Autor Wątek: Egmont 2017  (Przeczytany 1130655 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kijanek

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #3870 dnia: Wrzesień 19, 2017, 12:03:02 pm »
Jasne, bo Ty wiesz lepiej jakie komiksy dostałem i jak je czytam. Dziwnym trafem krzywe grzbiety mam tylko w Chew i Fatale (1,4) i Sadze (2, 3).
Przeczytaj dalszą część posta,
Zawsze też możesz kupować po 2 egzemplarze, jeden na półkę w folii drugi do czytania.
Pisałem odnośnie Chew i przesunięć grzbietu, napisałem że ja miałem bez przesunięć, reszty nie kupowałem.
Może rób zdjęcie komiksu w jakim stanie jest po otrzymaniu paczki i po przeczytaniu.
Naprawdę będziesz mieć porównanie.
Lub nie kupuj tych komiksów :biggrin:
Rany przesunięcia o 0,1 mm i g-burza :biggrin:

Offline rzem

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #3871 dnia: Wrzesień 19, 2017, 12:05:46 pm »

Na grzbiety zawsze byłem jakoś obojętny, za to ten kurz na stronach zacząłem dostrzegać dopiero po lekturze takich spostrzeżeń na forum. Żeby jednak nie stworzyć wrażenia, ze bagatelizuję problem, to przyznaję, że on występuje i czasami jest irytujący. Może to niezbyt mocna reakcja, ale wydawca nie powinien sobie z tego kpić.


Ten kurz widać szczególnie kiedy można wydania Egmontu skontrastować z tymi od Kurca czy Taurusa. Ale to większy problem, bo Kurc i Taurus mają zupełnie inną jakość.


Ale najbardziej w Egmoncie denerwują mnie ślady po palcach, jakie zostają natychmiast po kontakcie z papierem. U Kurca czy u Taurusa (jestem pewien, że u SL i u paru innych też) tego nie uświadczysz, albo musisz się bardzo postarać.
Normalnie zacząłem stosować techniki osuszania naskórka przed rozpoczęciem lektury Egmontów.

Offline Murazor

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #3872 dnia: Wrzesień 19, 2017, 12:08:03 pm »
Przeczytaj dalszą część posta,
Zawsze też możesz kupować po 2 egzemplarze, jeden na półkę w folii drugi do czytania.
Napisałem Ci, że nowy w folii też ma krzywy grzbiet, więc to nie wina czytania. Mawer potwierdził, a Ty dalej swoje. I po raz kolejny, nie chodzi o krzywiznę, a o reakcję Muchy na zwrócenie uwagi. Spokojna odpowiedź, zapewnienie, że o tym wiedzą i, że będzie lepiej. Nawet jeżeli było to tylko PRowe gadanie, jest to lepsze niż podśmiec**jki w wykonaniu Egmontu.

Może to niezbyt mocna reakcja, ale wydawca nie powinien sobie z tego kpić.
Otóż to.

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #3873 dnia: Wrzesień 19, 2017, 12:12:34 pm »
Jasne, bo Ty wiesz lepiej jakie komiksy dostałem i jak je czytam. Dziwnym trafem krzywe grzbiety mam tylko w Chew i Fatale (1,4) i Sadze (2, 3).
Chyba jakieś w czepku urodzony, że tyle komiksów ma u ciebie tak krzywy grzbiet :wink: . Ja ma tylko taki problem z Loganem od Muchy. Jeden komiks.

A co do tych zabrudzeń to jest to wina Edici. Aliens (ten w HC) od Scream Comics też był tam drukowany i ma wszystkie te same wady co komiksy od Egmontu.

Śmiałbym się jakby sytuacja wyglądała tak, my narzekamy, Egmont czyta i słucha, zgłasza problem do drukarni, drukarnia mówi "poprawimy", idzie kolejny druk i powtórka z rozrywki.  :biggrin:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2017, 12:17:20 pm wysłana przez mkolek81 »

Offline marian381

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #3874 dnia: Wrzesień 20, 2017, 03:15:41 pm »
Egmont opublikował ciekawą grafikę ułatwiającą poruszanie się po komiksach ze świata Marvela.


Kolekcja Komiksy Star Wars https://www.facebook.com/KolekcjaKomiksyStarWars/

Zapraszamy na http://Filmozercy.com - największy serwis z recenzjami i artykułami o filmach i komiksach.

Prezentacje polskich komiksów DC i Marvela:
https://www.youtube.com/channel/UCJ0BO3m5KIFciuSJc5qkbJQ

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #3875 dnia: Wrzesień 20, 2017, 03:24:31 pm »
Spoko, ale ja bym bardziej się ucieszył z zapowiedzi trzeciej części Powrotu Mrocznego Rycerza (Dark Knight Master Race)

Kijanek

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #3876 dnia: Wrzesień 22, 2017, 10:20:21 am »
Spoko, ale ja bym bardziej się ucieszył z zapowiedzi trzeciej części Powrotu Mrocznego Rycerza (Dark Knight Master Race)
Ale to zapowiedziane jest, wyjdzie jak będzie kompletny integral. Sprawa poruszana była w okolicach wznowienia DK - Kontratakuje.

Offline donTomaszek

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #3877 dnia: Wrzesień 22, 2017, 10:33:59 am »
A wydanie zbiorcze ukazalo sie w te srode, wiec to kwestia czasu.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline AndO3131

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #3878 dnia: Wrzesień 22, 2017, 03:24:49 pm »
Egmont opublikował ciekawą grafikę ułatwiającą poruszanie się po komiksach ze świata Marvela.

Świetna sprawa. Tylko 'Era Ultrona' bardzo trudno odszyfrować. Mam nadzieję, że będą tę grafikę aktualizować, może przy następnym evencie.

Offline pawelcd

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #3879 dnia: Wrzesień 23, 2017, 09:23:02 pm »
Czy dobrze analizuję kilka ostatnich stron, że z


Vertigo:
1. Transmetropolitan
2. 100 naboi


czyli rozumiem w miejsce Y i Skalpa a co w miejsce Baśni i Amerykańskiego Wampira ?

Offline Mawer

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #3880 dnia: Wrzesień 23, 2017, 09:46:55 pm »
Mamy jeszcze Kaznodzieje, a co więcej to może dowiemy się podczas Komiksowej Warszawy.

szulig

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #3881 dnia: Wrzesień 23, 2017, 10:38:52 pm »
Mamy jeszcze Kaznodzieje, a co więcej to może dowiemy się podczas Komiksowej Warszawy.

kilka dni temu sprawdzalem i poprawcie mnie jezeli sie myle: Pyrkon i Komiksowa Warszawa beda w tym samym czasie?

Offline Night wolf

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #3882 dnia: Wrzesień 23, 2017, 10:41:27 pm »
kilka dni temu sprawdzalem i poprawcie mnie jezeli sie myle: Pyrkon i Komiksowa Warszawa beda w tym samym czasie?
Tak jak piszesz w tych samych dniach 17-20 maj.

Offline mack3

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #3883 dnia: Wrzesień 23, 2017, 10:56:31 pm »
To jeśli chodzi o zapowiedzi - dobrze zapamiętałem, że na razie mamy ogłoszone 5 z prawdopodobnych 6 Deluxów na 2018?
- Planetary
- Ininite Crisis
- Batman Monster Men
- WW 2
- Catwoman 3




mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #3884 dnia: Wrzesień 24, 2017, 05:54:27 am »
@ mack3
Tak. Przy czym Planetary będzie wydane w 2 tomach. Jeden w tym roku, drugi w przyszłym. Batman Monster Men ma zawierać także kilka i innych historii z Batmanem stworzonych przez Matta Wagnera.