trawa

Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 867830 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2220 dnia: Wrzesień 12, 2017, 07:24:35 pm »
Piszę Wam co wiem i tyle, zróbcie z tym co chcecie.

Offline LucasCorso

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2221 dnia: Wrzesień 12, 2017, 07:25:54 pm »
Ja się boję, że za dwa tygodnie usłyszymy komunikat "wydawnictwo zmieniło kuriera i trzeba poczekać jeszcze 10dni" :sad:


Albo "wybraliśmy dla Twego egzemplarza godniejszego czytelnika. Nie czekaj więcej"
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline digital_psycho

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2222 dnia: Wrzesień 12, 2017, 07:29:33 pm »
Jak tak napiszą to spoko. Przynajmniej będę wiedział na czym stoję.

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2223 dnia: Wrzesień 12, 2017, 07:33:22 pm »
To nie siej defetyzmu na lewo i prawo. Rozumiem Wasze racje i niezadowolenie, ale dolewamy niepotrzebnie oliwy do ognia. Dostaniesz to za co zapłaciłeś, z opóźnieniem ale dostaniesz. Mało jest komiksów do czytania?


Pozwól mi zachowywać się tak jak chce i z własnym kodeksem moralnym.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2224 dnia: Wrzesień 12, 2017, 07:37:12 pm »
Ja jestem tylko ciekaw na co wydawnictwo zmieniło drukarnię? Na terrarium? Na coś innego? I jesli to prawda, to gdzie teraz bedą drukować inne wydawnictwa?

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2225 dnia: Wrzesień 12, 2017, 07:40:13 pm »
Ja jestem tylko ciekaw na co wydawnictwo zmieniło drukarnię? Na terrarium? Na coś innego? I jesli to prawda, to gdzie teraz bedą drukować inne wydawnictwa?

Mogli ją zmienić wcześniej, a nie dosłownie "teraz".

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2226 dnia: Wrzesień 12, 2017, 07:47:59 pm »
Piszę Wam co wiem i tyle, zróbcie z tym co chcecie.


W sumie nic z tym nie zrobię. Co innego gdyby przekazał to pan wydawca. Tak oficjalnie.
perły przed wieprze

Offline Murazor

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2227 dnia: Wrzesień 12, 2017, 07:49:24 pm »
A co z moją kasą za rezygnację z zamówienia? Maxiu wyśle mi komiks  i myśli, że go odbiorę?

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2228 dnia: Wrzesień 12, 2017, 07:50:22 pm »
Ja jestem tylko ciekaw na co wydawnictwo zmieniło drukarnię?
Na tą gdzie dawniej drukowało Studio Lain, równowaga w drukowaniu musi być, tak jak w przyrodzie ;).

Offline kenji

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2229 dnia: Wrzesień 12, 2017, 08:50:17 pm »
To nie siej defetyzmu na lewo i prawo. Rozumiem Wasze racje i niezadowolenie, ale dolewamy niepotrzebnie oliwy do ognia. Dostaniesz to za co zapłaciłeś, z opóźnieniem ale dostaniesz. Mało jest komiksów do czytania?


skąd wiesz że dostaniesz??


ja otrzymałem odpowiedz z wydawnictwa że w ciągu 14 dni otrzymam pieniądze za złożone zamówienie... tylko że ten mail otrzymałem MIESIĄC temu... a pieniędzy nie otrzymałem...


 więc???


dolewam oliwy do ognia?


ja???






Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2230 dnia: Wrzesień 12, 2017, 08:51:10 pm »
cda.pl

257 puste butle

start od 14:35

Już niedługo wysyłka.

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2231 dnia: Wrzesień 12, 2017, 08:54:29 pm »

W sumie nic z tym nie zrobię. Co innego gdyby przekazał to pan wydawca. Tak oficjalnie.

Po co miałby to robić? Takie rzeczy są passe.

Offline mappy

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2232 dnia: Wrzesień 12, 2017, 09:35:45 pm »
Nie chcę się wymądrzać ale serio są osoby co bronią wydawnictwo? :lol:
Powtarzam po raz kolejny. Co z tego, że jak nawet uda się wydać te Żółwie jak poślizg jest na pięć innych tytułów. Rachel ma się ukazywać co ile miesięcy? Co 10? To przecież 6 tomów. Kiedy to wyjdzie? Żółwie w takim tempie za parę lat? Innych mi się już nie chce wyliczać, a też to nie są wydania zbiorcze.
Dałem kredyt zaufania do końca września i poczekam na komiksy. Ale to jest już istny cyrk.
Teraz to już czekam na zwrot kasy.

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2233 dnia: Wrzesień 12, 2017, 10:07:23 pm »
Panowie, nie do mnie pretensje. Wiem jednak, że niektórzy czekają nadal na Żółwie i dla nich poszło to info. Co z dalszymi pozycjami nie wiem.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2234 dnia: Wrzesień 12, 2017, 10:40:00 pm »
Nie chce mi sie juz wypowiadac na ten temat i tak naprawde zycze klientom fanty, w tym i sobie rzecz jasna, wszystkiego najlepszego.

Niemniej jednak dziwi mnie nieco ta koincydencja pojawienia sie newsa o zmianie drukarni niemalze zaraz po rzuconym tutaj pomysle dowiadywania sie w drukarni pierwotnej co do stanu zaawansowania drukowania zółwi.