trawa

Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 868176 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2475 dnia: Wrzesień 19, 2017, 03:54:55 pm »
Zamówiłem z Żółwiami.

Offline Vesol

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2476 dnia: Wrzesień 19, 2017, 04:20:57 pm »
Podsumowując wygląda to tak:

Mam za dużo kasy i będę wydawać co chcę i w jakiej chcę formie, wiem że niektóre wydawnictwa i ich stronnicy mają z tym problem ale cóż ... Nic to nie da, take it or leave it jak to mówią  :smile:


Wydawca zapomniał dodać  "kiedy chcę " :wink:
Niestety dałem się nabrać "wydawcy" i kupiłem Rachel Rising, z tego co pamiętam było obiecywane, że kolejne tomy będą wychodzić co 2 miesiące, a tu nagle po plus minus tygodniu gorzkie żale, że komiks słabo się sprzedaje -  fajny to komiks , z chęcią bym przeczytał kontynuację ale... z takim podejściem do klienta to odpuszczam całkowicie. Całe szczęście nie dałem się namówić na przedpłatę za limitowane wydanie Żółwi i nie muszę teraz się szarpać o pieniądze. Obserwuję z boku całe to "show" w wykonaniu wydawcy i takiej żenady to dawno nie widziałem . Brak jakiejkolwiek informacji a jak już to wieści pokątnie zdobywane przez facebook i wklejane na forum , zbywanie ludzi którzy chcą odzyskać pieniądze , słabe to wszystko . Podsumowując - niech sobie wydają co chcą , jak chcą i kiedy chcą - ode mnie nie dostaną ani złotówki . Aaa i pamiętajmy, że wydawca ma za dużo kasy :wink: pzdr

Offline niuklik

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2477 dnia: Wrzesień 19, 2017, 05:59:28 pm »
Zamówiłem z Żółwiami.
Ja też tak miałem, przy czym u mnie był to KK i Flinch. Napisałem do nich, że chcę aby wysłali już wydane komiksy a TMNT jak będą, koszty podwójnej przesyłki mają wziąć na siebie bo spaprali sprawę z terminem. I poszło - wysłali wydane komiksy, bo napisałem też że jak się z takim wyjściem nie zgadzają, to rezygnuję z zamówienia. Próbowałeś? Wiem, że teraz jest u nich słabo z odpowiadaniem na maile (ja sprawę załatwiłem w lipcu), ale co szkodzi spróbować?

Offline kas1

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2478 dnia: Wrzesień 19, 2017, 06:35:10 pm »
Próbowałem tej drogi. Bez echa.

Offline Khml

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2479 dnia: Wrzesień 20, 2017, 05:27:38 pm »
Wydawnictwo zwróciło mi pieniążki.

Offline mappy

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2480 dnia: Wrzesień 20, 2017, 06:21:38 pm »
Jak się kontaktowałeś? Mail czy FB, a może coś innego?
Ile czasu czekałeś na zwrot?

Offline Khml

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2481 dnia: Wrzesień 20, 2017, 07:51:59 pm »
28 lipca wysłałem mejla w sprawie zwrotu pieniędzy. Na początku sierpnia napisali, że zwrócą w ciągu 14 dni. I od tej chwili przestali odpowiadać. Ostateczne wezwanie za zapłaty wysłane pocztą zignorowali. Jak napisałem o swojej wizycie na policji to w tym samym dniu dostałem informacje o zwrocie.

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2482 dnia: Wrzesień 20, 2017, 08:33:04 pm »
Trzeba policją straszyć, bo klienta wiadomo gdzie ma, świetny wydawca.

Offline angelscorpion

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2483 dnia: Wrzesień 22, 2017, 12:26:26 am »
W sklepie Gildii kolejna zmiana terminu Żółwii: 10 października. A ja chyba zamówiłem komiks w maju, a miał być wydany 15 lipca, ładna obsuwa... 😠 z reguły jestem spokojny człowiek, ale to już przesada... kasa wpłacona żeby uruchomić fajną inicjatywę, a tutaj taka niespodzianka...

Offline Sokratesik

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2484 dnia: Wrzesień 22, 2017, 01:19:43 am »
Hihi... Ale czego się spodziewaliście? Że buc w necie okaże się fajnym gościem live? No niestety... To tak nie działa ...  :smile:
Jeśli Bazyl, albo co gorsza ten kibol od "legii mistrza polski" założą wydawnictwo.... nie kupujcie, jeśli nie chcecie mieć deja vu  :wink:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2017, 01:23:56 am wysłana przez Sokratesik »

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2485 dnia: Wrzesień 22, 2017, 08:03:13 am »
Nie sugerujcie się terminami na gildii.

Offline robbirob

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2486 dnia: Wrzesień 22, 2017, 08:53:28 am »
Nie sugerujcie się terminami na gildii.
Dokładnie, wiele razy było już  tym mówione.

Offline Wolf85

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2487 dnia: Wrzesień 22, 2017, 09:23:42 am »
Dokładnie, wiele razy było już  tym mówione.
Czyli co, będzie jeszcze później :) ?
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

Offline robbirob

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2488 dnia: Wrzesień 22, 2017, 09:33:39 am »
@up, a tego to ja nie wiem.
Tyle tylko, że Gildia czasami zmienia datę premiery na właśnie 11-ty innego miesiąca jak nie jest pewna dokładnej daty.
Tak było z Żółwiami dwukrotnie, z Ziemią swoich synów też, i z kilkoma innymi.

Offline Mawer

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2489 dnia: Wrzesień 22, 2017, 09:36:46 am »
Czyli co, będzie jeszcze później :smile: ?
Jest jeszcze opcja - usunięcie zapowiedzi. (Daredevil - Sideca) :roll:

 

anything