Autor Wątek: Egmont 2017  (Przeczytany 1131725 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SawiK

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1755 dnia: Kwiecień 28, 2017, 01:57:57 pm »
@mkolek81
Arrowa i tak biere ale szkoda ze tamto olali. Przegladam caly katalog lipa Flash konczy na 5tym tomie  :doubt: 
Koniec seri Y i Skalpu i dwa Kaznodzieje. Ciekawe czy cos jeszcze dojdzie z tego segmentu skoro w listopadzie zamykaja Ygreka.
Wiedzmin tez dla mnie ;-D


« Ostatnia zmiana: Kwiecień 28, 2017, 02:02:43 pm wysłana przez SawiK »

Offline radef

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1756 dnia: Kwiecień 28, 2017, 02:02:54 pm »
Tak napisałem ponad tydzień temu.
Wróble ćwierkają, że w drugiej połowie roku będzie wiele ciekawych tytułów.
Mogą to być pierwsze zapowiedzi od lat z których będę w pełni usatysfakcjonowany.
Chyba domyślacie się (patrząc na tematykę bloga), która zapowiedź spowodowała, że jestem w pełni usatysfakcjonowany zapowiedziami.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline laf

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1757 dnia: Kwiecień 28, 2017, 02:08:13 pm »
No i niespodzianka Green Arrow dla mnie bomba ale czy to dobra seria ktoś podpowie :roll:
Gdzie Wy tam widzicie Green Arrowa?

I co to jest ten Hulk z Marvel Classic, bo go nie mogę nigdzie w necie namierzyć?

Offline buczanova

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1758 dnia: Kwiecień 28, 2017, 02:08:58 pm »
Cieszy Daredevil, szkoda tylko, że jak na pełny katalog na 2017 rok brak tam informacji o tym, jakie serie wyjdą w ramach "Rebirth" -.- może jutro się dowiemy czegoś.
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline SawiK

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1759 dnia: Kwiecień 28, 2017, 02:10:50 pm »
Co do Wrześniowego Odrodzenie  Batman, JL i GA żadnych więcej szczegółów. Temat będzie dopiero rozwijany tak to wygląda. Na komiksowej warszawie cos dopowiedzą/ujawnia w tej kwesti?chyba ze na Pyrkonie :roll:

Offline vision2001

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1760 dnia: Kwiecień 28, 2017, 02:11:41 pm »
Gdzie Wy tam widzicie Green Arrowa?
W całostronicowej reklamie ODRODZENIA.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline gsg80

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1761 dnia: Kwiecień 28, 2017, 02:11:58 pm »
Co to jest Czarny Młot Lemire'a.


Świetna seria wydawana przez Dark Horse (wczoraj dotarł do mnie #8, jeszcze nie przeczytany).
Opowiada o grupie superbohaterów (przynajmniej częściowo inspirowanych postaciami z DC, ale z lekkim twistem, np kobieta-Shazam zmienia się w dziewczynkę z supermocami), uwięzionych w małej wsi gdzieś w Stanach, której nie mogą opuścić. W samym miasteczku niewiele się dzieje, historia więc opiera się na relacjach między postaciami i ich życiu w tej miejscowości. Każdy z pierwszych 6 zeszytów poświęcony jest jednej z postaci, przybliża jej historię sprzed pojawienia się w tej wiosce. Tytułowy Black Hammer to bohater, który jako jedyny nie został przeniesiony z resztą zespołu i nie wiadomo co się z nim dzieje.

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1762 dnia: Kwiecień 28, 2017, 02:12:59 pm »
Co do Wrześniowego Odrodzenie  Batman, JL i GA żadnych więcej szczegółów. Temat będzie dopiero rozwijany tak to wygląda. Na komiksowej warszawie cos dopowiedzą/ujawnia w tej kwesti?chyba ze na Pyrkonie :roll:
Jest oficjalnie już powiedziane że szczegóły Odrodzenia na Komiksowej Warszawie nic więcej nie będzie na ten temat powiedziane na Pyrkonie, pewnie też może zostać zaktualizowany katalog o te pozycje.

Świetna seria wydawana przez Dark Horse
Dzięki.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 28, 2017, 02:16:47 pm wysłana przez mkolek81 »

Offline Murazor

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1763 dnia: Kwiecień 28, 2017, 02:14:38 pm »
I co to jest ten Hulk z Marvel Classic, bo go nie mogę nigdzie w necie namierzyć?
Hulk: The End
Możliwe, ze coś jeszcze bo jest jakiś podtytuł na okładce polskiej 'i inne...'.

Offline buczanova

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1764 dnia: Kwiecień 28, 2017, 02:15:19 pm »
Jest oficjalnie już powiedziane że szczegóły Odrodzenia na Komiksowej Warszawie nic więcej nie będzie na ten temat powiedziane na Pyrkonie, pewnie też może zostać zaktualizowany katalog o te pozycje.


To jestem bardzo rozczarowany i zdecydowanie nic mi nie opadło. Liczyłem, że skoro poznamy zapowiedzi na 2017 to faktycznie będą to pełne zapowiedzi. Szkoda.
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline laf

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1765 dnia: Kwiecień 28, 2017, 02:17:17 pm »
W całostronicowej reklamie ODRODZENIA.
Dzięki

Hulk: The End
Możliwe, ze coś jeszcze bo jest jakiś podtytuł na okładce polskiej 'i inne...'.
No właśnie chodziło mi o ten zwrot "i inne..." bo sam Koniec kojarzę. Ciekawe jakie historie tam jeszcze dorzucą (Future Imperfect?)

Offline SawiK

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1766 dnia: Kwiecień 28, 2017, 02:17:27 pm »
Oki dzieks mkolek81, także trzeba cierpliwie czekać i kasę dalej po skarpetach bunkrowac  ;-)

Offline Murazor

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1767 dnia: Kwiecień 28, 2017, 02:21:27 pm »
No właśnie chodziło mi o ten zwrot "i inne..." bo sam Koniec kojarzę. Ciekawe jakie historie tam jeszcze dorzucą (Future Imperfect?)
W opisie tego wydania co podlinkowałem: Collecting Incredible Hulk: The End and Incredible Hulk: Future Imperfect #1-2, więc pewnie tak jak mówisz. 152 strony, porównywalne cenowo ze Strangem, którego wydali - 144 str.

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1768 dnia: Kwiecień 28, 2017, 02:22:08 pm »
A ja przytoczę jedną z moich wypowiedzi:
Uważam, że mogli by wznowić spokojnie: Daredevil: Diabeł Stróż (Daredevil #1-8), tym bardziej że w 3 tomie Bendisa dostaniemy "What If Karen Page Had Lived?". Nie muszą tego robić przed pierwszym tomem Bendisa (niech Bendis będzie pierwszy wydany), ale spokojnie mogli by dać to przed tomem 3 lub po nim. Wydać: Daredevil: Parts of a Hole (Daredevil #9-15), Daredevil: Echo - Vision Quest (Daredevil #51-55), uzupełniło by to luki pomiędzy tomami Bendisa.
a potem to już Bruebaker i Diggle + Shadowland i mamy prawie cały vol. 2 (mam nadzieje że Egmont tak zrobi, kurcze wydaje kompletnego Deadpoola i Punishera MAX to czemu nie można by i z Daredevilem)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 28, 2017, 02:30:03 pm wysłana przez mkolek81 »

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1769 dnia: Kwiecień 28, 2017, 02:23:30 pm »
Nie wiem czy się cieszyć czy płakać z dwóch Marvel Classic na miesiąc  :smile:

Uniwersum DC - Odrodzenie będzie w DC Deluxe https://www.amazon.com/DC-Universe-Rebirth-Deluxe-ebook/dp/B01M1LTWEW

I nie ma nic nowego z "Old DC".

To powinien być "Katalog 2017 cz. 1"  :smile:

 

anything