Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3  (Przeczytany 380177 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline AvengerGT

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1245 dnia: Październik 15, 2017, 10:47:53 am »
Ok, powiedzmy, że to moje gdybanie było wzięte z kosmosu, bo też nie jestem w stanie wymyślić dlaczego ta cena to 3x wydanie regularne. Dobór tytułu, wycena i pewne braki to bardzo kuriozalna decyzja, nawet jak na wydawnictwo kolekcji. Jeśli chodzi o braki, pal licho "mega ważną" panoramę, ale wspominali o lepszej jakości wydania i z tego też nic nie wyszło.

Offline sum41

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1246 dnia: Październik 15, 2017, 03:49:32 pm »
Wydali Kryzys Tożsamości w kosmicznej cenie, jako gorzej wydany dubel konkurencji (wciąż do dostania za niemal połowę ceny) i bez panoramy (to kolekcja, więc chociażby z pobudek psychologicznych takie coś to podstawa), więc było niemal pewne, że sprzedaż będzie słaba. Wszyscy przecież się tu zastanawialiśmy kto im to kupi. Potem wydzwaniali do ludzi i oferowali to za około 8 dych plus figurka. Wy jednak stawiacie na tej podstawie jakieś daleko idące wnioski, że cała kolekcja chyba sobie nie radzi  :razz:  Ok, zwykłe gdybanie, to i ja pogdybam - być może nie mogą sobie pozwolić na cenę 80zł za wydanie specjalne, a skoro za 120 nie schodzi to i nie ma sensu tego wydawać. Mogli się od razu pokusić o nie dubel, to pewnie i sytuacja byłaby inna...

Niestety szukałem "Kryzys tożsamości" bo chcę nabyć i nigdzie niema poza allegro ;/
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline AvengerGT

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1247 dnia: Październik 15, 2017, 10:19:12 pm »
Niestety szukałem "Kryzys tożsamości" bo chcę nabyć i nigdzie niema poza allegro ;/
Trochę przeczuwałem, że może być w tej chwili z tym problem, ale i tak mnie zaskoczyłeś powyższym. "Wciąż do dostania za niema połowę ceny" tyczyło się momentu w którym wyszło wydanie specjalne kolekcji i zgadzam się, że można to było zinterpretować inaczej.



Offline sum41

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1250 dnia: Październik 16, 2017, 01:26:14 pm »
Dokładnie chodzi o Egmont :) mimo że prenumeruję WKKDC to wolę HC w wydaniu Egmont lub Hachette :)
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline marian381

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1251 dnia: Październik 18, 2017, 10:12:45 am »
WKKDCC#31: Superman: Brainiac - prezentacja komiksu

W tomie nie ma żadnych dodatków. Zero okładek i szkiców. Zapowiedzi kolejnych tomów, ale okładka Batgirl dalej przesunięta.  :razz:
Kolekcja Komiksy Star Wars https://www.facebook.com/KolekcjaKomiksyStarWars/

Zapraszamy na http://Filmozercy.com - największy serwis z recenzjami i artykułami o filmach i komiksach.

Prezentacje polskich komiksów DC i Marvela:
https://www.youtube.com/channel/UCJ0BO3m5KIFciuSJc5qkbJQ

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1252 dnia: Październik 18, 2017, 10:17:13 am »
Tłumaczenie Tomasz Kłoszewski a Supki wcześniej tłumaczył Marek Starosta.

144 strony i żal im było dołożyć 8 stron na okładki  :doubt:

Offline death_bird

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1253 dnia: Październik 18, 2017, 01:35:37 pm »
A nadchodząca Batgirl to coś wartego uwagi?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1254 dnia: Październik 18, 2017, 01:55:29 pm »
Tak  :smile: Jak podszedł Ci Robin to bierz bez zastanowienia.

Offline LordDisneyland

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1255 dnia: Październik 18, 2017, 03:56:43 pm »
Czy dobrze pamiętam, że w przypadku dnia świątecznego kolekcje trafiały do kiosków dnia następnego? Czy też trzeba śmignąć do saloniku wcześniej?

Offline Jonaszy

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1256 dnia: Październik 18, 2017, 04:02:16 pm »
Wprawdzie moje pytanie jest trochę przedwczesne, ale może jakaś dobra dusza mi odpowie. Pod koniec listopada ma się ukazać pierwsza część Batmana: Narodziny Demona. Czy uważacie, że lepiej się zaopatrzyć w wersje od Egmontu, która wychodzi taniej? Czy też czekać cierpliwie na wydanie od Eaglemosa?

Offline SawiK

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1257 dnia: Październik 18, 2017, 04:04:54 pm »
Kurde juz 31tom wyszedł, a ja czekam na 28-29 :-?

Offline LordDisneyland

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1258 dnia: Październik 18, 2017, 04:14:07 pm »
Wprawdzie moje pytanie jest trochę przedwczesne, ale może jakaś dobra dusza mi odpowie. Pod koniec listopada ma się ukazać pierwsza część Batmana: Narodziny Demona. Czy uważacie, że lepiej się zaopatrzyć w wersje od Egmontu, która wychodzi taniej? Czy też czekać cierpliwie na wydanie od Eaglemosa?

Ja wybrałem egmontowskie wydanie- nie jest to komiks rzucający na kolana, ale mieć na półce jednak warto. Nie wiem , czy w kolekcji nie będzie jakichś dodatków, acz śmiem wątpić. A w bonito ND za 65, więc jednak parę złotych taniej.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1259 dnia: Październik 18, 2017, 04:26:15 pm »
W WKKDC będą dodatkowo dwa zeszyty Batman 232 i 235.