Autor Wątek: Egmont 2017  (Przeczytany 285103 razy)

Offline Kijanek

• Pisarz bracki
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1230 dnia: Marzec 19, 2017, 09:42:09 pm »
Obstawiam, że nie zobaczymy póki nie wyjdzie po angielsku.
W Catwoman skok była informacja o kontynuacji,
Premiera na 17 lipca wersji eng zapowiedziana.
Wiec nie wiedzę powodów by zapowiedź nie została ogłoszona w majowym tomie
Chodzi mi o to że jak Bazyla nie stać na jakiś komiks to na pewno się nie sprzeda
Sorki ale takie podejście co uskutecznia jest bardzo krzywdzące.
Szczególnie jego testy na forum, typu nie kupujcie Dredda Ameryki bo to wyjdzie w kolekcji i nie warto wspierać wydawców rodzimych.
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2017, 09:47:03 pm wysłana przez Kijanek »

Offline bluebeery

• Czeladnik
« Odpowiedź #1231 dnia: Marzec 19, 2017, 11:09:53 pm »
Dali okładkę tego Wounded:

Polski western  :smile:
Jestem ciekawy tego tytułu. A poprzeczka oczekiwań dla tego debiutu jest zawieszona wysoka gdyż w ostatnim czasie mieliśmy wysyp świetnych zagranicznych westernów na naszym rynku.

Offline mack3

• Stolnik bracki
« Odpowiedź #1232 dnia: Marzec 20, 2017, 05:24:36 pm »
Tak w zapowiedziach i raczej na 99% będzie 3 bo zostaje akurat tyle materiałów żeby powstał.

Materiałów zostało na vol 3, jeśli miałby składac się z 1 tpb http://www.goodreads.com/book/show/154537.Wonder_Woman  ;)
Łudziłem się, że DC pociągnie Ruckę w 2 tomach, a tu trzeb będzie kase na 3 szykować...

Offline Wolf85

• Młodszy Mistrz
« Odpowiedź #1233 dnia: Marzec 20, 2017, 05:48:00 pm »
W Catwoman skok była informacja o kontynuacji,
Premiera na 17 lipca wersji eng zapowiedziana.
Wiec nie wiedzę powodów by zapowiedź nie została ogłoszona w majowym tomie
Chodzi mi o to że jak Bazyla nie stać na jakiś komiks to na pewno się nie sprzeda
Sorki ale takie podejście co uskutecznia jest bardzo krzywdzące.
Szczególnie jego testy na forum, typu nie kupujcie Dredda Ameryki bo to wyjdzie w kolekcji i nie warto wspierać wydawców rodzimych.
Nie no w zapowiedziach może będzie, nie twierdzę, że nie. Ale póki nie wyjdzie po angielsku to i po polsku też nie ;). Generalnie spodziewam się jednak w przyszłym roku vol.2 PL.
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

Offline 8azyliszek

• Steward
  • Prorok
« Odpowiedź #1234 dnia: Marzec 20, 2017, 06:03:43 pm »
Materiałów zostało na vol 3, jeśli miałby składac się z 1 tpb http://www.goodreads.com/book/show/154537.Wonder_Woman  :wink:
Łudziłem się, że DC pociągnie Ruckę w 2 tomach, a tu trzeb będzie kase na 3 szykować...

Jeśli wytną z ewentualnego 2 tomu Oczy Gorgony, to zmieści się w dwóch. :)

Offline mkolek81

• Szafarz bracki
« Odpowiedź #1235 dnia: Marzec 20, 2017, 06:18:34 pm »
Jeśli wytną z ewentualnego 2 tomu Oczy Gorgony, to zmieści się w dwóch. :smile:
Nie wytną, w przypadku WW Rucki stanowi ciągłość fabularną w przeciwieństwie do  JLA Ziemi-2, gdzie Egmont mógł sobie na taki zabieg pozwolić. Z tej historii nie da się nic wyciąć, to raczej czytelnicy kolekcji dostaną wycinek z większej całości.

skończyło mi się miejsce na komiksy :(

jesteś nowy na forum? dam ci radę dodaj go ignorowanych 8elebrytę, wierz mi to pomaga bardzo

Offline mkolek81

• Szafarz bracki
« Odpowiedź #1236 dnia: Marzec 21, 2017, 12:08:01 am »
Wracając jeszcze na moment do drugiego tomu WW Rucki, to Egmont po prostu wyda to kompletne wcześniej zanim wyjdzie w WKKDC, tak była z pierwszym Catwoman i pewnie tak samo będzie tu (dlatego są przesunięcia innych tomów, które u nas zostały przez E już wydane) i pewnie sytuacja powtórzy się z 6 tomem Superman/Batman.
Co do poprzedniego mojego posta to była parafraza słów osoby, która współpracuje z Egmontem, której wypowiedzi dość często się potwierdzały, o to chodziło JankowiT.

A jeśli chcecie bardzo wiedzieć co Egmont planuje w sprawie 2 tomu WW, to najlepiej zapytać go bezpośrednio na Pyrkonie (bo chyba tam będzie) lub na Komiksowej Warszawie (tam będzie już na 100%).
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2017, 05:50:11 am wysłana przez mkolek81 »

jesteś nowy na forum? dam ci radę dodaj go ignorowanych 8elebrytę, wierz mi to pomaga bardzo

Offline JanT

• Radca bracki
« Odpowiedź #1237 dnia: Marzec 21, 2017, 07:11:07 am »
na Pyrkonie (bo chyba tam będzie)
Będzie i mają być jakieś zapowiedzi  :smile:

Myślę że z Marvel NOW jeszcze coś zapowiedzą bo się kończą Uncanny Avengers i Thunderbolts
może tego Rocket Raccoon (tylko 2 tomy) bo film i w WKKM ma być  :smile:

Offline mkolek81

• Szafarz bracki
« Odpowiedź #1238 dnia: Marzec 21, 2017, 07:16:21 am »
Myślę że z Marvel NOW jeszcze coś zapowiedzą bo się kończą Uncanny Avengers i Thunderbolts
może tego Rocket Raccoon (tylko 2 tomy) bo film i w WKKM ma być  :smile:
To może Amazing X-men (3 tomy, bo zostaną tyko dwie słabsze serię z X-men) lub Moonknighta (3 tomy, bo każdy na to czeka) albo Spiderman 2099 (2 tomy i też WKKM i pasowałoby jako uzupełnienie SpiderVerse), a tak na serio to obstawiam Amazing Spiderman jak już coś. A co do Rocket Raccoona jeśli wydadzą, to się zacznie narzekanie (wiadomo kogo), że będzie pocięty.

Offline JanT

• Radca bracki
« Odpowiedź #1239 dnia: Marzec 21, 2017, 07:45:16 am »
a tak na serio to obstawiam Amazing Spiderman
To jest pewniak na 100% tu nie ma co obstawiać  :smile: To wejdzie za Superiora to i tak miejsce na nową serie/serię jest.

Daliby tego Moon Knighta (akurat jeden tom w tym roku i dwa w następnym) tak chociaż na złość Bazylowi  :biggrin:
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2017, 07:49:56 am wysłana przez JanT »

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

• Stolnik bracki
« Odpowiedź #1240 dnia: Marzec 21, 2017, 07:52:45 am »
Wszyscy czekają na jeden tom Moon Knighta.

Offline mkolek81

• Szafarz bracki
« Odpowiedź #1241 dnia: Marzec 21, 2017, 07:55:48 am »
Tym bardziej że nie mogą ruszyć Daredevila, Moonknight w pewien sposób by tą "lukę" mógł wypełnić.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

• Stolnik bracki
« Odpowiedź #1242 dnia: Marzec 21, 2017, 08:01:05 am »
No nie do końca widzę, jak zamienić trzy wielkie runy Daredevila (jeśli mówimy o tym co zapowiadała Sideca) jednym dobrym, ale cieniutkim tomem.Trochę nie ten rozmiar luki.

Offline mkolek81

• Szafarz bracki
« Odpowiedź #1243 dnia: Marzec 21, 2017, 08:25:07 am »
No nie do końca widzę, jak zamienić trzy wielkie runy Daredevila (jeśli mówimy o tym co zapowiadała Sideca) jednym dobrym, ale cieniutkim tomem.Trochę nie ten rozmiar luki.
Dlatego dałem "lukę", inna sprawa że Moonknight to nie tylko te 3 tomy (vol. 5) jak sugerujesz z Marvel Now (5 tomów vol. 3; 2 tomy Vengeance; 2 tomy vol. 4 i piszę tu o współczesnych historiach nie wspominając o klasyce), a Egmont nie może ruszyć Daredevila z Marvel Now (tak wiem oficjalnie nigdy te 10 tomów nie weszło do Marvel Now) i wiem że nie da się zastąpić jednego bohatera drugim.

Offline bogi1

• Zbrojmistrz bracki
  • The Best in the World
« Odpowiedź #1244 dnia: Marzec 21, 2017, 09:49:50 am »
Zapowiedzą pewnie tego Amazing Spidera oczywistego i liczę na chociaż jedną niespodziankę z Marvel NOW.

edit: A i pewnie powiedzą coś więcej o ''Grzechu Pierworodnym'' tzn. że to będzie event na ten rok. Może i datę wydania od razu i nie będzie trzeba czekać na katalog