trawa

Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 868245 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2640 dnia: Październik 11, 2017, 09:59:24 pm »
Identycznie, czyli jak? Oszukuję ludzi? Dawno nie czytałem tak głupiego komentarza.Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę, proste.

Filozofia życiowa poziomu nastolatka.

Offline parsom

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2641 dnia: Październik 11, 2017, 10:00:41 pm »
Identycznie, czyli jak? Oszukuję ludzi? Dawno nie czytałem tak głupiego komentarza.Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę, proste.

Zaraz tam burza. Co najwyżej popierdywanie. I to w zamkniętym pokoju.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2642 dnia: Październik 11, 2017, 10:05:25 pm »

Zgłoszenia na policję to popierdywanie? Ciekawe pojmowanie rzeczywistości.

Itachi, jakoś mnie nie dziwi, że nie odpowiedziałeś na pytanie. Nawet nastolatek potrafi uargumentować swoje zarzuty, Ty niestety tego nie potrafisz.  :roll:

Offline mappy

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2643 dnia: Październik 11, 2017, 10:11:49 pm »
Przecież parsom to pierwszy giermek wydawnictwa. Zawsze na służbie i w obronie :smile: Więc jego wypowiedzi w tym temacie można pomijać.

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2644 dnia: Październik 11, 2017, 10:15:34 pm »
A co tu argumentować? O czym tu pisać? Plujesz jadem w tym wątku od x czasu. Obrażasz wydawcę, używając słów podobnych do tych, które negujesz. Gdzie tu miejsce na przemyślenia? Czym się różni Twoje słownictwo? Dla Ciebie jest to normalne stwierdzenie?

Jakie wydawnictwo, tacy fani.

Jestem fanem tego wydawnictwa, bo interesują mnie komiksy jakie wydali i zamierzają wydać. Pijesz więc do mnie i pewnie innych kilkuset osób. Tak trudno wyłapać ten kontekst?

Offline parsom

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2645 dnia: Październik 11, 2017, 10:19:22 pm »
Przecież parsom to pierwszy giermek wydawnictwa. Zawsze na służbie i w obronie :smile: Więc jego wypowiedzi w tym temacie można pomijać.

Rozgryzłeś mnie. Jestem sługusem, giermkiem i podnóżkiem.
Co nie zmienia faktu, że ty, Szekak i kilku innych pierdzielicie bez sensu w kółko to samo.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2646 dnia: Październik 11, 2017, 10:28:19 pm »
A co tu argumentować? O czym tu pisać? Plujesz jadem w tym wątku od x czasu. Obrażasz wydawcę, używając słów podobnych do tych, które negujesz. Gdzie tu miejsce na przemyślenia? Czym się różni Twoje słownictwo? Dla Ciebie jest to normalne stwierdzenie?

Jestem fanem tego wydawnictwa, bo interesują mnie komiksy jakie wydali i zamierzają wydać. Pijesz więc do mnie i pewnie innych kilkuset osób. Tak trudno wyłapać ten kontekst?
Rozumiem, że jak na ulicy złodziej ukradnie torebkę i babka krzyczy łapać zlodzeja to też do niej podlatujesz z pretensjami by nie pluła jadem i by nie obrażała? Zrozum, że nie o słowa wydawcy chodzi, a o to, że bezprawnie trzyma kasę ludzi.


Parsom, jakie wydawnictwo, tacy fani.

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2647 dnia: Październik 11, 2017, 10:36:09 pm »
Skoro jakie wydawnictwo tacy fani to teraz insynuujesz czy okradamy babcie na ulicach?

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2648 dnia: Październik 11, 2017, 10:46:25 pm »
Insynuujesz, że wydawnictwo okrada babcie na ulicach?

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2649 dnia: Październik 11, 2017, 10:49:12 pm »
A to był mój przykład czy Twój?

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2650 dnia: Październik 11, 2017, 10:56:41 pm »
Ale mój przykład w przeciwieństwie do Twojej interpretacji nie tyczył się wydawnictwa, a jedynie Twojego, moim zdaniem błędnego, toku rozumowania. Jak to przykład, nie bierze się go dosłownie.

Offline dybuk_zly

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2651 dnia: Październik 12, 2017, 08:32:24 am »
 Też nie rozumiem jak można bronić tych złodziei. To że wysłali to co mieli nie umniejsza faktu, że od kilku miesięcy nie mogę odzyskać prawie dwóch stów, tego że za domaganie się zwrotu dostaje bana a moje komentarze są usuwane ani tego, że Anna Urbańska podpisując się swoim nazwiskiem kłamie że zwrot "będzie jutro na koncie" po czym ignoruje kolejne maile gdy zwrotu nie ma przez następne tygosnie. Nie da się tego inaczej nazwać jak złodziejstwo i oszustwo połączone z technikami jak w Związku Radzieckim.
A pisanie że fanów jest "kilkaset" to jakiś żart. Jest dwóch - trzech którzy z niewiadomych przyczyn bronią tego zlodziejskiego procederu, bo wydawnictwem tego burdelu nie nazwę.

Offline Murazor

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2652 dnia: Październik 12, 2017, 08:49:25 am »
dybuk przypomnę to co pisałem wcześniej, bo to chyba jedyne wyjście:
Polecam iść na policję. Ja napisałem w poniedziałek (2-3 tyg temu) na forum, na fb wiadomość do nich (miałem bana, więc nie dotarła) oraz maila, że w środę mija ostateczny termin z wezwania do zapłaty (dałem im tydzień w liście) i pójdę z tą sprawą na policję. We wtorek, albo środę rano pojawił się zwrot kasy na koncie po 2 miesiącach milczenia.

tabasko, parsom i inni, którzy zabraniają pisać o tym samym. Co innego, gdyby to było pisanie w kółko: "mają literówkę w komiksie i są do dupy" i robienie z pierdoły problemu, a co innego powtarzanie "jak odzyskać kasę". Jak widać trafiają się ludzie, którym trzeba powtórzyć co robić, żeby mogli zmusić oszustów do zwrotu.

Offline dybuk_zly

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2653 dnia: Październik 12, 2017, 09:05:24 am »
Problem w tym, że wszystkie te rzeczy już zrobiłem, na policję za bardzo nie mam czasu pójść ale wychodzi na to że innego wyjścia nie ma.

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2654 dnia: Październik 12, 2017, 09:24:29 am »
A pisanie że fanów jest "kilkaset" to jakiś żart.

Tak, zabójczy żart :badgrin: Na pewno wyznacznikiem ilości niezadowolonych klientów jest te 6-7 osób na tym forum i kolejne dziesięć dwadzieścia na fb. Przypominam zamówień poszło więcej niż 500, liczmy że 150 osób nie zapłaciło daje to 350 klientów. Szacuję, że 50-70 osób mogło zrezygnować i odejmując podwójne zamówienia Żółwi daje to i tak 230 klientów. Nie licząc innych komiksów, bo przecież nie każdego Żółwie mogły interesować, a np. Rachel. Większość ludzi nie udziela się na forach czy fb i czeka w większym lub mniejszym spokoju.

Na koniec trzeba dodać, że baza klientów przed i po zakończeniu zbiórki diametralnie się różni co jest winą wydawcy. Jak pisałem i rozmawiałem z kolegami to wspominałem czy wydawca chwaląc się na fb ilością zamówień bierze pod uwagę tylko te opłacone czy wszystkie jak leci. Wybrał drugą opcję - błędną. Niestety. Do tego na ich fb panuje kolejna cisza, co i mnie zaczyna irytować bo z takim podejściem to kolejnych żółwi możemy nie zobaczyć.

 

anything