trawa

Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3  (Przeczytany 380022 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arczi_ancymon

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #225 dnia: Styczeń 18, 2017, 02:14:33 pm »
Chyba jeszcze sie nie pozbierali po komercyjnym i jakościowym sukcesie pierwszego WS :lol:

Pytam, bo liczę gorąco, że to będzie ostatnie wydanie śmiecialne od nich i Egmont wyda Kryzysy... Porządnie. I TANIEJ.

Offline SawiK

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #226 dnia: Styczeń 18, 2017, 02:52:13 pm »
@up
Tak samo, liczę na Egmont. Kilka tych Kryzysów jeszcze zostało w sam raz do Deluxa. No Mans Land, GL i Flash'a tez dali by rade wydać bo zaraz kończy się JLA i Gotham Central.
Chyba ze Eglomoss wyciągnie wnioski: obniży cenę i poprawi jakość wydań.

Offline kalbaro74

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #227 dnia: Styczeń 18, 2017, 03:50:10 pm »
[quote author=8azyliszek link=topic=39613.msg1385752#msg1385752 date=1484752972

Kurde - Niemcy dopłacają do wersji premium 1 euro, a my musimy aż 6.50. No to jest skandal, że biedniejsi muszą płacić więcej. :

Niestety ale u nich jest duży rynek i dopłacać muszą mniej.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2017, 03:55:15 pm wysłana przez kalbaro74 »

Offline marian381

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #228 dnia: Styczeń 18, 2017, 05:42:45 pm »
Ja też jestem Tomasz, a więc z natury swojego imienia - niewierny. Nie uwierzę dopóki nie zobaczę.
Toż to tłumaczeniowy bubel roku, a mamy dopiero styczeń.

Niestety to prawda...

http://filmozercy.com/uploads/images/original/dsc-0042.JPG
Kolekcja Komiksy Star Wars https://www.facebook.com/KolekcjaKomiksyStarWars/

Zapraszamy na http://Filmozercy.com - największy serwis z recenzjami i artykułami o filmach i komiksach.

Prezentacje polskich komiksów DC i Marvela:
https://www.youtube.com/channel/UCJ0BO3m5KIFciuSJc5qkbJQ

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #229 dnia: Styczeń 18, 2017, 06:08:23 pm »
Poza tymi kwiatkami to całe tłumaczenia Tomasza Kłoszewskiego są sztywne jak z translatora.


Offline arczi_ancymon

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #230 dnia: Styczeń 18, 2017, 09:24:16 pm »
@up
Tak samo, liczę na Egmont. Kilka tych Kryzysów jeszcze zostało w sam raz do Deluxa. No Mans Land, GL i Flash'a tez dali by rade wydać bo zaraz kończy się JLA i Gotham Central.
Chyba ze Eglomoss wyciągnie wnioski: obniży cenę i poprawi jakość wydań.

Nie poprawi, bo to masówka. Miał już na to trochę czasu i jakoś nic się w temacie nie poprawiło - ja się swoich tomów dotychczas kupionych zamierzam pozbyć, może co najwyżej zostawię Morrisona, aż jakieś porządne wznowienie w HC za granicą nie wyjdzie.

Offline buczanova

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #231 dnia: Styczeń 19, 2017, 07:00:24 am »
Czy ktoś dostał już paczkę z tomami 10 i 11? Pamiętam, że jedna osoba o tym pisała, ale zastanawiam się czy to odosobniony przypadek czy nie. :D
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #232 dnia: Styczeń 19, 2017, 11:04:30 am »
Ja wciąż czekam :(

Offline SawiK

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #233 dnia: Styczeń 19, 2017, 03:10:19 pm »
Prenumerata z Ziemią Dwa i Catwoman juz u mnie. Brak plakiety. Byla za to kartka z przeprosinami i informacja, ze przyślą w kolejnej 6tej przesyłce. Nie zmieni to tez faktu ze wraz z 7mą bedzie kolejna plakieta.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2017, 04:07:59 pm wysłana przez SawiK »

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #234 dnia: Styczeń 19, 2017, 05:11:26 pm »
Kurczę - 10 poprzednich numerów WKKDC zniknęło z Empik.com. Mnie wszystko jedno, ale teraz spóźnialscy już sobie kolekcji nie uzupełnią. Trochę szkoda. Zawsze to była darmowa dostawa do saloników.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2017, 05:30:55 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline Cringer

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #235 dnia: Styczeń 19, 2017, 05:28:15 pm »
Kurczę - 10 poprzednich numerów WKKDC zniknęło z Empik.com. Mnie wszystko jedno, ale teraz spóźnialscy już sobie kolekcji nie uzupełnią. Trochę szkoda.
Zawsze mogą zamówić archiwalne numery ze sklepu eaglemossa.

mkolek81

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #236 dnia: Styczeń 19, 2017, 05:31:23 pm »
Kurczę - 10 poprzednich numerów WKKDC zniknęło z Empik.com. Mnie wszystko jedno, ale teraz spóźnialscy już sobie kolekcji nie uzupełnią. Trochę szkoda.
Najważniejsze że Kryzys Tożsamości z kolekcji cały czas dostępny  :biggrin:

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #237 dnia: Styczeń 19, 2017, 06:25:19 pm »

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #238 dnia: Styczeń 24, 2017, 01:59:03 pm »
Od dziś będę wszystkich gorąco namawiał do bojkotu WKKDC, przynajmniej w prenumeracie. Firma Data Base Factory, wynajęta do obsługi klienta na Polskę, nie tylko wykazuje się żenującym poziomem tegoż zadania, ale i zwykłą bezczelnością. Dzwoniłem do nich w zeszłym tygodniu z reklamacją, że prenumerata nie doszła. Miałem odczekać do piątku, dla bezpieczeństwa odczekałem do dziś i zadzwoniłem ponownie. Moja rozmowa wyglądała mniej więcej tak:

- Nie przyjmę reklamacji, musimy poczekać przynajmniej miesiąc
- Przecież paczka nie będzie szła miesiąc
- Takie mamy procedury
- Aha, czyli mam czekać miesiąc na złożenie reklamacji, a potem dwa tygodnie lub kolejny miesiąc aż dojdzie druga paczka, a potem już wszystkie będą przychodzić z opóźnieniem, pomimo tego, że jest tak duże opóźnienie względem kiosków?
- Tak.

Dla kontrastu składałem też reklamację w Hachette - bo podobny problem mam z paczką z numerami 105-106 (może mój listonosz zaczął czytać komiksy?). Tam dla odmiany od razu przyjęli reklamację i powiedzieli, że od razu zlecą ponowną wysyłkę. Umówiłem się z nimi, że gdyby jakimś cudem w międzyczasie paczka doszła, to od razu do nich zadzwonię, a jeśli będzie za późno to mam odmówić przyjęcia drugiej paczki i do nich wróci. Pełna profeska, mimo wszystko.

Ma ktoś jakiegoś maila do Eaglemoss? Bo tak być nie może :)

Wersja tl;dr :
Eaglemoss sucks, Hachette pro.

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #239 dnia: Styczeń 24, 2017, 02:03:26 pm »
Ja wiem, że ty masz ksywkę POCZTAr, ale może byś zrezygnował z tej prenumeraty? Od dawna wiadomo, że ona ssie w Kolekcjach, bo na czymś musieli zejść z ceny. Kupuj WKKDC w Empiku. Dla mnie jedynym powodem by się z tym męczyć, byłaby wielka chęć posiadania gadżetów. Ale zaraz po ich otrzymaniu, ja bym rezygnował jak najszybciej.

 

anything