Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 879887 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline laf

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2580 dnia: Wrzesień 29, 2017, 07:16:37 am »
Ja napisałem na maila z pytaniem i po chwili dostałem odpowiedź, wszystko na aliganckości i z kulturą :smile:
A ja wczoraj przed południem napisałem im bardzo grzecznego maila (i nie dotyczyło to zwrotu kasy), w którym najważniejsze było pytanie: "czy patrząc na ogrom pracy jaki Państwa czeka (wydanie do końca roku aż 5 komiksów, przesyłki do klientów) podane terminy są realne?"
Do tej pory żadnej odpowiedzi  :cry:
 

Offline AntekSocjalny

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2581 dnia: Wrzesień 29, 2017, 07:19:00 am »
Pytałeś o zwrot kasy? Jak nie, to już wcześniej tak było, na pytania okej odpowiadali. Na zwrot kasy - zero odpowiedzi.

Nie pytalem o zwrot kasy bo mnie on nie interesowal. Czekam cierpliwie na Zolwie. Zostalem kulturalnie przeproszony za obsuwe :)

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2582 dnia: Wrzesień 29, 2017, 09:58:50 am »
No i tajemnica wyjaśniona. :)

Offline Murazor

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2583 dnia: Wrzesień 29, 2017, 10:43:12 am »
Dokładnie, jak się ich klepie po głowie to jest okej, a jak ludzie zaspamowali nowy post o zwroty kasy i brak odpowiedzi to:

Wydawnictwo Fantasmagorie: Proszę Państwa, w sprawie reklamacji i zwrotów zapraszam do korzystania z odpowiedniego maila. Ten post dotyczy prezentacji planszy z "Żółwi" i komentarze nie na temat (od teraz) będą kasowane. Dziękuję i pozdrawiam (xur)

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2584 dnia: Wrzesień 29, 2017, 11:18:13 am »
Z fejsa:


Cytuj
Dzisiaj narzeczona wysłała meila z prośbą o anulowanie zamówienia nr 1929 złożonego 14 kwietnia 2017. Podała również nr konta do zwrotu pieniędzy, rozumiem że zwrot dostanie najpóźniej w ciągu 14 dni ?
Cytuj
Wydawnictwo FantasmagorieZwrot dostanie w ciagu 14 dni od momentu potwierdzenia zgloszenia zwrotu, prosimy o cierpliwość (xur)



Znów WF się ośmiesza i opowiada o jakimś momencie potwierdzenia zgłoszenia zwrotu. A myślałem, że ten etap już za nimi. :badgrin:

Offline alfred2001

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2585 dnia: Wrzesień 29, 2017, 12:09:46 pm »
Z fejsa:





Znów WF się ośmiesza i opowiada o jakimś momencie potwierdzenia zgłoszenia zwrotu. A myślałem, że ten etap już za nimi. :badgrin:


widzę że zacytowałeś mój post z fejsa + odpowiedź wydawnictwa  :wink: w każdym razie narzeczona dostała takie meilowe  potwierdzenie od Pani Anny następnego dnia po wysłaniu meila z prośbą o zwrot kasy i anulowanie zamówienia. Czyli teraz czekamy 2 tygodnie i zobaczymy co się urodzi.

Offline tabasko21

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2586 dnia: Październik 01, 2017, 11:30:11 am »
Dostalem wlasnie pare maili od wydawnictwa z fakturami za zamowienia ( zamowilem wszystko ze strony)  ktore zostaly potwierdzone a takze  oplacone a placilem paypalem wiec sadzilem ze moze beda jakies komplikacje w tropieniu ale wszystko spoko .  Paczka bedzie nadana jutro z dostepnymi obecnie komiksami (Wstrząs, Krazy Kat i Quantum and Woody, w kolejnej paczce wyślemy Żółwie i SiP, bo prawdopodobnie wyjdą w tym samym terminie) Takze ja jestem zadowolony i w dupie mam ta cala gownoburze ja tam dalej od nich kupuje bo co jak co w tym wszystkim chodzi o komiksy a nie sympatie do kogos czy jej brak puki dostane produkt nawet z opoznieniem (mam inne rzeczy do robienia w miedzyczasie) dalej bede placil . takie info z mojej strony ...


« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2017, 11:38:03 am wysłana przez tabasko21 »

Offline mappy

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2587 dnia: Październik 01, 2017, 12:43:10 pm »
Na razie to nie masz żadnego komiksu w swoich rękach :lol:
Żółwie i SiP obiecywali wydać w lipcu, a następnie w sierpniu i przyszedł wrzesień. Dzisiaj zaczął się październik.
Obiecywali ludziom od lipca zwrot pieniędzy. Obiecywali przelew na jutro w lipcu. Do dzisiaj ludzie nie dostali zwrotu pieniędzy. Na początku tygodnia stworzono mail do zwrotów i reklamacji. Mail napisany zaraz po informacji na FB. Do dzisiaj zero odzewu. No przecież obiecywali.
Takie info z mojej strony.

Offline parsom

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2588 dnia: Październik 01, 2017, 03:10:49 pm »
Mappy, to żadne info tylko kolejne żale nie wiem po jaki ch... powtarzane.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline Murazor

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2589 dnia: Październik 01, 2017, 03:47:39 pm »
takie samo info ze strony mappiego jak i tabasko.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2590 dnia: Październik 01, 2017, 04:08:54 pm »
Mappy, to żadne info tylko kolejne żale nie wiem po jaki ch... powtarzane.
Znów się żalisz na to, że ktoś się żali? Nudne to już[size=78%]...[/size]


PS. Żalenie się na wydawnictwo nie jest przynajmniej off topem. :roll:

Offline parsom

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2591 dnia: Październik 01, 2017, 04:19:20 pm »
Szekak - nudniejszych wpisów niż twoje to w tym wątku się nie znajdzie.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline laf

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2592 dnia: Październik 03, 2017, 08:26:13 am »
A ja wczoraj przed południem napisałem im bardzo grzecznego maila (i nie dotyczyło to zwrotu kasy), w którym najważniejsze było pytanie: "czy patrząc na ogrom pracy jaki Państwa czeka (wydanie do końca roku aż 5 komiksów, przesyłki do klientów) podane terminy są realne?"
Do tej pory żadnej odpowiedzi  :cry:
W końcu udało mi się przeprowadzić mniej lub bardziej udaną korespondencję z p. Anną Urbańską. Podpytałem się czy mogę jej maila zamieścić na forum, na co wyraziła zgodę, tak więc cytuję najważniejsze informacje od niej.

"Może Pan zamieścić informację na Gildii, iż wydawnictwo intensywnie pracuje nad tym, żeby wydać w tym roku jak najwięcej zapowiedzianych tytułów. Button Man jest już w całości przetłumaczony i trafił do korekty. Oczywiście wkrótce wyjdą też Żółwie, Strangers in Paradise i Archie. Providence w przyszłym roku, konkretnego terminu nie jestem teraz w stanie podać
Rozpoczęte serie zamierzamy oczywiście kontynuować, jednak tempo ich wydawania zależy jedynie od wyników sprzedaży. Mogę ujawnić, iż Strangers in Paradise będzie miało nakład ograniczony do 600 sztuk. Pierwotnie nakład miał być większy, jednakże średnia sprzedaż Rachel Rising skłoniła wydawnictwo do większej ostrożności."

Nie napisali nić o Klausie, którego zapowiedź jest na grudzień, ale ten tytuł mnie zupełnie nie interesuje dlatego też nie drążyłem tematu.

Nie ukrywam, że po ostatnich opóźnieniach sięgających już kilku miesięcy zaczynałem tracić wiarę w wydawnictwo. Jednak ostatnie dni przyniosły sporo dobrych zmian w zakresie komunikacji z klientami, co w moim odczuciu przywraca pewną wiarygodność wydawnictwu (choć nadal w ograniczonym zakresie). Ja ze swojego zamówienia nie rezygnuję i czekam na kontynuację zamówionych serii.

Offline Murazor

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2593 dnia: Październik 03, 2017, 08:51:36 am »
Mogę ujawnić, iż Strangers in Paradise będzie miało nakład ograniczony do 600 sztuk. Pierwotnie nakład miał być większy
Ciekawe, cena zostanie taka sama? Jednak nakład 1000 (strzelam), a 600 egzemplarzy to dość znaczna różnica.

To, że komiksy są przetłumaczone nic nie znaczy - ważne kiedy trafią do druku. Archie jest pewnie przetłumaczony od lipca, Żółwie podobnie, tylko nie było kasy na druk.

Dobrze, że odpisują, ale dalej zastanawiam się, czy dokończą którakolwiek serię bez drastycznego zwiększania cen końcowych tomów (z braku klientów i/lub ograniczeniu nakładu). Ciekawe tez, czy komiksy będą pojawiać się w sklepach, czy dalej tylko u nich - jak zapowiedziany BM. Ja osobiście nie mam zamiaru przelewać kasy bezpośrednio im, ale w gildii może bym kupił.

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2594 dnia: Październik 03, 2017, 08:58:51 am »
Ciekawe, cena zostanie taka sama? Jednak nakład 1000 (strzelam), a 600 egzemplarzy to dość znaczna różnica.
Na zdjęciu okładki przy cenie było "??" więc może być większa.