trawa

Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 879446 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kijanek

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1740 dnia: Lipiec 21, 2017, 08:54:42 pm »




Nie sadzilem ze niektorzy sa w stanie tracic tyle sil i czasu na swoja droga  hobby jakim jest czytanie komiksow . Nie pisze tylko to do Ciebie Kijanek ale do wszystkich co tu sie tak produkuja . Osobiscie kupilem wszystko co fantasmagoria wydac zamierza i jak sie dowiedzialem ze termin bedzie przesuniety gdyz ponieaz iz.....machnelem tylko reka bo......mam inne rzeczy do zrobienia w zyciu niz liczyc godziny do wyjscia jakiegos komiksu ..ludzie troche zdrowego rozsadku.
całą dyskusje przeczytała prawniczka, not bene wchodząca w komiksowo.
pomijając ze powiedziała ze mamy nasrane
to fantasmagorie maja spory problem, z powodu braku maila, fanta ma 21 dni na zwrot pieniędzy licząc od daty pierwotnej premiery, podanej w chwili zamówienia.
fanta dała  ciała
każdy kto nie dostanie kasy, spokojnie może dochodzić swoich praw, fanta jest na pozycji przegranej, kasa plus odsetki to maly pikuś, bo jeszcze skarbówka sie przyłączy
niech zmienia tez regulamin.
amen (do usunięcia jutro)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2017, 08:58:33 pm wysłana przez Kijanek »

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1741 dnia: Lipiec 22, 2017, 02:38:28 pm »

opis w google  :wink:


Oficjalny sklep wydawnictwa Fantasmagorie
https://fantasmagorie.com.pl/
6 mar 2017 - Oferujemy najlepsze komiksy w najniższych cenach. Pancerne pakowanie i szybka wysyłka to nasza dewiza.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline przemo1

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1742 dnia: Lipiec 22, 2017, 10:22:30 pm »
Ja np. dostałem dotychczas wydane przez nich komiksy na drugi dzień po otrzymaniu maila, że paczka jest wysłana.
Wcześniej napisałem o wysłanie skompletowanych już pozycji, tego samego dnia dostałem odpowiedź.
Opakowanie standardowo karton, w środku zabezpieczone papierem przeciwko przemieszczaniu się, same komiksy owinięte folią bąbelkową, każda sztuka ofoliowana, żadnych rys, wgnieceń itp.
Więc co do dostarczenia i zabezpieczenia są jak dla mnie przed Gildią i dyskontami, o kolekcjach nie wspomnę.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2017, 10:27:03 pm wysłana przez przemo1 »

Offline Ryba2111

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1743 dnia: Lipiec 28, 2017, 01:02:21 pm »
Nie śledziłem ostatnio tematu wydawnictwa, więc mam pytanie. Rachel Rising Vol.2 pojawi się w sierpniu czy nie ma na to szans? Przybyło trochę postów w tym temacie, więc proszę o podanie tylko tej informacji (o ile coś wiadomo...) Dzięki.


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline Mawer

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1744 dnia: Lipiec 28, 2017, 01:11:03 pm »
Rachel Rising będzie trochę później niż żółwie i Archie, więc koniec sierpnia albo początek września.

Offline Ryba2111

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1745 dnia: Lipiec 28, 2017, 01:13:12 pm »
Dziękuję bardzo.


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline Mawer

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1746 dnia: Lipiec 28, 2017, 01:27:25 pm »
Czasem dobrze jest wiedzieć kiedy dany komiks zostanie wydany. Gdybym się nie zapytał wydawcy to pewnie bym połączył zamówione żółwie i tym samym paczkę dostał bym jeszcze później.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1747 dnia: Lipiec 28, 2017, 07:04:52 pm »
osoby zainteresowane tematem niech rzucą okiem na grupę Komiksy bez granic.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1748 dnia: Lipiec 28, 2017, 07:25:02 pm »
A nie możesz po prostu napisać? Chyba nie każdy ma obowiązek należenia do jakiejś zamkniętej fejsowej grupy c'nie?

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1749 dnia: Lipiec 28, 2017, 07:34:49 pm »
Za długo pisać. Dyskusja na temat braku wysyłki, opóźnień i tego jak traktuje swoich klientów.
 EDIT usuniete fotki
« Ostatnia zmiana: Lipiec 29, 2017, 09:38:48 am wysłana przez Jaroslaw_D »
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline kenji

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1750 dnia: Lipiec 28, 2017, 08:23:34 pm »
napisalem maila w sprawie zwrotu pieniędzy za ostatnie zamówienia ... nie dostałem odpowiedzi.
Składałem zamówienie na komiksy od tego wydawcy ( 4 szt) mając na uwadze to ze rozpoczyna działalność i trzeba wspomóc inicjatywę. Teraz wiem ze to był błąd. Gościu jest strasznym bucem , burakiem i po prostu zwykłym chamem.


Teraz juz wiem ze to były ostatnie zamówienia tytułów z tego wydawnictwa
Przynajmniej na ta chwile. Może kupię sobie RR jak wyjdzie w całości za 2-3 lata... na pewno nie Bede kupował na bieżąco. Wiem , takie postępowanie powoduje ze sZansa na ukazanie całości maleje , ale ... mam to gdzieś.










Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1751 dnia: Lipiec 28, 2017, 09:32:08 pm »
up

Jak napisałeś takiego e-maila jak tutaj posta to się nie dziwię. Maxi w wielu kwestiach się przeliczył, niestety. Dobre chęci to za mało, potrzebna jest pewna wprawa. Mnie też irytują te przesunięcia, ale jestem absolutnie przekonany, że wszystko wyjdzie do końca wakacji. Jest tyle pozycji na rynku, że nie odczuwam jakoś tego odjeżdżającego terminu, chociaż nie powiem chciałbym już otrzymać swoje Żółwie.

Proponuję, aby wydawca na fb i tutaj w miarę niedalekim czasie przedstawił zaktualizowaną ofertę, w przybliżeniu kiedy wyjdzie dany tytuł. To powinno trochę uspokoić klientów. Mam nadzieję, że Fantasmagorie wjedzie po wakacjach na odpowiedni tor i kolejne voluminy będą wychodziły bez opóźnień.

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1752 dnia: Lipiec 28, 2017, 10:04:53 pm »
Ja tam dalej jestem po stronie wydawcy, a nie tych, którzy robią wielki dramat z tego, że muszą poczekać na komiksy miesiąc dłużej - nawet padło słynne "płacę - żądam". Śmiechłem.

Co nie zmienia faktu, że za każdym razem, gdy czytam jakieś wpisy wydawcy (który śmieje się z sytuacji i na siłę wymądrza), to mam ochotę strzelić facepalma. Czasem po prostu lepiej jest przeprosić za opóźnienia i zamknąć gębę. Tym bardziej jak się wcześniej wypisywało niestworzone rzeczy, a później wyszło jak wyszło. Och, pamiętam te deklaracje, że całość "Rachel Rising" wyjdzie do czerwca przyszłego roku, ech - a ja dałem się nabrać.

Offline Nawimar

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1753 dnia: Lipiec 28, 2017, 10:41:25 pm »
Niezłe jaja... Aż się z osobliwym sentymentem przypominają zapowiedzi Egmontu z 2004 r. dotyczące "Gnata" (wówczas znanego jako "Bone") i "Marvels". Ludzie, bez szaleństw. Zapowiedziano to będzie. Widocznie tryb produkcyjny ma swoje prawa. Odrobina cierpliwości załatwi sprawę.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 29, 2017, 06:51:01 am wysłana przez Nawimar »

Kijanek

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1754 dnia: Lipiec 29, 2017, 09:05:46 am »

Troche to straszne co piszecie, komiksowo rządzi się własnymi prawami.
Nie widzicie problemu z przedsprzedażą, tolerujcie przesunięcia, akcentujecie brak kontaktu, jedna jak jest po premierze potrafcie się doczepić o przesunięcie grafiki o 0,1 mm, bark przecinka, czy inna pierdołe. Gdzie tu sens i logika?
Jeśli ktoś dochodzi swoich praw, czy nie daj boże rezygnuje z zamówienia. Popełnia zbrodnie jak 2:1.
Zatem czemu komiksowo nie traktowane jest jak każdy normalny biznes tylko jak święte krowy?