Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3  (Przeczytany 380003 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tabasko21

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #210 dnia: Styczeń 16, 2017, 08:08:57 pm »
Takie 80zł byłoby całkiem ok. Wyszłoby taniej niż okładkowa cena wydania Egmontu które już się wyprzedaje. Jeszcze je można dostać w cenie okładkowej, ale to już ostatki.


Masz na mysli jakies dyskonty czy allegro ? Brakuje mi wlasnie tego wydania od Egmontu wiec chetnie bym kupil

Offline Cringer

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #211 dnia: Styczeń 16, 2017, 08:46:33 pm »
Masz na mysli jakies dyskonty czy allegro ? Brakuje mi wlasnie tego wydania od Egmontu wiec chetnie bym kupil
Allegro. Zastanawiam się jeszcze czy będzie go można dostać w sklepie Egmontu jak ten wreszcie ruszy po zmianach. Obecnie wszystko mają zaznaczone jako niedostępne więc trudno powiedzieć. Teraz KT ma u nich 10% rabatu ale może po starcie sklepu będzie jakiś większy rabat np - 25% tak na huczne otwarcie (czasem robią takie promocje). Byłaby to idealna okazja dla spóźnialskich :)

Offline darekso123

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #212 dnia: Styczeń 16, 2017, 09:27:59 pm »
Allegro. Zastanawiam się jeszcze czy będzie go można dostać w sklepie Egmontu jak ten wreszcie ruszy po zmianach. Obecnie wszystko mają zaznaczone jako niedostępne więc trudno powiedzieć. Teraz KT ma u nich 10% rabatu ale może po starcie sklepu będzie jakiś większy rabat np - 25% tak na huczne otwarcie (czasem robią takie promocje). Byłaby to idealna okazja dla spóźnialskich :smile:


Jak masz facebooka to sprawdź grupy kup pan komiks,sprzedam komiksy tam można trafić za fajną cenę kryzys;)

Offline Wojtpil

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #213 dnia: Styczeń 18, 2017, 07:03:21 am »
Teraz Kryzys Tożsamości nawet ciężko kupić. W sklepach niema. Na Allegro drogo.
Dostępne w zasadzie tylko wydanie specjalne WKKDC w cenie okładkowej.

A pamiętam kiedyś mój egzemplarz próbowałem sprzedać za 40 zł i nie było chętnych :)
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #214 dnia: Styczeń 18, 2017, 10:13:29 am »
@UP
Efekt Kolekcji. Dany komiks jest zupełnie nie atrakcyjny, jeśli nie ukazuje się w kolejkcji. A jeśli jest on dostępny gdzieś taniej, to kupujesz inne wydanie, jeśli nie jesteś panoramowym purystą. Ja tak miałem z Catwoman i Narodzinami Demona - kupiłem je tylko dlatego, że i tak i tak bym miał te komiksy (bo będą w Kolekcji) ale od Egmontu wyszły taniej. Podejrzewam, że z Kryzysem Tożsamości jest podobnie. Zresztą - komiks ma już prawie 2 lata. W końcu musiał zejść z półek.

Offline donTomaszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #215 dnia: Styczeń 18, 2017, 11:18:17 am »
@UP
Efekt Kolekcji. Dany komiks jest zupełnie nie atrakcyjny, jeśli nie ukazuje się w kolejkcji. A jeśli jest on dostępny gdzieś taniej, to kupujesz inne wydanie, jeśli nie jesteś panoramowym purystą.
Boze, co za herezje...
A moze to zwyczajnie calkiem dobry tytul, a do tego 1 z DC Deluxe (podpowiem Ci - jest juz na rynku chwile i zaczyna byc trudno dostepny)?
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #216 dnia: Styczeń 18, 2017, 11:32:21 am »
Wojtpil się zastanawia, ja mu przedstawiłem swoją teorię. Po sobie widzę, że Narodzin Demona, Catwoman czy Nowej granicy bym nie kupił "luzem". Ale ponieważ weszły do Kolekcji, to je biorę.

mkolek81

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #217 dnia: Styczeń 18, 2017, 11:37:39 am »
Wojtpil się zastanawia, ja mu przedstawiłem swoją teorię. Po sobie widzę, że Narodzin Demona, Catwoman czy Nowej granicy bym nie kupił "luzem". Ale ponieważ weszły do Kolekcji, to je biorę.
Bo ty nie kupujesz dobrych komiksów co wiele razy udowodniłeś.
Z Narodzin Demona tylko druga część jest warta przeczytania, pozostałe komiksy to klasa sama w sobie. A wersje DC Deluxe są dużo lepsze niże te które będą wydane w kolekcji.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2017, 11:40:53 am wysłana przez mkolek81 »

Offline SawiK

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #218 dnia: Styczeń 18, 2017, 11:37:52 am »
Jak tam prenumeranci wasze paczki z Ziemią Dwa i Catwoman? U mnie lipa ciagle czekam. To juz druga obsuwa jaka mi serwują :doubt:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2017, 09:35:12 pm wysłana przez SawiK »

Offline arczi_ancymon

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #219 dnia: Styczeń 18, 2017, 11:39:12 am »
Będzie jakieś kolejne wydanie specjalne? Wiadomo coś na ten temat?

Offline SawiK

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #220 dnia: Styczeń 18, 2017, 11:43:40 am »
Chyba jeszcze sie nie pozbierali po komercyjnym i jakościowym sukcesie pierwszego WS :lol: 



Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #221 dnia: Styczeń 18, 2017, 11:46:01 am »
@UP
Może w lutym będą jakieś zapowiedzi.

@mkolek
Ważne, że te dwa Deluxy po obniżkach były tańsze niż wydania kolekcyjne. A takie wycieczki osobiste to sobie może daruj.

Offline isteklistek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #222 dnia: Styczeń 18, 2017, 11:50:11 am »
Pewnie będzie. To nie jest wydawnictwo komiksowe tylko wielki moloch, który prowadzi mnóstwo kolekcji i swoje zarabiają. Po prostu jak się nie sprzeda klientom i będzie zalegało, to sprzeda się taniej książce po kosztach i będzie można liczyć zysk.

mkolek81

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #223 dnia: Styczeń 18, 2017, 11:53:32 am »
Ważne, że te dwa Deluxy po obniżkach były tańsze niż wydania kolekcyjne.
Co nie zmienia faktu że wydania deluxowe stoją na dużo wyższym poziomie niż kolekcyjne. Ale o tym zawsze zapominasz dodać.

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #224 dnia: Styczeń 18, 2017, 12:18:18 pm »
Zapomniałem dodać, że mają tandetną, mnącą się ciągle obwolutkę i tragiczne, niemal prlowskie czarne okładki, bez żadnej grafiki i tylko z tłoczonym , ledwo widocznym tytułem. Plus banalne posłowia od Kamila Śmiałkowskiego. I zwykle droższe niż powinny (okładkowe 119 zł?!). Dla mnie luksus to to nie jest.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2017, 12:22:51 pm wysłana przez 8azyliszek »