Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 868192 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 79ers

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1425 dnia: Czerwiec 06, 2017, 02:53:25 pm »
Nathan Never   :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Martin Mystere  :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Offline Archie

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1426 dnia: Czerwiec 06, 2017, 03:24:39 pm »
Przepraszam za pytanie, ale ,,Archie'' pojawi się tak czy siak w innych sklepach później? Bo chciałbym go kupić, ale jak będzie w gildii, nie chce mi się zakładać kolejnego konta by go kupić...
Na stronie Fantasmagorii jest koszyk bez zakładania konta, normalnie na maila przyjdzie Ci powiadomienie i tyle.

Ja z kolei w międzyczasie zapoznałem się z "Quantum and Woody" i jestem bardzo na tak. Szkoda, że nie jest to dłuższa seria (bodajże tylko cztery wydania zbiorcze), bo obaj panowie z tytułu mają spory potencjał by dłużej bawić czytelników.
W tym roku w Valiant wychodzi nowa seria z Q&W.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline Nawimar

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1427 dnia: Czerwiec 06, 2017, 05:47:29 pm »
Archie: "W tym roku w Valiant wychodzi nowa seria z Q&W."
 
Bardzo dobra wiadomość. Oby tylko seria przyjęła się także polskim czytelnikom.

Offline Eragon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1428 dnia: Czerwiec 06, 2017, 10:30:16 pm »
Na stronie Fantasmagorii jest koszyk bez zakładania konta, normalnie na maila przyjdzie Ci powiadomienie i tyle.
Dzięki, nie wiedziałem o tym. Co prawda i tak poczekam na dostępność w innych sklepach(skoro jak piszą inni forumowicze to nie komiks jak Żółwie, który co prawda jest na gildii, ale tylko z tego powodu, że sklep zakupił pewną ilość nakładu). Po pierwsze zamawianie tylko tego jednego komiksu(na ten moment nie jestem zainteresowany niczym innym z oferty wydawnictwa) jest w sumie mało opłacalne(choć tylko 5zł za paczkę w Ruchu to  naprawdę dobra opcja+ niska cena za ten komiks, ale...po drugie), po drugie wolę płacić przy odbiorze(może dla niektórych małe dziwactwo w dzisiejszych czasach), a tego nie umożliwia sklep wydawnictwa.

Co do samego wydawnictwa to życzę mu jak najlepiej, bo widzę, że starają się wydawać tytuły, które mogą mieć wzięcie(oby, nawet jeżeli nie moja bajka), ale wcześniej nikt się tymi tytułami zbytnio nie interesował na polskim rynku.
Fan ,,majtek na głowie''. :D

Offline gascan

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1429 dnia: Czerwiec 06, 2017, 10:39:11 pm »
Spoko, że planują Bloodshota Reborn ale chyba zapomnieli o mini evencie "The Valiant".
Mieści się w jednym zbiorczym i cena byłaby pewnie na poziomi Q&W.
Event ten przybliża nieco postacie z uniwersum Valianta ale co najważniejsze jest początkiem Bloodshot Reborn.
To co napisze to żaden spoiler bo jest to napisane na 1 stronie Bloodshota i chyba z tyłu komiksu. W "The Valiant" Bloodshot traci moce i Reborn zaczyna się zaraz po tym.
Nie jest to jakiś mega istotny event bo przed lekturą Reborn wystarczy wiedza, że po prostu startuje bez mocy jednak The Valiant pokazuje jak do tego doszło no i kosztował by śmieszne pieniądze przy obecnych cenach WF. Ciekawe czy to świadoma decyzja wydawnictwa czy niewiedza.
Osobiście mam to gdzieś bo już mam na półce ale może komuś ta informacja się przyda.

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1430 dnia: Czerwiec 07, 2017, 05:04:23 am »
Spoko, że planują Bloodshota Reborn
Startują od Reborn? Myślałem, że jednak zaczną od pierwszej serii (ile tam było zbiorczych 6? to wcale dużo nie jest, tylko to chyba zahacza o Harbinger Wars?).

Kijanek

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1431 dnia: Czerwiec 07, 2017, 06:37:42 am »

Startują od Reborn? Myślałem, że jednak zaczną od pierwszej serii (ile tam było zbiorczych 6? to wcale dużo nie jest, tylko to chyba zahacza o Harbinger Wars?).
chyba właśnie mogli by rozpocząć od resetu wydawnictwa, Valiant za bardzo sie przenika, bohaterowie, eventy itp.

Offline buczanova

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1432 dnia: Czerwiec 09, 2017, 03:10:06 pm »
Jakby Fantasmagorie miały jeszcze mało zapowiedzianych tytułów, to wygląda na to, że mają zamiar dorzucić do nich jeszcze "Umbrella Academy" Gerarda Waya.
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline parsom

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1433 dnia: Czerwiec 09, 2017, 03:16:37 pm »
BM pojawił się w przedsprzedaży - ma być w sierpniu.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1434 dnia: Czerwiec 09, 2017, 03:52:27 pm »
Na początku już pisali że chcą wydać w tym roku jakoś 30/40 (bo część okroili) tytułów.

Więc chyba muszą troszkę przyspieszyć bo przez 3 miesiące wydali 3  :smile:

Ale za takie ceny to można im dużo wybaczyć  :biggrin:
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2017, 03:55:35 pm wysłana przez JanT »

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1435 dnia: Czerwiec 09, 2017, 04:02:48 pm »
Przepraszam za pytanie, ale ,,Archie'' pojawi się tak czy siak w innych sklepach później? Bo chciałbym go kupić, ale jak będzie w gildii, nie chce mi się zakładać kolejnego konta by go kupić...
Wydawca odpowiedział że  nakład (Archiego) będzie w normalnej dystrybucji ale w wyższej cenie.


Offline 79ers

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1436 dnia: Czerwiec 09, 2017, 04:25:07 pm »
Na początku już pisali że chcą wydać w tym roku jakoś 30/40 (bo część okroili) tytułów.
 

Co wypadło z planów? Zrezygnowali czy odroczyli?

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1437 dnia: Czerwiec 09, 2017, 05:52:08 pm »
Raczej odroczyli, bo w pewnym momencie obecne tytuły muszą zacząć finansować kolejne.

Offline Eragon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1438 dnia: Czerwiec 10, 2017, 11:42:56 pm »
Wydawca odpowiedział że  nakład (Archiego) będzie w normalnej dystrybucji ale w wyższej cenie.
Dzięki za odpowiedź. :smile: Co prawda inni forumowicze tez tak tutaj pisali wcześniej, ale naprawdę szacunek za dotrzymanie słowa i odpisanie mi po otrzymaniu potwierdzenia u wydawcy. :smile:
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2017, 11:46:39 pm wysłana przez Eragon »
Fan ,,majtek na głowie''. :D

Kijanek

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1439 dnia: Czerwiec 11, 2017, 07:49:01 am »

można już zamawiać Button Mana. Data premiery to sierpień.
https://fantasmagorie.com.pl/produkt/button-man-1-zabojcza-gra-hc/
było strona wczesniej

 

anything