trawa

Autor Wątek: Egmont 2017  (Przeczytany 1149752 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LordDisneyland

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2235 dnia: Maj 24, 2017, 08:02:03 am »
Hmmm,a moze jest tam ten poster reklama Batka ktory przycupniety na gzymsie ,zamachniety z dwoma batarangami, ktory narysowal Lee i tam machnie grafe  :badgrin:

Na miejscu pana Lee podpisałbym sie [z kamienną twarzą, rzecz jasna] "Alan Moore", coby poziom absurdu wzmocnić  :cool:

Offline arczi_ancymon

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2236 dnia: Maj 24, 2017, 08:10:29 am »
Myślicie, że on pamięta co masowo rysował dla Marvela, a co robiły jego copy-pasty?

Offline Ryba2111

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2237 dnia: Maj 24, 2017, 08:27:25 am »
Ciekaw jestem jak bardzo Jim Lee będzie oblegany. Przecież to będzie jakiś szał. O rysunku zapewne będzie można pomarzyć.


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline starcek

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2238 dnia: Maj 24, 2017, 08:40:13 am »
Rysunek tylko przez antykwariat latimeria.  :badgrin:
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2239 dnia: Maj 24, 2017, 08:55:36 am »
Ciekaw jestem jak bardzo Jim Lee będzie oblegany. Przecież to będzie jakiś szał. O rysunku zapewne będzie można pomarzyć.


Z doświadczenia innych konwentów, Jim Lee nie daje rysunków, tylko podpisy. Oczywiście może Łódź będzie inna ale mówię co widziałem ;)



perły przed wieprze

Offline isteklistek

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2240 dnia: Maj 24, 2017, 09:29:54 am »
Teraz zacznie się sprzedaż variantów od Jima Lee za grube pieniądze. O ile pamiętam to, gdzieś było napisane, że Lee nie robi rysunków na festiwalach od lat - chyba tak się reklamował DF sprzedając wariant z jego szkicem czy rysunkiem za jakieś kosmiczne pieniądze.

Offline Ryba2111

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2241 dnia: Maj 24, 2017, 10:49:18 am »

Z doświadczenia innych konwentów, Jim Lee nie daje rysunków, tylko podpisy. Oczywiście może Łódź będzie inna ale mówię co widziałem :wink:
Gdzieś pod koniec 2016 pojawiła się informacja, że Jim Lee na powrót zaczął rysować na konwentach, więc mocno wierzę, że jakiś szybki bazgrołek może uda się zdobyć :wink:
Teraz zacznie się sprzedaż variantów od Jima Lee za grube pieniądze. O ile pamiętam to, gdzieś było napisane, że Lee nie robi rysunków na festiwalach od lat - chyba tak się reklamował DF sprzedając wariant z jego szkicem czy rysunkiem za jakieś kosmiczne pieniądze.
Jestem ciekaw czy takie oferty się pojawią.


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline isteklistek

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2242 dnia: Maj 24, 2017, 11:22:14 am »
Dobrze by było mu podsunąć do podpisania "Batman Rebirth TP Vol.01 I Am Gotham JIM LEE VARIANT" na ebay ma zróżnicowane ceny, na ATOM cena jest niezła :) Może Egmont by wydał coś takiego.

Offline Ryba2111

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2243 dnia: Maj 24, 2017, 11:31:58 am »
Śmiesznie dzieje się z tą okładką. Jedni chcą się na niej dorobić majątku a inni mają świadomość, że to tylko TPB w ilości jeden na sklep i sprzedają za normalne pieniądze. Na ATOMie 500 zł to zdecydowanie przesada, ale Lee na okładce pozwala na takie cenowe szaleństwa :)


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline death_bird

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2244 dnia: Maj 24, 2017, 11:40:51 am »
Ciekaw jestem jak bardzo Jim Lee będzie oblegany. Przecież to będzie jakiś szał. O rysunku zapewne będzie można pomarzyć.

Pytanie czy wszyscy chętni załapią się choćby na ten autograf. Mam teraz ostre myślenice czy tłuc się pół Polski (w zasadzie na dwa dni), żeby na koniec stania w kolejce dowiedzieć się, że czas minął, Pan Lee musi już znikać i dziękujemy wszystkim za przybycie.  :roll:
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline 8azyliszek

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2245 dnia: Maj 24, 2017, 12:37:32 pm »
Dla mnie to X-Men wygląda jak od Jima. :) Było zafoliowane, więc nie zaglądałem do środka. No i zawsze są inne TM Semici z jego okładkami. Można przynieść.

Hmmm,a moze jest tam ten poster reklama Batka ktory przycupniety na gzymsie ,zamachniety z dwoma batarangami, ktory narysowal Lee i tam machnie grafe  :badgrin:

Też o tym dziś rano pomyślałem jak się obudziłem. Mam dwie duże grafiki A4 z Husha. Przyczepię je do tekturki i idealnie by się nadały, a potem w antyramę i jest skarb. Tylko jedna rzecz - ja miałbym jechać do Łodzi? W życiu. :) Tam nawet chodzenie psom szkodzi. :)

No i już widać, że tu większa cebula ode mnie się pojawia. Jakie rysunki? Wy myślicie, że współkierujący DC będzie siedział 2-3 godziny by rysować grafiki dla nielicznych co się dopchają? W życiu. To powinno być tak, że podchodzicie z komiksem/kartką, dostajecie autograf i już - 2 minuty i po sprawie. Inaczej to będzie trwało wieki. Ja już się nastałem w sobotę 3 godziny w kolejce do Mroza i mi starczy. Bo każdy przynosił kupę jego książek, robili sobie sweet focie z koleżankami i tak to trwało.

Offline Ryba2111

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2246 dnia: Maj 24, 2017, 01:02:03 pm »
No tak się zachowują artyści na konwentach. Siedzą i rysują, podpisują, robią focie. Chyba, że mam nieaktualne informacje. Oczywiście wiem jak Lee zachowuje się na konwentach, więc szkice pewnie będą nie do zdobycia.
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2017, 01:05:23 pm wysłana przez Ryba2111 »


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2247 dnia: Maj 24, 2017, 01:40:52 pm »
A Ty &azyl myślisz, że jak ludzie zdobywają wrysy w swoich komiksach? :D

Offline Zamorano

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2248 dnia: Maj 24, 2017, 10:31:19 pm »
Dla mnie to X-Men wygląda jak od Jima. :smile: Było zafoliowane, więc nie zaglądałem do środka. No i zawsze są inne TM Semici z jego okładkami. Można przynieść.



Przyglądnij się dokładnie Bazyl. Wygooglaj jakąs grafikę X Menów Jima Lee z tuszem jego najlepszego inkera Scotta Williamsa. Zobaczysz różnicę. U Jima Lee inne rastry, bardziej "płynna" kreska, mimo wszystko też lepiej Jee wychodzą te proporcje i "reżyseria" plansz. To typowa "podróba" Lee. Widać różnicę. Swoją drogą to nie prawda iż lata 90te w komiksie komercyjnym pop made in USA to Liefeld. Lata 90te to Jim Lee i mniej lub bardziej udane podrabianie jego estetyki. W pewnym momencie do przysłowiowego rzygu :wink:
Łowco. Idziesz, jak zawsze, po krawędzi. Nieunikniony jest dzień , w którym popełnisz błąd."
BLADE RUNNER
http://www.kamil78.dami.pl/books.htm

Kijanek

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2249 dnia: Maj 24, 2017, 11:12:53 pm »
Pytanie (z ukrytą pogłoską, wiem miałem tego nie robić), w związku z reformą edukacji i wylądowaniem KiK-a w kanonie lektur, podobno przygotowywana będzie "specjalna wersja komiksu dla szkół" - czy ktoś coś o tym słyszał i wie czy tylko Szkoła latania?