Autor Wątek: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów  (Przeczytany 64157 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mackey

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #135 dnia: Styczeń 16, 2017, 09:57:55 am »
Wiem - tego jeszcze nie przerobiłem na ciastka. Będzie ale póki co trzeba się logować za każdym wejściem.
Może już następny post przyniesie jakiś mondry tekst ...

Offline Cringer

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #136 dnia: Styczeń 17, 2017, 01:05:24 am »
Zauważyłem że brakuje jeszcze Kaznodziei.

Offline AvengerGT

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #137 dnia: Styczeń 18, 2017, 09:09:22 pm »
Widzę, że został dodany Superman z Semika. Genialna sprawa i trzymam kciuki nad kolejnymi wrzutkami.

Offline mackey

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #138 dnia: Styczeń 22, 2017, 06:01:53 pm »
Mowimy o czyms innym.
 :wink:
Chodzi mi o dodatkowy widok (juz w mojej subdomenie), taki ktory wyswietla wszystkie komiksy jakie posiadam lacznie z poszczegolnymi tomami danych serii. Teraz aby zobaczyc posiadane tomy danej serii, musze w nia wejsc.
To taki bajer, ale wtedy widac byloby totalnie wszystko.

Chciałbyś to jako filtr permanentny? W sensie jak włączysz, to od tego momentu widzisz już na swojej domenie jeśli jestes zalogowany pełne serie czy to chcesz tylko na chwile - włączasz - widzisz, ale jak przejdziesz na inną serię to już masz znów tylko swoje póki nie włączysz?
Może już następny post przyniesie jakiś mondry tekst ...

Offline gobender

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #139 dnia: Styczeń 22, 2017, 06:58:28 pm »
Ciekawe czy to któryś z forumowych clownów lata po Incalach i Garażach rozdając im jedną gwiazdkę.
Żałosne.

A w temacie, jako pewnie jedyna żyjąca jednostka używajaca IE donosze, ze na głównej się wywalają obrazki okładek. W sensie pojawiaja sie gigantyczne.
Ale jeśli nikt inny nie ma takiego problemu to olac, bedę korzystał z portalu z chroma.
Anyway, fajnie to zaczyna wyglądać, dzięki! 

Also: Pirat Izaak jest chyba zduplikowany
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2017, 07:11:50 pm wysłana przez gobender »

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #140 dnia: Styczeń 22, 2017, 07:11:33 pm »
Ciekawe czy to któryś z forumowych clownów lata po Incalach i Garażach rozdając im jedną gwiazdkę.
Żałosne.


Sądząc po tym co działo/dzieje się na sklepie gildii pod pewnymi charakterystycznymi premierami i zapowiedziami to masz to jak w banku ;)
perły przed wieprze

Offline mackey

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #141 dnia: Styczeń 22, 2017, 08:29:19 pm »
Aby nie powielać już informacji wszędzie - komunikaty tylko w formie linków do oficjalnego FB:


https://www.facebook.com/Komiksy24/posts/217920082002967
Może już następny post przyniesie jakiś mondry tekst ...

Offline mackey

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #142 dnia: Styczeń 22, 2017, 08:33:10 pm »
Ciekawe czy to któryś z forumowych clownów lata po Incalach i Garażach rozdając im jedną gwiazdkę.
Żałosne.

A w temacie, jako pewnie jedyna żyjąca jednostka używajaca IE donosze, ze na głównej się wywalają obrazki okładek. W sensie pojawiaja sie gigantyczne.
Ale jeśli nikt inny nie ma takiego problemu to olac, bedę korzystał z portalu z chroma.
Anyway, fajnie to zaczyna wyglądać, dzięki! 

Also: Pirat Izaak jest chyba zduplikowany

Zrobisz mi zrzut?

Co do pirata Izaaka - masz rację, ale nie mogę po prostu tego usunąć, bo już jest w kolekcjach (oba). Zostanie usunięty (a w kolekcjach przepisany) jak już będzie robiony przegląd seria po serii po zakończeniu importów. Zostały jeszcze tylko PL i reszta tm-semiców i będzie to robione.
Może już następny post przyniesie jakiś mondry tekst ...

Offline Kratoss

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #143 dnia: Styczeń 22, 2017, 09:12:44 pm »

A w temacie, jako pewnie jedyna żyjąca jednostka używajaca IE donosze, ze na głównej się wywalają obrazki okładek. W sensie pojawiaja sie gigantyczne.
Ale jeśli nikt inny nie ma takiego problemu to olac, bedę korzystał z portalu z chroma.
Anyway, fajnie to zaczyna wyglądać, dzięki! 


Witam.
Ja mam tak samo,ale nie tylko na głównej ale wszędzie gdzie wejdę to mam gigantyczne okładki.
A korzystam z Firefoxa.

Offline gobender

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #144 dnia: Styczeń 22, 2017, 09:14:16 pm »
Tak to wygląda:




I potwierdzam, to co kolega wyżej, to jest wszędzie, nie tylko na głównej.

Na Chromie natomiast wszystko jest git.

Offline mackey

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #145 dnia: Styczeń 22, 2017, 09:22:17 pm »
Tak dla pewności - naciśnijcie jeszcze Ctrl + F5 aby odświeżyć skrypty JS i CSS - jak to nie pomoże to raczej zrezygnuje z tych okładek 3D - choć dziwne, że FF też tak działa, bo to akurat mam przetestowane.


Dziwna jest ta skala w IE - rozumiem, że nie działa transformacja - ale dziwne, ze są tak dziwnie duże.


Ale poczekajcie jeszcze chwilę z tym - możliwe, że cały wygląd portalu się zmieni, bo trochę za duzo się robi tu opcji, aby dzialać na takim prostym szablonie. Tym bardziej, że mam jeszcze sporo fajnych pomysłów na stronę główną.
Może już następny post przyniesie jakiś mondry tekst ...

Offline gobender

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #146 dnia: Styczeń 22, 2017, 09:34:59 pm »
Spoko, tylko dałem znać, bezroszczeniowo ;) , ja to bedę na chromie oglądał.

Offline donTomaszek

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #147 dnia: Styczeń 23, 2017, 12:50:17 am »
Chciałbyś to jako filtr permanentny? W sensie jak włączysz, to od tego momentu widzisz już na swojej domenie jeśli jestes zalogowany pełne serie czy to chcesz tylko na chwile - włączasz - widzisz, ale jak przejdziesz na inną serię to już masz znów tylko swoje póki nie włączysz?
Mysle, ze w zupelnosci wystarczylaby opcja włączasz - widzisz. Aby byc precyzyjnym - chodzi mi o taki dodatkowy przycisk widoku swojej kolekcji (obok tych dwoch ikonek przy ilosci wyswietlanych komiksow 20-40-80). Na swojej kolekcji, juz po zalogowaniu.
To taki drobiazg / sugestia ode mnie. Jezeli uwazasz to za zbedna duperela, nie pogniewam sie. Mysle, jednak, ze to fajna opcja - widziec cale posiadane rzeczy, wszystkie tomy danych serii na jednej liscie.

A za robote wykonana do tej pory chyle czolo.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2017, 12:54:50 am wysłana przez donTomaszek »
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline nocny

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #148 dnia: Styczeń 23, 2017, 10:55:25 am »
2000 mang wrzuconych, ja akurat mam jedną i jej nie ma ;) Green Blood (5 tomów).
Pozdrawiam.

Offline Cringer

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #149 dnia: Styczeń 23, 2017, 11:13:21 am »
Przy Battle Angel Alita brakuje tomu 4