Autor Wątek: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów  (Przeczytany 15817 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mackey

• Kawaler Bractwa Św. Jerzego
Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #210 dnia: Kwiecień 08, 2017, 12:57:31 pm »
technicznie - proste
Ale dane - bardzo ciężko bedzie to uzyskać, bo aktualna cena zależy od bardzo wielu czynników - informacji o dodrukach, stanach komiksów - musiałbym to także brać pod uwagę, ze jesli ktoś ma mint na 100 zł, a ktoś poor za 30, to cena aktualna na pewno jest 65?
jeśli będą to robić użytkownicy, to jeśli ktoś wpisze cenę w swoim egzemplarzu np. za komiks w fazie braku na rynku, potem wydawca zrobi dodruk, a w międzyczasie ktos już nie zmieni ceny, to dane będą i tak zafałszowane
Najlepiej byłoby uśrednioną cene z Allegro - może jakoś da się to zrobić - popatrze na ich API
Może już następny post przyniesie jakiś mondry tekst ...

Online Kijanek

« Odpowiedź #211 dnia: Kwiecień 08, 2017, 02:19:11 pm »

technicznie - proste
Ale dane - bardzo ciężko bedzie to uzyskać, bo aktualna cena zależy od bardzo wielu czynników - informacji o dodrukach, stanach komiksów - musiałbym to także brać pod uwagę, ze jesli ktoś ma mint na 100 zł, a ktoś poor za 30, to cena aktualna na pewno jest 65?
jeśli będą to robić użytkownicy, to jeśli ktoś wpisze cenę w swoim egzemplarzu np. za komiks w fazie braku na rynku, potem wydawca zrobi dodruk, a w międzyczasie ktos już nie zmieni ceny, to dane będą i tak zafałszowane
Najlepiej byłoby uśrednioną cene z Allegro - może jakoś da się to zrobić - popatrze na ich API
dzięki
w sumie allegro jakieś najbardziej wiarygodne

Online Graf Orlok

• Wyzwoleniec
  • *
« Odpowiedź #212 dnia: Maj 18, 2017, 04:51:32 pm »
Nieśmiało i z pełnym szacunkiem zapytuję kiedy jest szansa na uzupełnienie bazy o stare wydania  :oops:  ? Typu komiksy Wróblewskiego czy Szyszki.

Offline donTomaszek

• Stolnik bracki
« Odpowiedź #213 dnia: Maj 18, 2017, 05:15:34 pm »
+ reszta Tm-Semic, dolaczam sie do pytania.
Blagam Was nie cytujcie tego wariata!!!

Offline mackey

« Odpowiedź #214 dnia: Maj 19, 2017, 01:45:34 pm »
Mam już Punishery z TM-Semic :smile: Dzisiaj wgram.

Dzisiaj wieczorem będe uzupełniał resztę nowości maja, bo wczoraj w nocy skończyłem zaległy kwiecień i prasowe kolekcje.

Przepraszam wszystkich użytkowników, że tyle to trwa - miałem do zrobienia projekt, który mnie przytłoczył, dopiero dzisiaj go skończyłem - mam nadzieję, ze już nic nie wyskoczy w nim. W ten weekend będzie robiony formularz dodawania komiksów do bazy - liczę, że trochę użytkowników pomoże w uzupełnianiu bazy własnie o starsze - ciężko wyszukiwalne komiksy.
Na ten moment nie planuje już żadnych dodatkowych prac, które by mnie absorbowały w domu po pracy, więc powinienem wrócić i do uzupełniania i do rozbudowy od przyszłego tygodnia.
Może już następny post przyniesie jakiś mondry tekst ...

Offline Jaxx

• Pisarz bracki
« Odpowiedź #215 dnia: Maj 19, 2017, 08:58:58 pm »
Dzisiaj wieczorem będe uzupełniał resztę nowości maja, bo wczoraj w nocy skończyłem zaległy kwiecień i prasowe kolekcje.

Brakuje 13 tomu Jeremiaha - Strike, ale to chyba jeszcze z marca jest.