Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3  (Przeczytany 380039 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #255 dnia: Styczeń 25, 2017, 10:08:59 am »
Alem się dziś zawiódł, kiedy pani w kiosku podała mi Ostatniego syna, a ja myślałem (doprawdy nie wiem na jakiej podstawie), że to będzie TEN Superman Byrne'a. Plus jest taki, że zaoszczędziłem 40 zeta. A moze jednak warto było wziąć? Jakies opinie?

Oczywiście że należy kupić - jak większość komiksów z WKKDC. "Kneel before Zod!" Zaraz marian381 wrzuci fotorelację to zobaczysz jaki fajny. A ten Supek Byrne'a to będzie w 18 tomie 19 kwietnia.

Offline marian381

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #256 dnia: Styczeń 25, 2017, 10:14:21 am »
Mówisz i masz.  :biggrin:

WKKDCC#12: Superman: Ostatni syn Kryptona - prezentacja komiksu

W galerii okładek znalazły się okładki z zeszytów Action Comics Annual #11 ( rozkładówka), Action Comics #844, 844 (alternatywna), 845, 846 i 847, czyli okładka którą wykorzystano na okładce albumu. Czy tylko ja mam problem z tym, że ten zeszyt nie wchodzi w skład tego tomu?
Kolekcja Komiksy Star Wars https://www.facebook.com/KolekcjaKomiksyStarWars/

Zapraszamy na http://Filmozercy.com - największy serwis z recenzjami i artykułami o filmach i komiksach.

Prezentacje polskich komiksów DC i Marvela:
https://www.youtube.com/channel/UCJ0BO3m5KIFciuSJc5qkbJQ

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #257 dnia: Styczeń 25, 2017, 10:16:18 am »
Dla mnie wygląda super. :) Tylko brać, brać, brać. Dzięki za zdjęcia marian.

Offline SirBlackheart

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #258 dnia: Styczeń 25, 2017, 10:23:56 am »
Oczywiście że należy kupić - jak większość komiksów z WKKDC. "Kneel before Zod!" Zaraz marian381 wrzuci fotorelację to zobaczysz jaki fajny. A ten Supek Byrne'a to będzie w 18 tomie 19 kwietnia.

No nie, ja jednak staram się jednak być wybiórczy i mieć większy wpływ na to, co znajdzie się na mojej półce niż tylko fakt, że należy to do kolekcji. Zastanowię się jednak nad tym Synem. WKKDC na półkach leży (choć nie tak jak ta ostatnia kolekcja Marvela), zatem nie muszę się aż tak spieszyć.

A za info o Supku Byrne'a dziękuję. Datę już zakreśliłem na czerwono. Mam do tej serii wielki sentyment. Miałem to kiedyś od Tm-Semica, ale rozpuściłem w czasach młodzieńczej głupoty.

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #259 dnia: Styczeń 25, 2017, 10:31:34 am »
kurczę nie rozumiem takiego zgrzytu w prenumeracie , ja parę dni wstecz dostałem ziemię dwa i wielki skok Seliny , może to kwestia płatności - płacisz na czas ?

No właśnie ja też nie rozumiem. Oczywiście, że płacę na czas, jak tylko dojdzie paczka. Mało tego, prenumeratę zamówiłem jako jeden z pierwszych, parę minut, może godzin po tym, jak wystartowała taka możliwość. Ale to się najwyraźniej nie liczy dla geniuszy z DB Factory.

U mnie w paru kioskach brak dziś komiksu, co zdarza się chyba po raz pierwszy.

I właśnie dlatego nie chcę latać po kioskach czy Empikach, tylko zdecydowałem się na prenumeratę wszystkich 3 kolekcji.

szulig

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #260 dnia: Styczeń 25, 2017, 10:38:53 am »
Witam
wiem ze bylo sporo pisane o wycinaniu Ziemia 2 z JLA ale pogubiłem sie w tym. Moje pytanie, kiedy powinienem czytać Ziemia 2? Po przeczytaniu wszystkich wydanych u nas JLA czy moze miedzy tomami 1,2,3,4?

mkolek81

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #261 dnia: Styczeń 25, 2017, 10:44:30 am »
Witam
wiem ze bylo sporo pisane o wycinaniu Ziemia 2 z JLA ale pogubiłem sie w tym. Moje pytanie, kiedy powinienem czytać Ziemia 2? Po przeczytaniu wszystkich wydanych u nas JLA czy moze miedzy tomami 1,2,3,4?
W każdej chwili możesz to przeczytać ta historia to jakby oddzielna przygoda Ligii. Ale jak chcesz bardzo to po 4 tomie.

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #262 dnia: Styczeń 25, 2017, 10:47:03 am »
Oooo - Więcej WKKDC wróciło na Empik.com. Jest czas żeby se kupić Supermana.

http://www.empik.com/szukaj/produkt?q=wielka%20kolekcja%20komiks%C3%B3w%20dc&qtype=basicForm

@SirBlackHeart
Wpisz sobie do kalendarza w telefonie z przypomnieniami. :smile:
Ja nic nie mam do wybiórczego kupowania WKKDC, ale ten Supek jest wg mnie obowiązkowy. I Wieża Babel za 2 tyg. Możesz opuścić Zagładę Gotham (bo to dubel i elseworld) i JLA Rok pierwszy bo to origin. :wink:

mkolek81

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #263 dnia: Styczeń 25, 2017, 10:49:22 am »
Możesz opuścić Zagładę Gotham (bo to dubel i elseworld)
Jeśli nie masz i lubisz Call of cthulhu Lovecrafta to pozycja obowiązkowa. Ja polecam, decyzja i tak należy do ciebie.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2017, 10:58:03 am wysłana przez mkolek81 »

Offline SirBlackheart

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #264 dnia: Styczeń 25, 2017, 10:56:06 am »
Możesz opuścić Zagładę Gotham (bo to dubel i elseworld) :wink:

Zagłady nie odpuszczę za żadne skarby. Przegapiłem wcześniejsze wydanie i później bardzo tego żałowałem. Elseworldsy uwielbiam, a Zagłada to przecież klimaty Mignola-Lovecraft. Cóż może być lepszego? ;)

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #265 dnia: Styczeń 25, 2017, 11:00:47 am »
Cóż może być lepszego? :wink:

Ostatni Syn Kryptona - daaaa. :D

W sumie ja też se zobaczę tą Zagładę, skoro dają wreszcie za ludzką cenę. tak powinno być z każdym Batmanem. :)

mkolek81

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #266 dnia: Styczeń 25, 2017, 11:09:30 am »
W sumie ja też se zobaczę tą Zagładę, skoro dają wreszcie za ludzką cenę.
Cena wydania egmontowego wynosiła 35 zł, czyli prawie taka sama (ludzka jak to określiłeś), nie naginaj faktów.

Offline Andy13

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #267 dnia: Styczeń 25, 2017, 11:11:04 am »
W sumie ja też se zobaczę tą Zagładę, skoro dają wreszcie za ludzką cenę. tak powinno być z każdym Batmanem. :smile:
Wydanie Egmontu miało cenę okładkową 35 zł. Uwzględniając rabat ja kupiłem ten komiks za 27 zł..

Offline LordDisneyland

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #268 dnia: Styczeń 25, 2017, 11:13:51 am »
No wieeeecie państwo, o czym my dyskutujemy  :smile: Jak dla mnie "Zagłada" to mus... nie wiem, czy nie jeden z najlepszych komiksów pierwszej częsci kolekcji.
 Ostatnie wydanie opowiadań HPLovecrafta [Vesper] wyszło pod tytułem "Przyszła na Sarnath zagłada" ...i złapałem się na tym, że i o komiksie z Batmanem myślę , że to ten sam tytuł. :biggrin:   Nie wiecie, kto ten komiks tłumaczył ? Czytałem tylko po angielsku.
I jak można nie lubić Elsewordów?! To oburzające .

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #269 dnia: Styczeń 25, 2017, 11:14:43 am »
Nie uwzględniasz inflacji. 35 zł 10 lat temu było więcej warte niż dziś. Ale moja wina - jak Zagłada była wydana, to nie szukałem na necie - netu wtedy nie miałem. Poza tym kasę wydałem na Punishera i Essentiala Punishera.

@LD
Tomasz Kłoszewski. :) A nie, to dubel, to Egmont wyciągnie z szafy stare tłumaczenie - pewnie Sidorkiewicza.

 

anything