trawa

Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3  (Przeczytany 380366 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SawiK

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #780 dnia: Marzec 31, 2017, 01:55:10 pm »
Kryzys mam na ekstra papierze, powiększonym formacie i kupione w świetnej cenie  :badgrin: Daje glosa na GL, jak dowala znów cene to i tak nie wiem czy wezmę :lol: Czarna noc dla portfela  ;-)

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #781 dnia: Marzec 31, 2017, 01:58:49 pm »
A z runu Johnsa o wiele lepszą rzeczą byłby Siniestro Corps War... albo po prostu cały run wydany przez poważne wydawnictwo.

Jak Hachette wydaje fragmenty runów ze środka to mu to nie pasuje. Ale gdy Eaglemoss ogłasza, że prawdopodobnie wyda Blackest Night to Blaskowitz wolałby historię ze środka. No i kto tu jest niepoważny?? SCW będzie jak przyjdzie jego kolej. Cały ten run wyjdzie właśnie w drugim najpoważniejszym wydawnictwie komiksowym w Polsce.

Offline buczanova

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #782 dnia: Marzec 31, 2017, 02:00:51 pm »
Jak Hachette wydaje fragmenty runów ze środka to mu to nie pasuje. Ale gdy Eaglemoss ogłasza, że prawdopodobnie wyda 1 tom runu Johnsa to Blaskowitz wolałby historię ze środka. No i kto tu jest niepoważny?? SCW będzie jak przyjdzie jego kolej. Cały ten run wyjdzie właśnie w drugim najpoważniejszym wydawnictwie komiksowym w Polsce.


8azyl jak zwykle nic nie wiesz, nie żebym się dziwił. SCW CHRONOLOGICZNIE jest PRZED Blackest Night.  :cool:
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

mkolek81

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #783 dnia: Marzec 31, 2017, 02:02:41 pm »
Jak Hachette wydaje fragmenty runów ze środka to mu to nie pasuje. Ale gdy Eaglemoss ogłasza, że prawdopodobnie wyda 1 tom runu Johnsa to Blaskowitz wolałby historię ze środka. No i kto tu jest niepoważny?? SCW będzie jak przyjdzie jego kolej. Cały ten run wyjdzie właśnie w drugim najpoważniejszym wydawnictwie komiksowym w Polsce.
Blaskowitz ma rację to jest dłuższa historia i mając dostęp do reszty jak napisałem wyżej oni zaczynają od środka (prawie końca), trochę to bez sensu.

Ale kończę te przepychanki, możemy kontynuować jak potwierdzi się jaka będzie cena.

Offline buczanova

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #784 dnia: Marzec 31, 2017, 02:04:56 pm »
I jeśli dobrze kojarzę, to za granicą wydania specjalne GL zaczynały się od 'Sinestro Corps War', potem mieliśmy 'Prelude to Blackest Night' a na końcu same BL. Wygląda na to, że zaczynają od końca (a może to będzie początek i koniec, i doczekamy się tylko jednego tomu).
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #785 dnia: Marzec 31, 2017, 02:06:14 pm »
Przypominam że Egmont wydał okrągłe ZERO komiksów z samym Green Lanternem, a grupowe tylko z N52. Będzie Secret origin, będzie Najczarniejsza Noc, ale wam narzekaczom też to dalej nie pasuje. Pozostałe części zostaną wydane jak się ten tom szybko sprzeda.

Chyba że Egmont znowu podpowiada tytuł Wydania Specjalnego Eaglemoss. Wtedy zachwiana kolejność ma sens (dla nich).

Kijanek

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #786 dnia: Marzec 31, 2017, 02:08:33 pm »
Przypominam że Egmont wydał okrągłe ZERO komiksów z samym Green Lanternem, a grupowe tylko z N52. Będzie Secret origin, będzie Najczarniejsza Noc, ale wam narzekaczom też to dalej nie pasuje. Pozostałe części zostaną wydane jak się ten tom szybko sprzeda.

Chyba że Egmont znowu podpowiada tytuł Wydania Specjalnego Eaglemoss. Wtedy zachwiana kolejność ma sens (dla nich).
http://alejakomiksu.com/komiks/3509/Dziedzictwo-Green-Lanterna-Testament-i-ostatnia-wola-Hala-Jordana/
A to co jest ? Kto jest wydawcą?

Offline buczanova

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #787 dnia: Marzec 31, 2017, 02:11:16 pm »
Przypominam że Egmont wydał okrągłe ZERO komiksów z samym Green Lanternem,


No tak, masz rację, koronny argument za tym, aby wydać jeden tom bez żadnego kontekstu. Yay, radujmy się i dziękujmy Eaglemossowi.
Żeby nie było, ja run Johnsa mam w omnibusach i naprawdę chciałbym, aby był on wydany w CAŁOŚCI w Polsce. Egmont ewidentnie nie jest tym zainteresowany, woli wydawać rzeczy przeciętne, więc liczyłem, że może chociaż Eaglemoss jakoś to ogarnie (szczególnie, że zagranicą wydania specjalne + to co było w normalnych tomach kolekcji dawało praktycznie cały run Johnsa), ale widzę, że moje nadzieje było płonne. Szkoda.
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #788 dnia: Marzec 31, 2017, 02:20:40 pm »
2003? Dawno i nieprawda. :) Sorry - o tym nie wiedziałem - mój błąd. 14 lat temu Egmont wydał jednego GL - zwracam im ich honor.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #789 dnia: Marzec 31, 2017, 02:45:24 pm »
Blackest Night teraz? To znaczy że wcześniejszych nie będzie  :lol: a cena pewnie 119 zł  :doubt:

Tu się nie ma czym jarać...

Offline OokamiG

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #790 dnia: Marzec 31, 2017, 02:59:14 pm »
Czekałem mocno na tego Green Lanterna. Jednak chciałem dostać to od pocżatku do końca. Takie wyrywki są bez sensu. Eaglemoss zamist zyskać plusa znowu minusuje. Zaraz znowu zacznie się szukanie złej woli Egmontu przez "niektórych".

Offline parsom

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #791 dnia: Marzec 31, 2017, 03:00:16 pm »
Za 120 zł? Żaden z tych.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline kalbaro74

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #792 dnia: Marzec 31, 2017, 03:00:58 pm »
Mogli by wydać od początku,a tak końcowy tom pewnie za 120 to już lekka przesada i to tylko dla twardzieli.

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #793 dnia: Marzec 31, 2017, 03:04:53 pm »
Znowu maila ze sprostowaniem trzeba będzie pisać.
Bo są pewne granice. Ja rozumiem, że można się nie znać na komiksach. I że można popełniać błędy (przepraszam za wszystkie swoje). Ale gdy błędy stają się normalną, powtarzalną praktyką a nawet rosną, to trzeba z tym coś zrobić.

I jeszcze raz - w tym partnerstwie to Egmont miał być profesjonalistą i służyć doradztwem merytorycznym. Na razie wyglada to tak jakby Kolekcję prowadziło dziecko we mgle. I nie mogę uwierzyć że to przypadek. Nie na tym poziomie, nie gdy w grę wchodzą spore pieniądze i duże wydawnictwa. Ja tu widzę celowe działanie na szkodę Eaglemoss przez podmiot któremu zależy na niepowodzeniu WKKDC.

mkolek81

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #794 dnia: Marzec 31, 2017, 03:08:49 pm »
A ja powiem tam, jeśli Eaglemoss ogarnie w właściwej kolejności cały run Geoffa Johnsa to wtedy można pomęczyć Egmont o GL z Nowego DC* :smile: , a później serię z Rebirth, myślę że to sprawka Egmontu, że akurat ten tytuł jest pchany do wydań specjalnych (tylko niech to będzie właściwa kolejność)

*tak wiem że się kończy ale ta seria jest niezależna od reszty uniwersum, więc czemu nie