Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3  (Przeczytany 380405 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline buczanova

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1395 dnia: Grudzień 27, 2017, 08:35:55 pm »
Z fanpage'a Eaglemoss:

"Drodzy fani[/size]W związku z pojawiającymi się tu i ówdzie komentarzami na temat Wielkiej Kolekcji Komiksów DC Comics spieszymy poinformować, że:
1. tak - cena pojedyńczych egzemplarzy wzrasta o 2zł do 41,99
2. nie - cena dla prenumeratorów nie zmienia się
3. nie - nie przechodzimy na cykl miesięczny - komiksy nadal będą ukazywać się co 2 tygodnie
[/font]
Jak więc widać jedyna zmiana to 2zł wyższa cena dla osób, które kupują tylko wybrane egzemplarze.
Mamy nadzieję, że ta niewielka zmiana nie wpłynie zasadniczo na Wasze decyzje zakupowe.
Pozdrawiamy"
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline anx239

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • "More human than human" is our motto.
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1396 dnia: Grudzień 27, 2017, 08:39:15 pm »
Z fanpage'a Eaglemoss:

1. tak - cena pojedyńczych egzemplarzy wzrasta o 2zł do 41,99
2. nie - cena dla prenumeratorów nie zmienia się

Może tym chcą utrzymać prenumeratorów?
Ja już jakiś czas temu myślałem o rezygnacji z prenumeraty aby kupować w kiosku (szybciej niż to czekanie na paczkę...)
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die." - Roy Batty

Offline arczi_ancymon

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1397 dnia: Grudzień 27, 2017, 08:50:45 pm »
Kolekcji nie kupuję, tematu nie śledzę, a nie chce mi się przekopywać przez 94 strony tematu, wiec prośba.
1) Jak się ma kolekcja, jest szansa przedłużenia?
2) Czy numery specjalne zostały porzucone na dobre?

Pytam, bo tego, czego oni nie zepsują, to może Egmont wyda sensowniej...

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1398 dnia: Grudzień 27, 2017, 09:12:14 pm »
2) Czy numery specjalne zostały porzucone na dobre?
Raczej tak. Chyba że wyjdzie po 124 zł  :biggrin:

Offline anx239

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • "More human than human" is our motto.
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1399 dnia: Grudzień 27, 2017, 09:14:02 pm »
Raczej tak. Chyba że wyjdzie po 124 zł  :biggrin:
No chyba po 126 (podwójna objętość - potrójna cena) :cool:
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die." - Roy Batty

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1400 dnia: Grudzień 27, 2017, 09:17:40 pm »
No chyba po 126 (podwójna objętość - potrójna cena) :cool:
Racja  :smile:

Offline Nawimar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1401 dnia: Grudzień 27, 2017, 10:08:49 pm »
Uff... Ulżyło mi... A już się obawiałem, że plotki o przejściu kolekcji na tryb miesięczny okażą się prawdziwe. Jest git. 2 zeta to żadna kasa.

Offline Sokratesik

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1402 dnia: Grudzień 27, 2017, 10:39:29 pm »
Z fanpage'a Eaglemoss:

"Drodzy faniW związku z pojawiającymi się tu i ówdzie komentarzami na temat Wielkiej Kolekcji Komiksów DC Comics spieszymy poinformować, że:
1. tak - cena pojedyńczych egzemplarzy wzrasta o 2zł do 41,99
2. nie - cena dla prenumeratorów nie zmienia się
3. nie - nie przechodzimy na cykl miesięczny - komiksy nadal będą ukazywać się co 2 tygodnie

Pozdrawiamy"
No to zrobiłem świetny interes z tą prenumeratą  :smile:
Albo przejdą na cykl miesięczny... za miesiąc  :wink: albo... ciekawe jak ruch wybrnie z takich prenumerat  :?:

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1403 dnia: Grudzień 28, 2017, 01:23:55 pm »
Uff... Ulżyło mi... A już się obawiałem, że plotki o przejściu kolekcji na tryb miesięczny okażą się prawdziwe. Jest git. 2 zeta to żadna kasa.
Też jestem zadowolony, że zostają dwa numery w miesiącu. Koniec za 10 miesięcy, minie szybko, a przy jednym numerze by się to niepotrzebnie rozciągnęło na 2019.

Offline Maragast

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1404 dnia: Grudzień 28, 2017, 02:06:53 pm »
Ja nie mam prenumeraty i się cieszę, bo obsuwy w dostawie bywały bardzo duże, a teraz od razu kupuję w kiosku.
Prenumeratę przerwałem po tym jak dostałem podstawki pod komiksy i nie mam zamiaru ponawiać za te dwa złoty na numerze więcej.


Ogólnie jestem zadowolony z kolekcji, bo dzięki niej poznałem nowych bohaterów i fajne historie, których bym inaczej nie przeczytał.
I dlatego mam nadzieję na kontynuację kokekcji po 60 numerze.

Offline Prometeusz

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1405 dnia: Grudzień 28, 2017, 02:24:13 pm »
Uff... Ulżyło mi... A już się obawiałem, że plotki o przejściu kolekcji na tryb miesięczny okażą się prawdziwe. Jest git. 2 zeta to żadna kasa.

A dlaczego Cię to martwiło? Nie lżej finansowo by Ci było wydawać te 42zł co miesiąc, a nie co dwa tygodnie?

Offline Nawimar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1406 dnia: Grudzień 28, 2017, 03:09:57 pm »
Prometeusz - martwiło bardzo, bo to w moim przekonaniu Kolekcja Nr 1 (uniwersum DC u mnie niezmiennie na piedestale). Kasa nie gra roli; gdyby WKKDC było tygodnikiem z podobnym doborem tytułów jak do tej pory brałbym bez szemrania. Ta podwyżka jest humorystyczna; toteż się nią nie kłopoczę. Co więcej, podobnie jak Maragast, po sześćdziesiątym numerze liczę na więcej. Pewnie się przeliczę, ale z drugiej strony co do szans na pełnowymiarową kolekcję Conana też byłem sceptycznie nastawiony. A jednak się wydaje. Więc może i w tym przypadku też nie będzie tak źle.

Offline anx239

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • "More human than human" is our motto.
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1407 dnia: Styczeń 02, 2018, 08:56:55 pm »
Przeczytałem właśnie "Śmierć Supermana", i mam teraz dylemat co czytać dalej. Skoro Superman jest martwy to gdzie jest ten prawidłowy moment, że znowu jest żywy.
Dodam, że z DC mam właściwie tylko tomy z kolekcji.
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die." - Roy Batty

Offline absolutnie

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1408 dnia: Styczeń 02, 2018, 10:09:02 pm »
Przeczytałem właśnie "Śmierć Supermana", i mam teraz dylemat co czytać dalej. Skoro Superman jest martwy to gdzie jest ten prawidłowy moment, że znowu jest żywy.
Dodam, że z DC mam właściwie tylko tomy z kolekcji.


Cała reszta, czyli opowieść o tym, jak Supermana nie było, kto go zastąpił i jak to się stało, że znowu jest, ukazała się w swoim czasie w zeszytach TM-Semic. Praktycznie cała. Obejmuje to całkiem sporą liczbę zeszytów (cykl: "Pogrzeb przyjaciela" i "Rządy Supermenów"), ale historia ta po polsku w innej postaci się nie ukazała.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline angelscorpion

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1409 dnia: Styczeń 03, 2018, 08:22:36 pm »