Autor Wątek: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów  (Przeczytany 63017 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kijanek

  • Gość
Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #210 dnia: Kwiecień 08, 2017, 02:19:11 pm »

technicznie - proste
Ale dane - bardzo ciężko bedzie to uzyskać, bo aktualna cena zależy od bardzo wielu czynników - informacji o dodrukach, stanach komiksów - musiałbym to także brać pod uwagę, ze jesli ktoś ma mint na 100 zł, a ktoś poor za 30, to cena aktualna na pewno jest 65?
jeśli będą to robić użytkownicy, to jeśli ktoś wpisze cenę w swoim egzemplarzu np. za komiks w fazie braku na rynku, potem wydawca zrobi dodruk, a w międzyczasie ktos już nie zmieni ceny, to dane będą i tak zafałszowane
Najlepiej byłoby uśrednioną cene z Allegro - może jakoś da się to zrobić - popatrze na ich API
dzięki
w sumie allegro jakieś najbardziej wiarygodne


Offline Graf Orlok

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #211 dnia: Maj 18, 2017, 04:51:32 pm »
Nieśmiało i z pełnym szacunkiem zapytuję kiedy jest szansa na uzupełnienie bazy o stare wydania  :oops:  ? Typu komiksy Wróblewskiego czy Szyszki.

Offline donTomaszek

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #212 dnia: Maj 18, 2017, 05:15:34 pm »
+ reszta Tm-Semic, dolaczam sie do pytania.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline mackey

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #213 dnia: Maj 19, 2017, 01:45:34 pm »
Mam już Punishery z TM-Semic :smile: Dzisiaj wgram.

Dzisiaj wieczorem będe uzupełniał resztę nowości maja, bo wczoraj w nocy skończyłem zaległy kwiecień i prasowe kolekcje.

Przepraszam wszystkich użytkowników, że tyle to trwa - miałem do zrobienia projekt, który mnie przytłoczył, dopiero dzisiaj go skończyłem - mam nadzieję, ze już nic nie wyskoczy w nim. W ten weekend będzie robiony formularz dodawania komiksów do bazy - liczę, że trochę użytkowników pomoże w uzupełnianiu bazy własnie o starsze - ciężko wyszukiwalne komiksy.
Na ten moment nie planuje już żadnych dodatkowych prac, które by mnie absorbowały w domu po pracy, więc powinienem wrócić i do uzupełniania i do rozbudowy od przyszłego tygodnia.
Może już następny post przyniesie jakiś mondry tekst ...

Offline Jaxx

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #214 dnia: Maj 19, 2017, 08:58:58 pm »
Dzisiaj wieczorem będe uzupełniał resztę nowości maja, bo wczoraj w nocy skończyłem zaległy kwiecień i prasowe kolekcje.

Brakuje 13 tomu Jeremiaha - Strike, ale to chyba jeszcze z marca jest. 

Offline Graf Orlok

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #215 dnia: Wrzesień 10, 2017, 02:33:43 pm »
Jak wygląda aktualna sytuacja na froncie Komiksy24.pl?

Offline Klint

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #216 dnia: Wrzesień 10, 2017, 03:05:39 pm »
Przydałoby się uaktualnić to i owo

Offline mackey

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #217 dnia: Wrzesień 10, 2017, 03:14:20 pm »
Ja mam teraz bardzo dużo pracy związanej ze swoją firmą. I nie miałem czasu zajmować się tym zadaniem. Na FB dwie osoby pytały o aktualizację - napisałem, że jest już formularz dodawania przez użytkowników, tylko nawet nie miałem chwili go przetestować abyście trochę pomogli w wyprowadzeniu tych braków, ale jakoś nikt nie podjął tematu, co mnie w sumie specjalnie nie zdziwiło ...


Jeśli ktoś ma chęć mi pomóc w wyprowadzeniu tych braków, to po zalogowaniu się można wejść w link
http://www.komiksy24.pl/propozycja/


I dodać pozycję (1-2 do testów) - ja je zatwierdzę - na pewno w ten sam dzień wieczorem znajdę chwilę.


Na pewno do MFKiG będzie baza uaktualniona - nawet jeśli nikt nie będzie miał chwili, aby mnie wesprzeć.
A jeśli ktoś się wybiera na MFKiG i będzie chciał porozmawiać o portalu i zgłosić jakieś uwagi czy propozycję, to będzie można mnie łapać na stoisku YellowHead na płycie - ale będę dostępny w kratkę, więc dam znać tu i na FB jak już będę wiedział kiedy będę.
Może już następny post przyniesie jakiś mondry tekst ...

Offline mackey

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #218 dnia: Wrzesień 16, 2017, 09:37:39 pm »


Udało mi się nadrobić lipiec. Jutro wieczorem postaram się wprowadzić chociaż część sierpnia a na początku tygodnia dokończę wrzesień.

Przy okazji - dziękuję wszystkim, którzy przeprowadzili testy systemu wprowadzania komiksów - uwidoczniło się kilka drobnym błędów, które poprawię na początku tygodnia i udostępnię to narzędzie wszystkim.



Jeśli ktoś ma życzenie porozmawiać o portalu (zgłosić jakieś uwagi czy sugestie, uścisnąć dłoń która stworzyła portal czy po prostu dać mi w mordę za opóźnienia we wprowadzaniu) a jest na MFKiG to zapraszam na stoisko 78 (YellowHead) na płycie tuż za strefą autografów. Powinienem tam być przez cały jutrzejszy dzień :)
Może już następny post przyniesie jakiś mondry tekst ...

Offline mackey

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #219 dnia: Październik 12, 2017, 09:56:07 pm »
Osoby zainteresowane wsparciem portalu poprzez uzupełnienie go o brakujące pozycje mogą już dodawać je przez przygotowaną zakładkę Dodaj komiks. [/size]Każdy komiks będzie przechodził moją weryfikację celem spójności z bazą, ale wyrażam nadzieję, że pomoże to w utrzymaniu jego bieżącej aktualności podczas moich problemów z czasem, a dodatkowo pozwoli na sprawniejsze uzupełnienie braków archiwalnych. Postaram się akceptować wpisy jak najszybciej aby uniknąć dublowania komiksów w poczekalni. Z góry dziękuję wszystkim, którzy poświęcą swój wolny czas na uzupełnienie portalu.[/color]
Może już następny post przyniesie jakiś mondry tekst ...

Offline Damballa

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #220 dnia: Październik 14, 2017, 11:02:42 am »
Świetna  sprawa, napewno coś pouzupelniam. Narazie tylko polskich wydawców, czy można też oryginalne wydania?
Bardzo przydatna dla mnie strona. Dzięki wielkie!

Offline donTomaszek

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #221 dnia: Październik 14, 2017, 11:21:29 am »
Dolaczam sie. Sam dodalem juz kilka rzeczy. Super opcja! ;-)
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline mackey

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #222 dnia: Październik 14, 2017, 01:21:18 pm »
Świetna  sprawa, napewno coś pouzupelniam. Narazie tylko polskich wydawców, czy można też oryginalne wydania?
Bardzo przydatna dla mnie strona. Dzięki wielkie!

Na razie tylko wydania polskie - jak się uporamy z polskimi, posprzątam duble atrybutów i pomyślę, jak rozgraniczyć wydania obcojęzyczne.
Może już następny post przyniesie jakiś mondry tekst ...

Offline Sokratesik

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #223 dnia: Październik 14, 2017, 01:34:13 pm »
w Amazing Spider-Man z Dobrego komiksu jest chyba błąd w nr 4 - pisze, że to nr.1

Offline mackey

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #224 dnia: Październik 14, 2017, 01:40:53 pm »
Poprawione
Może już następny post przyniesie jakiś mondry tekst ...

 

anything