Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3  (Przeczytany 383322 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adro

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #975 dnia: Maj 21, 2017, 10:18:48 pm »
czy da sie gdzies kupic troszke taniej te bonusowe tomy kolekcji. Na razie wyszedl tylko kryzys tozsamosci, ale chyba niedlugo pojawi sie infinite crisis. Rozumiem, ze te dodatkowe tomy zloza sie na grafikę z konceptem multiversum?
pzdr i dzieki za odp

tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline marian381

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #976 dnia: Maj 21, 2017, 10:28:46 pm »
Panoramy na Kryzysie nie było. Drugim tomem specjalnym będzie Green Lantern Blackest Night, ale nie wiadomo na razie czy będzie na nim jakaś panorama. Co do dostępności i ceny, to w sklepie Eaglemoss masz wydanie z figurkami za 119 zł. Na Empiku masz grosz taniej bez figurek, pewnie można też dostać na allegro. Inna kwestia, że nie warto wydawać na to wydanie więcej niż 40 zł.
Kolekcja Komiksy Star Wars https://www.facebook.com/KolekcjaKomiksyStarWars/

Zapraszamy na http://Filmozercy.com - największy serwis z recenzjami i artykułami o filmach i komiksach.

Prezentacje polskich komiksów DC i Marvela:
https://www.youtube.com/channel/UCJ0BO3m5KIFciuSJc5qkbJQ

Offline adro

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #977 dnia: Maj 21, 2017, 10:47:40 pm »
hmmm dzieki jeszcze raz, kurcze szkoda tej panoramki z alternatywnymi ziemiami no i samych eventow :sad: .
pzdr
mam nadzieje, ze eaglemoss jednak gdzies tam wcisnie te eventy  :biggrin: (przeciez to sa key events w historii dc)
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Cringer

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #978 dnia: Maj 22, 2017, 01:08:40 am »
mam nadzieje, ze eaglemoss jednak gdzies tam wcisnie te eventy  :biggrin: (przeciez to sa key events w historii dc)
lepiej aby wydał je Egmont w Deluxach. Wyjdzie wtedy ładniejsze i tańsze wydanie.

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #979 dnia: Maj 22, 2017, 06:30:21 am »
Jeśli dobrze skalkulują drugie WS i nie będzie to dubel, to sprzedaż może okazać sie na tyle dobra, że szybciej będą kolejne numery. I bedą to też kryzysy. Dajmy czas Eaglemoss bo nawet roku w komiksach Pl nie siedzą. To sie wszystko uloży.

Offline Wolf Sazen

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #980 dnia: Maj 22, 2017, 05:14:48 pm »
Ale co się ma ułożyć? Za nami już 20 numery czyli jakby nie patrzeć 1/3 podstawy kolekcji. Czas na rozkręcenie się już minął dawno. Po akcji z Kryzysem Tożsamości mam ogromną nadzieję że Eaglemoss już żadnego kryzysu nie wyda. I nawet jeśli nie będziemy ich mieć po polsku (w co wątpię) to zawsze je można dokupić w wydaniu zagranicznym. Również zaczynie Latarni od przysłowiowej "dupy strony" to kolejny tylko powód abyśmy lepiej nie dostawali takich ekhm "deluxów". Oni nawet wysyłki prenumeraty nie potrafią ogarnąć a mieli by dać radę z Latarniami? Plissss ;))

Offline adro

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #981 dnia: Maj 22, 2017, 09:12:33 pm »
no dokladnie 1/3 kolekcji za nami(ale czas zapierdziela :biggrin: ). Osobiscie tez wolalbym eventy w dc deluxe, ale ta panorama alternatywnych ziem na poleczce przezentowalaby sie calkiem fajnie(nie jestem jakims fanatykiem panoram, ale juz konceptu multiversum jak najbardziej)  :razz:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Cringer

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #982 dnia: Maj 22, 2017, 10:04:54 pm »
Niestety grzbiet wydania specjalnego Eaglemosa wygląda okropnie. To najgorszy grzbiecik komiksowy jaki widziałem. Mogli chociaż tytuł powiększyć  :doubt:  . Poniżej zdjęcie z recenzji na filmożercach.


Offline pshemko79

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #983 dnia: Maj 25, 2017, 09:45:31 am »
Na internetowej stronie kolekcji w końcu dodano kolejne okładki (do tomu 23).
Zawsze bądź sobą... Chyba, że możesz być Batmanem... Wtedy zawsze bądź Batmanem...

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #984 dnia: Maj 26, 2017, 03:02:59 pm »

Edit: nie ta kolekcja 2.

Offline 79ers

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #985 dnia: Maj 27, 2017, 05:07:54 pm »
czy da sie gdzies kupic troszke taniej te bonusowe tomy kolekcji.

W Warszawie w dwóch sklepach z prasą ze zwrotów kioskowych był Kryzys od Eaglemoss za 60zł i kilka przecenionych tomów kolekcji bez widocznych wad. Nie interesowałem się zbyt mocno bo tytuł ten nieszczególnie mi podchodzi.

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #986 dnia: Maj 27, 2017, 05:25:30 pm »
@up


To teraz o tym piszesz, jak ja już wróciłem z Warszawy?! Ten Kryzys za 6 dych to bym dla siebie wziął. Weź podaj adresy tych sklepów to poproszę kuzynkę i może ona mi to kupi.

Offline LordDisneyland

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #987 dnia: Maj 31, 2017, 08:52:48 am »
Pierwszy raz od dawna nie przyszła do zaprzyjaźnionego kiosku kolekcja... chyba trzeba do inmedio się wybrać.

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #988 dnia: Maj 31, 2017, 09:11:28 am »
Blaskowitz zaczą wreszcie Kolekcje kupować i dlatego dla ciebie zabrakło egzemplarza :D

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #989 dnia: Maj 31, 2017, 09:12:51 am »
Nie, nie zaczął kupować kolekcji, tylko komiksy pajacu.

 

anything