trawa

Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10  (Przeczytany 334397 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Antari

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #1395 dnia: Wrzesień 21, 2017, 02:36:39 pm »
Dobre wyjaśnienie, o tym nie pomyślałem. Faktycznie ma to sens. Dzięki, cenna wiedza.

Offline chch

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #1396 dnia: Wrzesień 22, 2017, 09:35:36 am »
Anion, kto będzie tłumaczył Zakręcony świat? Ty robiłeś korektę merytoryczną a Wojtek językową?
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #1397 dnia: Wrzesień 22, 2017, 10:03:37 am »
To nie ta kolekcja  :smile: Wojciech Abram też już nie jest korektorem.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2017, 10:06:56 am wysłana przez JanT »

Offline chch

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #1398 dnia: Wrzesień 22, 2017, 10:04:53 am »
To nie ta kolekcja  :smile: Wojciech Abram też już nie jest korektorem.


W sensie Anion nie pracuje przy WKKM tylko SBM?  Wojtkiem Abramem to zła wiadomość, od kiedy nie jest korektorem?
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #1399 dnia: Wrzesień 22, 2017, 10:08:05 am »
Anion jest w SBM. Wojciech Abram jednak jest korektorem w WKKM ale nie każdego tomu (jak wcześniej) teraz jest też Tomasz Sidorkiewicz.

Offline laf

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #1400 dnia: Wrzesień 25, 2017, 08:28:25 am »
Dajcie znać jak Wam podszedł nowy Nova, bo ciągle waham się z zakupem. Na Gildii są dwie pozytywne opinie, a w szczególności zaintrygowała mnie ta informacja: "Polecam, jeśli ktoś chce się wziąć za Grzech Pierworodny.". Faktycznie jest to jakiś tie-in do tego eventu czy coś w tym stylu? No i przede wszystkim czy jest to zamknięty story-arc (jak w przypadku Silver Surfera) czy początek dłuższej opowieści (jak w przypadku Ghost Ridera)?

Offline death_bird

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #1401 dnia: Wrzesień 25, 2017, 01:35:26 pm »
Mogę nie być obiektywny ponieważ czytałem to to zaraz po "U. X-Force", ale mnie nie przekonał. Może po prostu mam alergię na Marvel Now, ale kolejny dzieciak przejmujący schedę po doświadczonym poprzedniku, który nic nie wie, nic nie umie, ale po dziesięciu stronach komiksu praktycznie sam (i praktycznie przez przypadek) likwiduje groźbę inwazji floty obcych to po prostu za dużo kreskówki jak dla mnie. Czyta się to jakieś 30 minut a o fabule zapomina po 10-ciu.

Nie mam pojęcia jak to się ma do innych historii i czy trzeba to znać żeby lepiej zrozumieć inne tytuły.
Dla mnie to taka sama kreskówka jak ostatni "Ghost Rider" choć może z ładniejszymi rysunkami.
Plusy? Gościnne występy. Gamora i Szop Pracz.
Ale powtórzę - może to zwykła alergia na MN i może zwyczajnie jestem już za stary na pewien sposób "opowiadania historii" (choć to wyrażenie może być zbyt szumne).
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline laf

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #1402 dnia: Wrzesień 25, 2017, 02:10:12 pm »
Dzięki. No to jednak sobie odpuszczę nie zwracając już uwagi na fakt czy jest to jakieś uzupełnienie Grzechu Pierworodnego czy też nie.

Offline mack3

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #1403 dnia: Wrzesień 25, 2017, 05:24:55 pm »
Z tego co czytałem, to raczej miało być dobre jako wprowadzenie, a nie uzupełnienie

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #1404 dnia: Wrzesień 25, 2017, 05:30:05 pm »
Kreska McGuinessa w tym tomie mega miodna, nie to co w Deadpool Classic gdzie dopiero zaczynał szlifować swój warsztat. Jeżeli ktoś narzeka, że formą przypomina mu kreskówkę to ... tak właśnie ma być, ten artysta w Marvelu jest właśnie dla takich serii - narzekaczom nie polecam aktualnej Spider-Man/Deadpool.

Offline Kielo

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #1405 dnia: Wrzesień 25, 2017, 10:01:09 pm »
Nie wiem czy bylo (tematu oddzielnego nie widze), ale na wyspach testuja kolejna kolekcje - tym razem Avengers.

Offline cro_no

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #1406 dnia: Wrzesień 25, 2017, 10:15:07 pm »
Są może znane tytuły? Jakaś strona istnieje?

Offline mack3

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #1407 dnia: Wrzesień 25, 2017, 10:24:44 pm »
Rzuciłbys linkiem albo źródłem skąd wiesz o tym ;)


Offline Kielo

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #1408 dnia: Wrzesień 25, 2017, 10:38:47 pm »
Dowiedzialem sie z facebooka bo tu gdzie mieszkam niestety nie ma. Link: http://avengerscollection.hachettepartworks.com

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #1409 dnia: Wrzesień 25, 2017, 10:51:25 pm »
Fajna kolekcja i widzę w niej Infinity Gauntlet, wreszcie byśmy mieli to przetłumaczone.