trawa

Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 867918 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1950 dnia: Sierpień 19, 2017, 07:10:40 pm »
Jarek, twój post coś wnosi? Coś poza tym, że wreszcie możesz odreagować swoje prywatne urazy do Maxa? Coś cokolwiek? Nowego? Jest w ciul osób, które szły na noże z Maxem i nie piszą teraz nagle w tym wątku "no śmiechłem". Zapowiedziane przez Maxa komiksy są świetne i jak wyjdą to tylko korzyść dla polskiego komiksowa.


Fragsel, nie jesteś tak inteligentny jak myślisz, nie jesteś zabawny, bawisz się w ten usilny sarkazm co post i dalej Ci nie wychodzi.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1951 dnia: Sierpień 19, 2017, 07:23:04 pm »
powtarzam, że było to humorystyczne i nie miałem zamiaru robić tego co mi się zarzuca (a na pewno nie chciałem prowadzić prywatnej krucjaty przeciwko wydawcy, bo nie mam żadnego powodu by to robić) więc wywaliłem wszystko. Zostawiłem tylko przeprosiny jeśli kogoś to uraziło czy poczuł się "nieswojo".
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1952 dnia: Sierpień 19, 2017, 07:37:45 pm »
Ja nie mam jakichś wielkich pretensji, ale na tym etapie serio przydałby się jakiś komunikat - co wyjdzie i kiedy. Aż tak się boją reakcji czy co?

Offline xShen

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1953 dnia: Sierpień 20, 2017, 03:06:39 pm »
Też napisałem w sprawie zwrotu pięniędzy, nie wierze, że po pierwszym tomie wyjdą kolejne żółwie.

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1954 dnia: Sierpień 20, 2017, 03:14:56 pm »
Też napisałem w sprawie zwrotu pięniędzy, nie wierze, że po pierwszym tomie wyjdą kolejne żółwie.
Takim tekstami i zachowaniem tylko potwierdzacie, że kolejnych tomów nie będzie. Pisze to do wszystkich. Bądźcie świadomi, że to nie przez wydawcę nie będzie kontynuacji tylko przez was. Tak, wydawca dał dupy i przeliczył się, to że jest bucem w rozmowach to już inna sprawa, nie będę go bronił. Ale sami pokazujecie mu że nie zależy wam na dalszych tomach i zakończeniu serii, taka jest prawda.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2017, 03:19:20 pm wysłana przez mkolek81 »

Offline adam and arluk

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1955 dnia: Sierpień 20, 2017, 03:24:37 pm »
Dobry tytuł sam się obroni, a te wszystkie marudy i tak pobiegną do sklepu gildii.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1956 dnia: Sierpień 20, 2017, 03:28:34 pm »
Tak mkolek, a gwałt to wina dziewczyny bo się za ładnie ubrala.

Offline xShen

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1957 dnia: Sierpień 20, 2017, 03:29:31 pm »
Samo opoznienie mi lata, nie pierwsze i ostatnie. Nie mam zamiaru wspierać kogoś, kto ma taki stosunek do klientów. Jak mi będzie bardzo zależało, to sobie sciągne wydanie po angielsku.

Offline LucasCorso

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1958 dnia: Sierpień 20, 2017, 03:33:08 pm »
Dobry tytuł sam się obroni, a te wszystkie marudy i tak pobiegną do sklepu gildii.


nie wszystkie. Co chciałem u nich kupić (niewiele bo niewiele, ale zawsze coś) w tzw miedzyczasie znalazłem tanio nwet z przesylka na amazonie


Więc nie uogolniaj, proszę... Zgoda?
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline adam and arluk

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1959 dnia: Sierpień 20, 2017, 03:39:20 pm »
Uogólnienie było celowe, bo jak mówią, uderz w stół, a.........

Offline LucasCorso

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1960 dnia: Sierpień 20, 2017, 03:42:07 pm »
W sensie że?
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline misiokles

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1961 dnia: Sierpień 20, 2017, 04:45:07 pm »
W sensie, że w ogóle uogólnienie nie powinno istnieć bo zawsze znajdzie się ktoś kto działa wbrew uogólnieniu.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1962 dnia: Sierpień 20, 2017, 07:14:55 pm »
Moja wersja to ta z 2003, mam nawet 12 płyt DVD z odcinkami pierwszymi. :D


Myśl, że wydawca tak sprartaczył sytuację i szansa na ukazanie się wszystkich tomów maleje z każdym dniem jest dołująca. :(

Offline parsom

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1963 dnia: Sierpień 20, 2017, 07:18:09 pm »
Zaczynam podejrzewać, że najbardziej aktywni ujadacze w tym wątku tak naprawdę pracują dla tego wydawnictwa. I robią im taką paradoksalną akcję PR. Bo im więcej ich postów widzę,  tym mniej mam pretensji do Fantasmagorii.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1964 dnia: Sierpień 20, 2017, 07:22:23 pm »

A ja czytając takie komentarze zaczynam się nie dziwić, że wydawnictwo pozwala sobie mieć klientów w dupie, bo część wymagających klientów nie będzie się temu dziwić. :smile:

To skoro już zabłysłeś nieskazitelną logiką i rozszyfrowałeś plan wydawnictwa, to powinieneś mieć większe pretensje do wydawnictwa, że się takich absurdalnych chwytów łapie by się ratować.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2017, 07:58:23 pm wysłana przez Szekak »