Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10  (Przeczytany 339349 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #1335 dnia: Sierpień 23, 2017, 07:08:31 pm »
witam gdzie mozna kupic ostatnie 20 numerow wkkm oprocz infolini hatchette lub allegro ? Najlepiej jakis sklep internetowy

Czy wszystkie ostatnie 20 numerów to nie wiem ale jeszcze wiele starych dostępnych jest na gildii
https://www.sklep.gildia.pl/szukaj/wydawnictwo/hachette-polska

edit: Sprawdziłem na szybko i nie wszystkie niestety ale większość z ostatniej 20 jest

Offline Garf

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #1336 dnia: Sierpień 23, 2017, 07:09:04 pm »
Szukaj na gildia.pl, w sklepie internetowym Empiku... albo na allegro.
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #1337 dnia: Sierpień 25, 2017, 10:35:23 am »
Informuję, że paczka z drugim Warlockiem i Ghost Riderem dotarła wczoraj! :smile:

Offline death_bird

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #1338 dnia: Sierpień 27, 2017, 04:29:13 pm »
Do licha. Ależ ten dzisiejszy Marvel sprawia wrażenie głupiejącego i pikującego...
Przeczytałem dzisiaj WW "Paradise Lost", SS "New Dawn" i All New Ghost Rider.
O ile w przypadku dwóch pierwszych czytało się jakieś historie to w Płonącej Czaszce w zasadzie jedynie przebiegało się oczami po kreskówkowych rysunkach. Tekstu na 20 minut. I do tego mocno prymitywnego (nawet uwzględniając miejsce akcji). Czy hamerykański konsument aż tak dołuje intelektualnie, że muszą rzucać mu coś takiego?
Jeden ostatni zeszyt w najnowszym tomie WKKDC (przy swoich mankamentach) jest więcej wart niż cały tom Całkiem Nowej Dymiącej Czachy.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #1339 dnia: Sierpień 27, 2017, 05:51:10 pm »
Całkiem Nowej Dymiącej Czachy.
Już dostał cancel'a  :smile:

Teraz będzie:



To tylko event  :smile: Johnny Blaze wraca.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #1340 dnia: Sierpień 27, 2017, 06:03:29 pm »
Cytuj
To tylko event  :smile:

Event ? A nie one-shot grubszy ?

Offline LordDisneyland

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #1341 dnia: Sierpień 27, 2017, 06:07:27 pm »
O ile G-rider pozostawił w sumie miłe wspomnienia, to WWoman bardzo mnie rozczarowuje.... Surfer jeszcze przede mną, jak przebrnę przez Cudkobietę. No i fakt, czytałem już lepsze komiksy Marvela...  8)

Offline Murazor

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #1342 dnia: Sierpień 27, 2017, 06:14:18 pm »
Surfer jest bardzo fajny. Ciepła, lekka opowieść w kolorowej i wesołej tonacji. Ma "poważniejsze" (2 tpb) momenty, ale ogólnie bardzo dobry komiks. Czytałem w oryginale 3 pierwsze trade'y i czekam na kolejne (wiem, że są, ale czekam, aż przyjdzie ich czas kolejce ;)). Mam go na mojej liście życzeń do wydania w ramach linii EgmontNOW :)

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #1343 dnia: Sierpień 27, 2017, 06:22:28 pm »
Niestety ta seria Silver Surfera to jedna z tych, która dobiegnie końca przy Marvel Legacy a szkoda ;(

3 trejdy w Marvel NOW i 3 w All-New, All-Different (wyszedł dopiero pierwszy). Jakby Egmont nie wydał to chciałbym żeby wśród tej piątki niespodzianek w WKKM był grubasek łączący 2 i 3 trejd z Marvel NOW. Tak jak Cap America. 2 trejdy w twardej oprawie mają sens a takiego pojedynczego Ghost Ridera aż szkoda w nią pakować

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #1344 dnia: Sierpień 27, 2017, 06:39:03 pm »
Event ? A nie one-shot grubszy ?
Albo tak  :smile:

Offline mack3

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #1345 dnia: Sierpień 27, 2017, 07:50:45 pm »

3 trejdy w Marvel NOW i 3 w All-New, All-Different (wyszedł dopiero pierwszy). Jakby Egmont nie wydał to chciałbym żeby wśród tej piątki niespodzianek w WKKM był grubasek łączący 2 i 3 trejd z Marvel NOW. Tak jak Cap America. 2 trejdy w twardej oprawie mają sens a takiego pojedynczego Ghost Ridera aż szkoda w nią pakować
Pytałem o to na fb, ale Anion niestety powiedział, że wśród tych 5 niespodzianek z Marvel Now nie będzie żadnego komiksu, który byłby kontynuacją czegoś ze 121-150.

Offline death_bird

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #1346 dnia: Sierpień 27, 2017, 07:59:53 pm »
WWoman bardzo mnie rozczarowuje.... Surfer jeszcze przede mną, jak przebrnę przez Cudkobietę. No i fakt, czytałem już lepsze komiksy Marvela...  :cool:

Bo też najlepszym zeszytem tego tomu WW jest ten ostatni z "The New Teen Titans" (wiadomo - lata 80-te  :cool: ). Niemniej "Paradise Lost" i tak mam za lepszy od Ghost R.
Jak dobrze pójdzie i będę miał czas to w pierwszej kolejności zabieram się teraz za pierwszy tom WW Azzarello.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #1347 dnia: Sierpień 27, 2017, 08:00:45 pm »
Pytałem o to na fb, ale Anion niestety powiedział, że wśród tych 5 niespodzianek z Marvel Now nie będzie żadnego komiksu, który byłby kontynuacją czegoś ze 121-150.

Szkoda wielka. Nie wiem czemu angielskie Hachette zdecydowało się wydać np. tylko jeden trejd Ghost Ridera w ramach WKKM. Całość ma 2 trejdy to śmiałoby się zmieściło w jednym tomiku kolekcji. Podobnie sprawa wygląda z Goddess of Thunder czy Rocket Raccoon.

Takiego Silver Surfera też mogliby podzielić po swojemu i wydać 3 trejdy w 2 tomach czy coś. A tak mamy chudziaki w twardych oprawach
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2017, 08:04:12 pm wysłana przez bogi1 »

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #1348 dnia: Sierpień 27, 2017, 08:04:37 pm »
Czyli pierwsze tomy  :smile: To myślę że coś z filmowych/popularnych np:

Indestructible Hulk
Iron Man
Savage Wolverine
X-Men
X-Men Legacy
Black Widow
The Punisher
Magneto

Offline LordDisneyland

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #1349 dnia: Sierpień 27, 2017, 10:39:55 pm »
Samolubnie trzymam kciuki, żeby to nie był Hulk czy DzikLogan, bom już oryginały nabył :)
Ale tak- oba tytuły trudne do zmieszczenia w jednym albumie kolekcji... Hulk w sumie stanowi całość, zatem za długi, a z kolei Wolverine to -o ile pomnę - pojedyncze historie po 2-3 numery...