Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3  (Przeczytany 380122 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline brzon

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1110 dnia: Sierpień 09, 2017, 09:51:20 am »
Ile stron? Są zapowiedzi następnych tomów?

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1111 dnia: Sierpień 09, 2017, 09:52:09 am »
Wszystko jest w linku Mariana  :smile:

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1112 dnia: Sierpień 09, 2017, 11:08:58 am »
Kurczę. A myślałem, że to będzie króciótki tomik bo tylko zeszyty 1-4. A tu jest on grubszy niż Długie Halloween. Eaglemoss jest spoko. Tylko rysunki takie sobie są.

Offline marian381

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1113 dnia: Sierpień 09, 2017, 11:16:17 am »
Wszystko jest w linku Mariana  :smile:

Gdyby się jednak komuś nie chciało zerknąć :sad: , to wyjaśniam: tom liczy 224 strony i są zapowiedzi kolejnych dwóch tomów: Wonder Woman: Raj utracony i druga część Catwoman.
Kolekcja Komiksy Star Wars https://www.facebook.com/KolekcjaKomiksyStarWars/

Zapraszamy na http://Filmozercy.com - największy serwis z recenzjami i artykułami o filmach i komiksach.

Prezentacje polskich komiksów DC i Marvela:
https://www.youtube.com/channel/UCJ0BO3m5KIFciuSJc5qkbJQ

Offline vision2001

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1114 dnia: Sierpień 09, 2017, 01:01:42 pm »
No to mamy w końcu Robina. Bardzo fajnie się zapowiada ta historia, chyba najgrubszy tom w kolekcji i do tego świetne rysunki. :biggrin:
Komiks rzeczywiście rewelacyjny. Miałem okazję zapoznać się z nim chwilę temu w oryginale. Dobrze się go czyta, historia 3ma się "kupy", fajnie poprowadzone wątki (czyli jest ich więcej niż jeden ;) ). Wg mnie warto nabyć ten tytuł.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline kelen

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1115 dnia: Sierpień 09, 2017, 04:09:21 pm »
To chyba do tej pory jeden z najlepszych komiksów w tej kolekcji, Batgirl jest równie świetna, jak nie lepsza.
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline death_bird

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1116 dnia: Sierpień 09, 2017, 10:19:09 pm »
zapowiedzi kolejnych dwóch tomów: Wonder Woman: Raj utracony

Skoro pojawił się ten tytuł: czy nadchodzący tom WW to jakiś dubel i można kupić z innego wydawnictwa czy też tej historii na rynku jeszcze nie ma i można brać w ramach Kolekcji?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline kelen

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1117 dnia: Sierpień 09, 2017, 10:22:27 pm »
Nie było i nie jest zapowiedziany nigdzie indziej.
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline LordDisneyland

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1118 dnia: Sierpień 10, 2017, 01:04:56 pm »
Kupiłem i ja tego Robina, choć nie bez przygód. Zależało mi na wykorzystaniu kuponu rabatowego, stąd kurs na Inmedio. Tam okazało się, że brak komiksu, część przyszła uszkodzona. W drugim saloniku bez kłopotu.
Tak się zastanawiałem, dlaczego akurat ta postać doczekała się miniserii w formacie "prestige 48p"... ale widzę, że i listopadowa Batgirl tej samej ekipy twórców będzie grubaśnym tomem, o ile nasze wydanie będzie zawierało całość ;)

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1119 dnia: Sierpień 10, 2017, 02:04:13 pm »
JA NAWET NIE WIEDZIAŁEM, że to Dixon stworzył Bane'a. W 1995 roku nie zwracałem uwagi na twórców Knightfalla. Za to Javier Pulido ma dość cookowy styl rysunku jak na mój gust.
Podoba mi się odmienna czcionka w dymkach Tetch'a. Klimat zdecydowanie jest świetny. I smaczki (w jaskini Batmobil z lat 40-stych). Dobrze się czyta.

« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2017, 02:19:17 pm wysłana przez 8azyliszek »

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1120 dnia: Sierpień 10, 2017, 02:44:41 pm »
.. ale widzę, że i listopadowa Batgirl tej samej ekipy twórców będzie grubaśnym tomem, o ile nasze wydanie będzie zawierało całość :wink:
Zeszyty są wszystkie ale okładek może nie być.

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1121 dnia: Sierpień 10, 2017, 03:20:13 pm »
Tom Robinie ma dużo wspólnego z dark Victory. No to teraz żałuję, ze tego nie przeczytałem. Trochę dziwne, że nie weszło to do Kolekcji w dalszych tomach, skoro dali Rzymskie Wakacje. Tak byłaby trylogia. Scenarzyści ładnie kontynuują wątki Loeba.

Offline Wyszu

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1122 dnia: Sierpień 10, 2017, 09:54:52 pm »
za sterami Dixon, rysunki ala Darwyn Cooke, klimat Mrocznego Zwycięstwa - namówiliście mnie :) kupuje tego Robina!

Offline Antari

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1123 dnia: Sierpień 11, 2017, 12:06:52 am »
Mnie też namówiliście. Swoje zrobiła też jak zawsze świetna relacja foto/video Mariana.

Początkowo chciałem brać tylko Batgirl bo podobno z tego cyklu jest lepsza. Ale te rysunki faktycznie wydają się być inspirowane pracami Cooke'a. Wygląda to smakowicie!

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1124 dnia: Sierpień 11, 2017, 09:46:26 am »
Dopiero teraz miałem okazję przekartkować kolekcyjną Śmierć Supermana i zestawić ją z TM-Semicowymi zeszytówkami.
Ja wiem, że w 1995 to był papier toaletowy średniej jakości, ale kurczę, to wydanie na kredzie, z białymi tłami lśniącymi jak zęby celebryty, z inaczej przez to wyglądającymi kolorami, wydaje mi się jakieś takie... bezduszne? No nie podoba mi się :(

Też tak macie, czy to przeze mnie przemawia chory sentyment?