trawa

Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 867682 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2280 dnia: Wrzesień 13, 2017, 06:04:56 pm »
Teraz wydawnictwo nie ma pieniędzy wcale i nie może wydać nie tylko tego co chce, ale nawet tego co musi. Karma. Smutny jest format człowieka który je prowadzi
Kurde, Szekak, normalnie prawisz jakis Budda albo coś. Zostań moim guru :wink:

A tak na poważnie, to sie Chłopaki jeszcze tak nie nakrecajcie. Jesli chcecie kase z powrotem i jestescie pewni, ze jesli nie oddadza, to rzeczywiscie wytoczycie powodztwo, to najlepiej wyslac listem poleconym z potwierdzeniem odbioru wezwanie do zaplaty z wyznaczeniem terminu (zwykle nie krocej niz 7 dni) od dnia otrzymania korespondencji, na adres firmowy z podaniem rach. bank. do zaplaty. Jesli nie odbiora, to ma miejsce tzw. fikcja prawna doreczenia (czyli sad uznaje, ze wezwanie zostalo doreczone), dostajecie zwrotke, i wytaczacie powodztwo (zwrotka i kopia wezwania dolaczona albo caly list, jesli nie odbiora), o ile cos nie zmienilo, w sadzie wlasciwym dla adresu firmy.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2017, 06:19:59 pm wysłana przez KukiOktopus »

Offline buczanova

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2281 dnia: Wrzesień 13, 2017, 06:09:36 pm »
@Itachi, Jak może napisać jak został zablokowany?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2017, 06:13:06 pm wysłana przez buczanova »
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline mappy

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2282 dnia: Wrzesień 13, 2017, 06:11:27 pm »
Jak ktoś nie ma FB i może skontaktować się mailem, a skrzynka przepełniona to co wtedy? :neutral:

Offline Murazor

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2283 dnia: Wrzesień 13, 2017, 06:12:34 pm »
Murazor, napisz jeszcze jedną normalną wiadomość na fb. A nie gdzie są moje pieniądze po raz piaty. Może to coś da.
A widziałeś, że przed tym są 2 normalne wiadomości? Gdzie są moje pieniądze to już tylko zabawa dla mnie, bo wiem, że nie odpiszą.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2284 dnia: Wrzesień 13, 2017, 06:24:05 pm »
Tak ciężko uważnie czytać ten wątek?
Tak ciężko przytoczyć argumenty na poparcie swojej racji? Czemu ja mam to robić? Jak widzisz Twoje zwracanie uwagi na bicie piany ponownie nie przynoszą efektu, więc są zbędne, ergo nie powtarzaj znów. ;) Fakty są takie, że od jakiegoś czasu praktycznie nikomu nie oddają. Dzięki temu biciu piany już kilka osób będzie wysyłać przedsadowe wezwania do zapłaty. I bardzo dobrze.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2017, 06:29:57 pm wysłana przez Szekak »

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2285 dnia: Wrzesień 13, 2017, 06:30:24 pm »
A dlaczego ty nakazujesz mu jakiś sposób postępowania? I na jakiej podstawie uważasz, że twoja postawa jest moralnie wyższa? Jest to wątek dotyczący wydawnictwa, posty dotyczą wydawnictwa. Dzisiaj wielu ludzi dowiedziało się o kolejnym przesunięciu terminu. Wyraża swoje opinie. Różne, bo różni są ludzie. Ty natomiast co dwie strony każesz wszystkim być cicho i przestać narzekać. I masz jakąś tajemną wiedzą o tym co myśli i co zrobi wydawnictwo. Wydawnictwo które w oczach wszystkich jest skompromitowane i niesłowne.

To odpowiedz mi co z tych narzekań wynika? Coś to zmienia? Coś wyjaśnia? Niektórym to chyba poprawia humor, może - nie znam się. I wskaż mi gdzie kazałem komuś siedzieć cicho? Dawaj. W tej sprawie nie chodzi o mnie, bo ja sobie w miarę spokojnie czekam na swoje zamówienie. Nie jestem wkurwiony, że jeszcze Żółwi nie mam bo mam co innego do roboty.

@Itachi, Jak może napisać jak został zablokowany?

Jak ktoś nie ma FB i może skontaktować się mailem, a skrzynka przepełniona to co wtedy? :neutral:

Podłączcie się kogoś z forum może i napiszcie razem? Albo zróbcie tak jak pisze KukiOktopus w ostateczności.

Tak ciężko przytoczyć argumenty na poparcie swojej racji?

Jakie argumenty? Ciężko samemu przejrzeć jak Cię to interesuje. Lenistwo i tyle.

Offline Murazor

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2286 dnia: Wrzesień 13, 2017, 06:33:55 pm »
I wskaż mi gdzie kazałem komuś siedzieć cicho?
"Już to pisałeś, nie musisz się powtarzać"
Podłączcie się kogoś z forum może i napiszcie razem? Albo zróbcie tak jak pisze KukiOktopus w ostateczności.
Oczywiście, że tak zrobię. Na grupie Złudzeni przez fantasmagorię już poszły wezwania i nawet zostały odebrane. Chociaż po tych pierwszych odebranych, max pewnie przestanie odbierać pocztę...  :roll:

Offline Khml

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2287 dnia: Wrzesień 13, 2017, 06:34:08 pm »
Jakoś część osób otrzymała już przelewy. Jak oni to zrobili?

Od 26 lipca próbuje odzyskać pieniądze. Pisałem do nich na FB, pisałem mejle, próbowałem dzwonić. I cały czas cisza.

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2288 dnia: Wrzesień 13, 2017, 06:36:43 pm »
Od 26 lipca próbuje odzyskać pieniądze. Pisałem do nich na FB, pisałem mejle, próbowałem dzwonić. I cały czas cisza.

Od 26 lipca? Przecież Żółwie pierwotnie miały być w połowie miesiąca. Już od razu żądałeś zwrotu? Nie liczyłeś się z nawet drobnym opóźnieniem? Po dłuższym czasie jestem to w stanie zrozumieć, ale po 1,5 tygodnia?

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2289 dnia: Wrzesień 13, 2017, 06:38:12 pm »
"Już to pisałeś, nie musisz się powtarzać"

A jedno i drugie oznacza to samo??

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2290 dnia: Wrzesień 13, 2017, 06:38:45 pm »
Jakie argumenty? Ciężko samemu przejrzeć jak Cię to interesuje. Lenistwo i tyle.
Nie, po prostu powolujesz się na coś co nie ma znaczenia, bo nieliczne przypadki jak oddali kasę miały miejsce przede wszystkim dawno temu. I co wnoszą Twoje posty? Kompletnie nic, przestań się powtarzać więc.

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2291 dnia: Wrzesień 13, 2017, 06:39:36 pm »
Nie, po prostu powolujesz się na coś co nie ma znaczenia, bo nieliczne przypadki jak oddali kasę miały miejsce przede wszystkim dawno temu. I co wnoszą Twoje posty? Kompletnie nic, przestań się powtarzać więc.

Chciałeś konkret? Dostałeś go jako cytat użytkownika z tego forum. Coś jeszcze?

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2292 dnia: Wrzesień 13, 2017, 06:39:52 pm »
Od 26 lipca? Przecież Żółwie pierwotnie miały być w połowie miesiąca. Już od razu żądałeś zwrotu? Nie liczyłeś się z nawet drobnym opóźnieniem? Po dłuższym czasie jestem to w stanie zrozumieć, ale po 1,5 tygodnia?


A co to zmienia kiedy to zrobił? Mógł to zrobić w każdej chwili. Ma takie prawo jako konsument i z niego skorzystał.



Offline mappy

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2293 dnia: Wrzesień 13, 2017, 06:40:41 pm »
Od 26 lipca? Przecież Żółwie pierwotnie miały być w połowie miesiąca. Już od razu żądałeś zwrotu? Nie liczyłeś się z nawet drobnym opóźnieniem? Po dłuższym czasie jestem to w stanie zrozumieć, ale po 1,5 tygodnia?
Żółwie? Przecież oni mają poślizg z pięcioma tytułami. Żółwie to najmniejszy problem.

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2294 dnia: Wrzesień 13, 2017, 06:41:31 pm »
A co to zmienia kiedy to zrobił? Mógł to zrobić w każdej chwili. Ma takie prawo jako konsument i z niego skorzystał.

Dla mnie to lekko dziwne jak płaci się za coś w pre-orderze powiedzmy miesiąc, półtora wcześniej i nagle po tygodniu żąda się zwrotu kasy za to.

Żółwie? Przecież oni mają poślizg z pięcioma tytułami. Żółwie to najmniejszy problem.

Wspomniałem już wcześniej, że piszę tylko o nich, bo nie wiem co będzie dalej.