trawa

Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 867654 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2550 dnia: Wrzesień 25, 2017, 08:20:49 pm »
Zamiast SiP wolałbym drugi tom Rachel, SiP może być równie dobre co Rachel, ale wolę mieć jedną serię wydawaną regularnie. Mamy końcówkę września, mam nadzieję że paczki z Żółwiami będą pakowane przez więcej niż dwie osoby, bo dajmy na to 400 paczek te osoby będą nadawać dwa tygodnie. Sam wysyłam paczki więc wiem ile zajmuje porządne pakowanie itd. Czasochłonne zajęcie a wydaje się takie proste.

No i ten Klaus. Komiks na który czekam z wypiekami na twarzy. Muszę go mieć! :smile:

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2551 dnia: Wrzesień 25, 2017, 08:21:23 pm »
W ciągu 24h mają podać nowego do zwrotów, bo ze starym jest problem. Zobaczymy.

Na pewno, a świstak siedzi.

Po wczorajszym buractwie ta dzisiejsza rewolucja na FB już tylko mnie bawi. Generalnie na chwilę obecną poziom mojego zainteresowania wynosi dokładnie 0.00, powieka drgnie mi MOŻE jak w końcu coś wyjdzie. A z Żółwi i tak prawdopodobnie zrezygnuję, no chyba że znów się im mail popsuje, wtedy to już tylko policja - oni mają jakąś magiczną moc, telepatia może, że na wieść o nich maile udaje się wydawnictwu odczytać.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2017, 08:24:30 pm wysłana przez arczi_ancymon »

Offline mappy

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2552 dnia: Wrzesień 25, 2017, 09:50:02 pm »
Przed snem wpadłem na pomysł przeczytania nowych postów na FB ale widzę, że nowy PRowiec chyba poszedł już spać bo jutro do szkoły na rano.
No nic. Czekam na jutro i ten nowy mail. Obiecują 24h więc +/- około 21 powinno być.  Jestem dobrej myśli i jak dostanę zwrot należności to adios i niech buja garba.

Offline horror

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2553 dnia: Wrzesień 26, 2017, 08:55:53 am »
Przed snem wpadłem na pomysł przeczytania nowych postów na FB ale widzę, że nowy PRowiec chyba poszedł już spać bo jutro do szkoły na rano.
No nic. Czekam na jutro i ten nowy mail. Obiecują 24h więc +/- około 21 powinno być.  Jestem dobrej myśli i jak dostanę zwrot należności to adios i niech buja garba.

nie zeby mnie to wydawnictwo bardzo interesowalo, chyba ze z socjoekonomicznego punktu widzenia, ale czy ktos wie kim jest ta nowa osoba odpowiadajaca na FB? zna ja? przedstawil sie z imienia i nazwiska?

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2554 dnia: Wrzesień 26, 2017, 09:08:28 am »
czy ktos wie kim jest ta nowa osoba odpowiadajaca na FB? zna ja? przedstawil sie z imienia i nazwiska?

No coś ty? Po co?

no xur przecież, xura nie znasz? ;)

Offline isteklistek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2555 dnia: Wrzesień 26, 2017, 09:21:02 am »
Debiut nie wypadł obiecująco. Żadnych konkretów typu: najbliżej jesteśmy wydania tytułu X, kiedy zostanie on oddany do drukarni i kiedy zostanie odebrany. Jak wygląda sprawa z innymi tytułami, czy są jakieś zmiany odonośnie wydań, cen, dystrybucji, dodatków itp itp. Jeżeli nowy admin jest odpowiedzialny tylko za fb i do tego ogranicza się jego rola, to szybko to się skończy i wrócimy do punktu wyjścia.

Offline misiokles

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2556 dnia: Wrzesień 26, 2017, 09:28:54 am »
No coś ty? Po co?

no xur przecież, xura nie znasz? :wink:

Większości adminów na fejsbookowych fanpejdży nie znam z imienia i nazwiska. Ostatnio widzę, że pojawiły się ikonki kto admin, kto moderator, ale np. nie znam z imienia i nazwiska admina strony Taurusa, Muchy, Ongrysa itd. Mogę się domyślać, że adminem jest ktoś związany z wydawnictwem, ale to domysł - nie suchy fakt.

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2557 dnia: Wrzesień 26, 2017, 09:31:46 am »
Jeśli to w ogóle jest ktoś nowy. Wypowiedzi bardzo podobne do wcześniejszych  :smile:

Offline Murazor

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2558 dnia: Wrzesień 26, 2017, 10:20:36 am »
Kasa dotarła. Nie wiem, na ile zadziałało straszenie policją - tutaj, na forum gildii, w komentarzach na Kulcie Komiksu, ale kasa dotarła po miesiącu od rezygnacji.
Dostałem nawet maila - ten sam adres co na początku, czyli jednak działa:

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2559 dnia: Wrzesień 26, 2017, 10:24:27 am »
Jeśli to w ogóle jest ktoś nowy. Wypowiedzi bardzo podobne do wcześniejszych  :smile:
No właśnie, gada to samo tylko trochę grzeczniej. Taka zagrywka by była w stylu maksia zresztą, pewnie wystarczy poczekać na kolejną wtopę i kolejną falę wkurzonych klientów by była powtórka z rozrywki. Ten fragment go zdradza:


Cytuj
Właśnie, WASZE komiksy naprawdę robią się, Facet & Kobieta zarządzająca wydawnictwem też uwielbiają to medium, i starają się wam dostarczyć bardzo dobre pozycje w świetnej jakości - wystarczy popatrzeć na to co już zostało wydane! Czy zagalopowali się z datami wydania kolejnych pozycji? TAK! Czy ta cała "gównoburza" ma w ogóle jakiś sens? NIE!
Każdy popełnia błędy. Ale także i każdy powinien dostać szansę na ich naprawienie. Zwłaszcza że Fantasmagorie chcą dostarczyć produkcje & autorów, którzy inni (polscy) wydawcy totalnie olewali - Archie? Terry Moore? Żółwie? Valiant?!

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2560 dnia: Wrzesień 26, 2017, 01:58:52 pm »
Z tymi zapowiedziami na 2018 to chyba trzeba poczekać aż nowy admin lekcje skończy..
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2017, 03:26:58 pm wysłana przez arczi_ancymon »

Offline mappy

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2561 dnia: Wrzesień 26, 2017, 03:27:46 pm »
Kasa dotarła. Nie wiem, na ile zadziałało straszenie policją - tutaj, na forum gildii, w komentarzach na Kulcie Komiksu, ale kasa dotarła po miesiącu od rezygnacji.
Dostałem nawet maila - ten sam adres co na początku, czyli jednak działa:
Gratulacje.
Oby i mnie to spotkało :biggrin:

Offline xShen

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2562 dnia: Wrzesień 26, 2017, 04:19:01 pm »
Również odzyskałem dzisiaj pieniądze. Nigdy więcej przedpłat, crowfundingu i styczności z tym wydawnictwem.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2563 dnia: Wrzesień 26, 2017, 04:32:39 pm »
No to jak wpłaty oddają, no to już widać jakiś postęp. Ciekawe skąd zdobyli kasę, może jakiś nowy partner który będzie pomagał przy wydawaniu i pakowaniu. :biggrin:

Offline mappy

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2564 dnia: Wrzesień 26, 2017, 08:37:55 pm »
Standardowo. "Uszkodzony" mail Fanty więc informacje z drugiej ręki za FB dla swoich klientów.

Nowy mail do reklamacji, zwrotów pieniędzy:
zwrotyireklamacjefantasmagorie@gmail.com

Inne pytania do wydawnictwa:
pytaniafantasmagorie@gmail.com

Już na domenę nawet nie ma kasy :cool: