trawa

Autor Wątek: Egmont 2017  (Przeczytany 1131272 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1170 dnia: Marzec 15, 2017, 04:41:40 pm »
Ja do tej pory mam wszystkie tomy New52 i sobie bardzo chwalę, szczególnie Wonder Woman jest jedną z ulubionych serii moich.

Offline brzon

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1171 dnia: Marzec 15, 2017, 05:02:47 pm »
Na pewno nie  :smile: Harley Quinn vol 6 jest zapowiedziana na listopad a nie będą wydawać Nowe DC wraz z Rebirth (o czym sam TK mówił) w ogóle to skąd by wzięli ludzie do tego jak teraz z innymi rzeczami musieli zwolnić.
Na pewno tak :biggrin:  Po prostu HQ tom 6 to będzie jedyny komiks z New52 który wyjdzie ciut później (seria ta nie jest powiązana z innymi tytułami). A Rebirth ruszy we wrtześniu z komiksami ala Road to Rebirth. No bo co mieliby jeszcze wydać z NEW52 (tak wiem że Green Arrow, Batman & Robin itp. ale na to się widać nie zanosi).

Offline kelen

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1172 dnia: Marzec 15, 2017, 05:33:15 pm »

To Rebirth mnie zastanawia. Z jednej strony TK zapowiadał na początku roku "mocne uderzenie" jesienią, z drugiej w listopadzie nadal będziemy dostawać komiksy z N52. Czy w takim razie Rebirth wystartuje dopiero w grudniu (dość słaby miesiąc na początek czegoś takiego), czy może jednak Egmont zmienił zdanie i pierwsze serie z Rebirth będziemy dostawać na równi z końcem mniej znaczących historii z New 52 (z tego co wiem Harley nie jest zbyt mocno związana z resztą uniwersum), a może Rebirth dotknęła obsuwa i dostaniemy je dopiero w 2018 roku?  :doubt:  Przydałyby się jakieś zapowiedzi na resztę roku, ciekawe czy dostaniemy je przed Komiksową Warszawą...

DC zaliczyło w oryginale podobną sytuację, bo nie wszystkie serie zostały zakończone przed startem Rebirth, aby móc przejść w swoje nowe odpowiedniki. Tak właśnie było z Harley Quinn, która wystartowała trochę później.
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1173 dnia: Marzec 15, 2017, 05:42:12 pm »
Ty Kelen nie ściemniaj tylko nam powiedz kiedy i w jakiej formie rusza to DC Rebirth  :biggrin:

Przydałyby się jakieś zapowiedzi na resztę roku, ciekawe czy dostaniemy je przed Komiksową Warszawą...
Na Pyrkonie mają być jakieś zapowiedzi to pewnie to  :smile:
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2017, 05:51:31 pm wysłana przez JanT »

Offline buczanova

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1174 dnia: Marzec 15, 2017, 05:57:35 pm »
DC zaliczyło w oryginale podobną sytuację, bo nie wszystkie serie zostały zakończone przed startem Rebirth, aby móc przejść w swoje nowe odpowiedniki. Tak właśnie było z Harley Quinn, która wystartowała trochę później.


Czyli jest szansa, że Rebirth wystartuje jednak w październiku/listopadzie! Super, dzięki za informacje.  :smile:
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline starcek

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1175 dnia: Marzec 15, 2017, 06:07:08 pm »
Ustawią na październik/listopad, żeby nawet w razie delikatnej obsuwy było na pewno na rynku przed Świętami...
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1176 dnia: Marzec 15, 2017, 06:14:40 pm »
Najwcześniej grudzień  :smile: ładnie wtedy środa wypada szóstego  :biggrin: To że oryginalnie HQ 6 wyszła już w trakcie Rebirth to u nas będzie tak samo? Ale bzdura  :lol: :lol: :lol:

Ustawa o jednolitej cenie książki też się czai na koniec roku  :evil: Więc wtedy ładnie DC Rebirth wyjdzie w SC  :biggrin:

Offline buczanova

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1177 dnia: Marzec 15, 2017, 06:26:17 pm »
Najwcześniej grudzień  :smile: ładnie wtedy środa wypada szóstego  :biggrin: To że oryginalnie HQ 6 wyszła już w trakcie Rebirth to u nas będzie tak samo? Ale bzdura  :lol: :lol: :lol:

Ustawa o jednolitej cenie książki też się czai na koniec roku  :evil: Więc wtedy ładnie DC Rebirth wyjdzie w SC  :biggrin:


Nie puszczą tego w grudniu, a już na pewno nie szóstego, bo to już zwyczajnie za późno. Taki wysyp "jedynek" jest według mnie idealny na prezent, więc obstawiałbym listopad najpóźniej. A co do tego, że TK twierdzi, iż Rebirth nie będzie ukazywał się równo z N52 to cóż...TK mówi wiele rzeczy.  :razz:
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1178 dnia: Marzec 15, 2017, 06:34:46 pm »
Najważniejsze to w jakiej to pójdzie formie, ile serii i jakie  :smile:

Ktoś wie jak działa lista bestsellerów na bonito? aktualizuję się na bieżąco? Bo nie ma w ogóle komiksów http://bonito.pl/bestsellery Wszyscy książki wykupują przed ustawą  :biggrin:

Offline arczi_ancymon

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1179 dnia: Marzec 15, 2017, 06:53:23 pm »
Mestro wykosiło ich z ofertą komiskową ;)

Offline radef

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1180 dnia: Marzec 15, 2017, 07:42:01 pm »
Proste - gdy na Bonito jest promocja 35% to nawet 10 komiksów jest w topce, a jak nie ma to rzadko jakiś komiks się w niej pojawia.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline buczanova

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1181 dnia: Marzec 15, 2017, 08:11:34 pm »
29 kwietnia na Pyrkonie odbędzie się spotkanie z Egmontem, może wtedy poznamy plany na resztę roku ;)
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline rand34

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1182 dnia: Marzec 15, 2017, 08:21:30 pm »
Przepraszam wszystkich ja i tak pozostanę marudą i uważam że Egmont jednak dał ciała z seria Batman i Robin z Nowego DC.  :sad:


I jak tu teraz zapytać żeby nie spoilerować... Co Damian robi w tym komiksie, bo z tego co mi wiadomo a jestem po Endgame to on [spoiler] chyba jest martwy.

Offline janjedlikowski

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1183 dnia: Marzec 15, 2017, 11:43:32 pm »
Może Egmont tak przyspieszył przed spodziewaną ustawą ;) Oby ta nigdy nie nadeszła

Offline Sokratesik

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1184 dnia: Marzec 16, 2017, 12:19:01 am »
Też mi się wydaje, że oni już wiedzą, że ustawa jest nieunikniona i "jadą z koksem" póki czas  :wink:

 

anything