego nie ma? :doubt:
Byly i sa. Ale gra jest nie warta swieczki, bo w okolicach 11-12% w skali roku (co roku ustalane sa nowe) i, co wiecej, zaden janusz nie zaplaci Ci odsetek ustawowych bez wyroku sadu (bo janusze tak maja, ze widza wine kazdego, tylko nie swoja - po prostu nie maja honoru). 

EDIT: teraz widze, ze chyba jest nawet mniej, niz wyzej podalem.
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2017, 12:51:52 pm wysłana przez KukiOktopus »

Offline LucasCorso

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2709 dnia: Październik 17, 2017, 12:45:24 pm »
- "A może napuścicie na nich Gazetę Wybiórczą?" - powiedział trochę z nudów, bo w końcu wydawnictwo nic mu nie było winne, bo nic u nich nie zamówił - "Ten reporter, co z nimi robił wywiad pewnie wie, jak ich znaleźć".

Z zadumy wyrwał go dźwięk mikrofalówki. Wsypał popcorn do pojemnika, postawił koło szklanki z Colą i usiadł z powrotem przed monitorem.
Czekał...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline Murazor

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2710 dnia: Październik 17, 2017, 12:47:25 pm »
Ja dałem ostateczny termin na chyba czwartek i lecę zgłaszać. Podrukuję maile i wykazy z banku wraz ze stroną sklepu Fanty.
Wydrukuj sobie ich regulamin i dane z krs, będzie łatwiej znaleźć policjantom o kogo chodzi.
- "A może napuścicie na nich Gazetę Wybiórczą?" - powiedział trochę z nudów, bo w końcu wydawnictwo nic mu nie było winne, bo nic u nich nie zamówił - "Ten reporter, co z nimi robił wywiad pewnie wie, jak ich znaleźć".
A zdziwisz się, bo pisałem - zero odpowiedzi i od gazety i pana reportera.

Offline LucasCorso

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2711 dnia: Październik 17, 2017, 12:48:21 pm »
A zdziwisz się, bo pisałem - zero odpowiedzi i od gazety i pana reportera.


Masz rację. Zdziwiłem się...
Pewnie jakiś znajomy...


Dokąd ten świat zmierza...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2712 dnia: Październik 17, 2017, 12:49:29 pm »
Pewnie jakiś znajomy...
To samo pomyślałem. Tylko żeś mnie ubiegł postem.

Offline LucasCorso

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2713 dnia: Październik 17, 2017, 12:51:31 pm »
To może TVPiS?

"Wspierany przez Gazetę Wyborczą oszust nie chce oddać pieniędzy biednym czytelnikom komiksów (w tym również tych wydawanych przez IPN)"

To może chwycić...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2714 dnia: Październik 17, 2017, 12:54:43 pm »
Ja proponuje program "Prosto z Polski" na TVN24 (o ile jeszcze go emituja). Widzowie normalnie by pospadali z krzesel, jakby uslyszeli, ze mozna tak zrobic w ciula ludzi na zolwiach.