Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 876648 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Murazor

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2655 dnia: Październik 12, 2017, 10:12:18 am »
Problem w tym, że wszystkie te rzeczy już zrobiłem, na policję za bardzo nie mam czasu pójść ale wychodzi na to że innego wyjścia nie ma.
Ja dostałem zwrot w dniu, w którym miałem iść, ale rozmawiałem z ludźmi, którzy byli i zajęło im to pół godziny. Mieli kopię listu z nakazem wpłaty, kopie rozmów mailowych/fb (to co Ci odpisali, że oddadzą na drugi dzień), dowód wpłaty, dane oszusta.

Nie licząc innych komiksów, bo przecież nie każdego Żółwie mogły interesować, a np. Rachel.
Dokładnie, mam Rachel 1 od nich, co nie czyni ze mnie ich fana. To, że ludzie kupili/zamówili ich produkt nie czyni z nich fanów (pot. zagorzały wielbiciel czegoś lub kogoś), a to oni bronią wydawnictwo jakby każdy komiks wydany (bo jak teraz możemy już zauważyć, nie ma sensu cieszyć się czymś co zapowiedzieli :doubt: ) był z pozłacanym grawerem autora w cenie bochenka chleba :roll:

edit: spojrzałem na profil fanty na fb i okazuję się, że znów mam bana :D skrytykowałem komentarz admina, że nie wolno się pytać o zwroty kasy pod postami wydawnictwa jakiś czas temu :lol: Profesjonalne podejście dalej mają.
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2017, 10:27:03 am wysłana przez Murazor »

Offline LucasCorso

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2656 dnia: Październik 12, 2017, 10:17:27 am »
Boli mnie (zawodowo oczywiście) jak ludzie rzucają randomowymi liczbami, ale piszą "szacuję". Przecież to są liczby wzięte z części ciała bardzo oddalonej od głowy...

"szacowanie" w matematyce to poważna, potężna i niełatwa umiejętność. I nie ma ona nic wspólnego z tym, co tu się odbyło przed chwilą.

Przepraszam, wiem że tak nijak na temat, ale no po prostu nie mogę milczeć gdy zarzyna się moją ukochaną dziedzinę nauki... {dlatego juz nie robię awantur, gdy mi się zwraca uwagę o ortografię, bo coraz bardziej rozumiem tych ludzi, którzy to robią. Tak trzymać, dziewczyny i chłopaki}
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2657 dnia: Październik 12, 2017, 10:24:20 am »
Boli mnie (zawodowo oczywiście) jak ludzie rzucają randomowymi liczbami, ale piszą "szacuję". Przecież to są liczby wzięte z części ciała bardzo oddalonej od głowy...

W moim poście szacowałem tylko ilość zamówień anulowanych i zamówień osób, które mogły kupić więcej niż jeden egzemplarz. Nie wiem w czym problem? Faktem jest że 1/3 zamówień została nieopłacona i być może z tego rozpoczęły się poważne problemy wydawnictwa. Zaraz napiszesz, oczywiście z doświadczenia zawodowego, że to spekulacje!

Offline LucasCorso

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2658 dnia: Październik 12, 2017, 10:26:29 am »
Tak.
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline Ryba2111

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2659 dnia: Październik 12, 2017, 10:30:53 am »
Sprawa podobna jak z optymalizacją :roll:


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Kijanek

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2660 dnia: Październik 12, 2017, 10:49:01 am »
W moim poście szacowałem tylko ilość zamówień anulowanych i zamówień osób, które mogły kupić więcej niż jeden egzemplarz. Nie wiem w czym problem? Faktem jest że 1/3 zamówień została nieopłacona i być może z tego rozpoczęły się poważne problemy wydawnictwa. Zaraz napiszesz, oczywiście z doświadczenia zawodowego, że to spekulacje!


Z tego co pamiętam to była wszędzie mowa o opłaconych zamówieniach, przesunięcie terminu o parę dni było spowodowane tym że wiele osób dostaje pensję przed 10, akcja zaczęła się chyba po wypłatach, gdzie zazwyczaj każdy jakiś już budżet na komiksy na bieżący miesiąc ma zamknięty. Jak to w rzeczywistości wyglądało nie wiem - to domysły.


Offline Murazor

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2661 dnia: Październik 12, 2017, 11:03:15 am »
fanta w wiadomościach na fb (tych co ludzie udostępnili) skamlała, że ludzie ich omamili i nie zapłacili i mają problemy przez to.

Offline isteklistek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2662 dnia: Październik 12, 2017, 11:04:09 am »
Fajnie by było jakby jakieś info pojawiło się do końca tygodnia, jeżeli moderator jeszcze tam jest, a nie tylko pojawił się po to, aby ugasić pożar.

Offline parsom

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2663 dnia: Październik 12, 2017, 11:14:05 am »
Murazor, mylisz dwie podstawowe rzeczy - bronienie wydawnictwa z krytykowaniem takich postów jak wasze.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline Murazor

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2664 dnia: Październik 12, 2017, 11:17:39 am »
Czyli Tobie wolno krytykować nasze posty, a nam nie wolno krytykować wydawnictwa w ich wątku? Załóż wątek krytykowanie użytkowników i tam sobie spamuj, bo na razie to Twoje posty są offtopem :wink:

Offline parsom

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2665 dnia: Październik 12, 2017, 11:30:09 am »
To teraz policz moje posty, swoje posty i w ilu z moich postów krytykuję "każdego", a w ilu ciebie czy ostatnio Murazora.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2666 dnia: Październik 12, 2017, 11:34:52 am »
Na poprzedniej stronie atakujesz Mappy'ego, mnie i kilku innych, więc może sam policz ilu nas w końcu jest, bo się zdecydować nie możesz.
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2017, 11:41:19 am wysłana przez Szekak »

Offline Murazor

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2667 dnia: Październik 12, 2017, 11:35:18 am »
Robicie syf od pewnie już kilkudziesięciu stron - więc następnym razem pomyśl, zanim napiszesz coś o spamie.
I za każdym przesunięciem terminu, każdym postem poszkodowanego odpisze mu co ma zrobić, bo sam byłem w takiej sytuacji i chce mu pomóc. A Ty za każdym razem będziesz robił problem, bo przecież piszemy to samo... A o czym mamy pisać? O komiksach, których nie wydali? Ciężko je oceniać. Ktoś Ci przytrzymuję głowę, otwiera siłą oczy i każe czytać? Są dziesiątki innych tematów do czytania.

Offline pokia

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2668 dnia: Październik 12, 2017, 11:41:39 am »
Nie chcę być adwokatem diabła, nie jestem rzecznikiem wydawnictwa. Natomiast chciałbym zmienić trochę kierunek dyskusji.

Z moich źródeł wiem, że komiksy (SiP oraz Żółwie), niebawem się ukażą. Nie daje za to ręki czy głowy, bo do tematu podchodzę z odpowiednią rezerwą, a takie komunikaty powinien przekazywać wydawca.


ps. post nie jest sponsorowany.

Offline LucasCorso

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2669 dnia: Październik 12, 2017, 11:44:11 am »
Ktoś Ci przytrzymuję głowę, otwiera siłą oczy i każe czytać?

Myślę, że podobny wpis można by stworzyć na bazie czasownika "pisać"

A o czym mamy pisać?

no nie zaglądałem ostatnio w ustawodawstwo, ale wydaje mi się, że nadal nie ma w Polsce obowiązku pisać w sytuacji, gdy nie ma się o czym...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

 

anything