Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3  (Przeczytany 379977 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline raf82

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #120 dnia: Styczeń 04, 2017, 08:28:41 pm »
Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - 11 - Catwoman: Wielki skok Seliny jest dublem podobno które to wydanie egmontu z jakiego roku itp. bo może mam i mi nie potrzebne.

Offline marian381

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #121 dnia: Styczeń 04, 2017, 08:37:02 pm »
Historia z tego tomu jest zawarta w albumie Na tropie Catwoman z DC Deluxe.
Kolekcja Komiksy Star Wars https://www.facebook.com/KolekcjaKomiksyStarWars/

Zapraszamy na http://Filmozercy.com - największy serwis z recenzjami i artykułami o filmach i komiksach.

Prezentacje polskich komiksów DC i Marvela:
https://www.youtube.com/channel/UCJ0BO3m5KIFciuSJc5qkbJQ

Offline dudi1212

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #122 dnia: Styczeń 04, 2017, 08:37:13 pm »
Na Tropie Catwoman z DC Deluxe z zeszłego roku.
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

Offline Itachi

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #123 dnia: Styczeń 04, 2017, 08:54:20 pm »
Moja rada, po zdjęciu folii z komiksów dc, przekartkujcie swoje egzemplarze. Ja nie zrobiłem tego w przypadku Długiego Halloween bo czytałem już dwukrotnie wydanie Muchy. Miałem czas w okolicach nowego roku i chcąc przeczytać klasyczny zeszyt, siłą rzeczy przekartkowałem komiks, który miał posklejane rogi kartek, a także na kilkunastu pierwszych stronach zagięte kartki w tych samych miejscach, powodujące odpryski farby.

Reklamacja została uznana, muszę czekać 28 dni na nowy egzemplarz albo dłużej bo mają braki magazynowe. Na 100% dostanę zwrot - oby tylko w lepszym stanie.

Offline Wojtpil

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #124 dnia: Styczeń 05, 2017, 03:11:06 pm »
Reklamacja została uznana, muszę czekać 28 dni na nowy egzemplarz albo dłużej bo mają braki magazynowe. Na 100% dostanę zwrot - oby tylko w lepszym stanie.

Potwierdzam. Miałem podobną sytuację. Na zwrot czekałem mega długo (na pewno więcej niż 28 dni) ale dostałem nowy  już bez wad egzemplarz. Proszę się uzbroić w cierpliwość. Koniec lutego powinno dojść.
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

Offline Tai

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #125 dnia: Styczeń 06, 2017, 12:25:44 pm »
Mucha zapowiedziała '' Sprawiedliwość '' już w kwietniu 2013 roku czyli dwa lata przed premierą w Polsce. To ponad dwa lata przed startem kolekcji w UK i ponad trzy i pół przed startem w naszym kraju. Nie można mówić, że z chwilą ogłoszenia tego komiksu lub premiery po dwóch latach, mieli jakiekolwiek pojęcie, że wyjdzie on w jakiejś kolekcji. Tym bardziej, że zawita ona do Polski. Komiks wyszedł w maju 2015 roku, a kolekcja wystartowała w sierpniu 2015. Eaglemoss raczej przed startem nie chwalił się tytułami.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #126 dnia: Styczeń 06, 2017, 02:24:07 pm »
Dokładnie tak. Zasługą kolekcji (i to Kolekcji Marvela, a nie DC) było jedynie to, że w wyniku jej pojawienia się spadły ceny komiksów superbohaterskich.
I rozruszała cały rynek o czym mówią wydawcy i sklepy  :smile: A ceny spadły nie tylko komiksów superbohaterskich bo np cała oferta Muchy.

Offline absolutnie

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #127 dnia: Styczeń 06, 2017, 03:31:36 pm »
I rozruszała cały rynek o czym mówią wydawcy i sklepy  :smile: A ceny spadły nie tylko komiksów superbohaterskich bo np cała oferta Muchy.


Masz rację.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2017, 06:53:37 pm wysłana przez absolutnie »
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline SawiK

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #128 dnia: Styczeń 08, 2017, 07:59:33 am »
Weszła 3cia kolekcja i fanie by było zobaczyć jak się ceny obniżają, JLA tom 4 jakoś taki drogi  :roll:
Eglomoss mógłby wziąć przykład z Haszetu i obniżyć cenę dla prenumeratorów, wtedy po otrzymaniu ostatniego bonusu można przemyśleć rezygnacje z premki.

Offline Szekak

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #129 dnia: Styczeń 09, 2017, 12:33:04 pm »
W końcu otrzymałem zaległe komiksy z kolekcji DC, tj 8 i 9 numer. Niezła obsuwa. :/

Offline SawiK

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #130 dnia: Styczeń 09, 2017, 12:37:57 pm »
No niezła masz obsuwe. Ja licze ze jeszcze w tym tygodniu dostane Z2 i Catwoman. Jak dotąd tylko raz czekałem dłuzej niz pare dni.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2017, 08:06:18 pm wysłana przez SawiK »

Offline Szekak

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #131 dnia: Styczeń 09, 2017, 01:05:39 pm »
Przelałem od razu pieniądze, może za kilka dni dostanę kolejną paczkę z 10 i 11.

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #132 dnia: Styczeń 09, 2017, 01:15:23 pm »
Nie chcę Cię martwić, ale... nie sądzę :D

Offline Eragon

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #133 dnia: Styczeń 09, 2017, 03:04:41 pm »
Kolejne dwa tomy przeczytane(Krąg oraz Śmierć w rodzinie, zakup Długiego Halloween  ostatecznie sobie odpuściłem).

Krąg

Dla mnie pozytywne zaskoczenie. Opowieść oczywiście niezbyt wyszukana i zawierająca trochę dziur scenariuszowych. Nie jest to historia która na długo zapadnie człowiekowi w pamięci, ale jest to po prostu przyjemne czytadło. Rysunki są fajne dla oka, jednak mi szczególnie spodobało się w tym tomie kolorowanie(Alex Sinclair). Sceny na początku tomu, gdy WW walczy z małpami - kadry z wodospadem są dla mnie po prostu przepiękne. Tom był warty zakupienia. :smile:
4/6

Śmierć w rodzinie

Klasyk, historia którą do niedawna pewnie mało kto przeczytał w Polsce, ale każdy znał to wydarzenie z życia Batmana bo bardzo często w kolejnych latach  były do niego nawiązania w  kolejnych komiksach(daleko nie szukając choćby w  Hushu).
Nie zagłębiając się w fabułę napiszę tak - jak ktoś lubi styl prowadzenia narracji, rysowania z lat 80 to z całą pewnością się nie zawiedzie na tym tomie. Jeżeli jednak ktoś preferuje nowsze komiksy to...hmm pewnie spojrzy na niego mniej ciepło. Ja zaliczam się do tych pierwszych, więc i ocena wysoka. :wink:
4/6
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2017, 05:41:46 pm wysłana przez Eragon »
Fan ,,majtek na głowie''. :D

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #134 dnia: Styczeń 09, 2017, 03:12:07 pm »
@UP
Ja bym ci radził jednak zapoznać się z Długim Haloween. Rysunki słabe ale fabuła bardzo dobra. W ogóle Loeba nie poznawałem, tak mi się opowieść spodobała.

 

anything