Autor Wątek: Egmont 2017  (Przeczytany 1130596 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Antari

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #285 dnia: Grudzień 15, 2016, 08:47:24 pm »
Wiekszość już znamy.

Nadal nieznane są losy Vertigo. Y i Skalp zostały po 2 tomy i odpadną 2 serie, pytanie co dalej. Wampir też tylko bufor w postaci 1 tomu. Kołodziejczak mówił, że losy Vertigo są uzależnione od sprzedaży tych 2 serii. Trochę niepokojący ten brak sygnałów na temat następnych serii.

Offline misiokles

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #286 dnia: Grudzień 15, 2016, 09:55:12 pm »
Na razie nie ma sygnałów do niepokoju. Egmont albo zdradzał informacje w 'pytaniach do Egmontu' albo na większych imprezach komiksowych. Poza tymi dwoma przypadkami, jest raczej powściągliwy w ujawnianiu dłuższoterminowych planów.

Offline Archie

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #287 dnia: Grudzień 16, 2016, 05:33:55 am »
Egmont zapowiadał, że po pierwszej Anihilacji wezmą się też za Conquest?
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline laf

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #288 dnia: Grudzień 16, 2016, 07:10:14 am »
Jak na razie nie. Zapewne będzie to uzależnione od sprzedaży Anihilacji , ale ja osobiście bardzo liczę na wydanie całości, a więc Conquest, War of Kings, Realm of Kings oraz Imperatyw Thanosa.

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #289 dnia: Grudzień 16, 2016, 09:06:07 am »
Na MFKiG było mówione że coś o nowych seriach Vertigo powinno być w maju  :smile:
A dopóki Egmont ma wyłączność na Vertigo to musi je wydawać  :biggrin:

Offline Sokratesik

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #290 dnia: Grudzień 17, 2016, 12:43:31 am »
Uprzedzam, że to nie będzie jakieś konstruktywne i mądre...:
Ja chcę 100 NABOI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 :biggrin:

Offline kenji

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #291 dnia: Grudzień 17, 2016, 07:16:30 am »
Uprzedzam, że to nie będzie jakieś konstruktywne i mądre...:
Ja chcę 100 NABOI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 :biggrin:

Przeciez to jest bardzo konstruktywne i mądre :)

Offline arczi_ancymon

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #292 dnia: Grudzień 17, 2016, 10:07:29 am »
Coś być musi, ale według mnie 100 naboi nie jest pilne. Najpierw Swamp Thing i Kaznodzieja, a dopiero później mogą myśleć o reszcie. Pewnie będą też chcieli wycelować w jakieś nowości - osobiście nie miałbym nic przeciwko Unwritten, co prawda nie czytałem, ale wygląda to interesująco, a Mike Carey był przez Egmont wcześniej wydawany.

Offline maximumcarnage

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #293 dnia: Grudzień 17, 2016, 10:21:17 am »
Ja bym jednak proponował Morrisona i jego Doom Patrol, Invisibles i Animal Mana. Wszystkie stoją dla mnie o stopień wyżej od wcześniej wymienionych (za wyjątkiem Swamp Thinga).

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #294 dnia: Grudzień 17, 2016, 10:44:10 am »
I dodatkowo to by były całkowite premiery  :smile:

Offline Antari

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #295 dnia: Grudzień 17, 2016, 11:15:37 am »
Ja bym widział jeszcze DMZ, Sweet Tooth, pozycji do wyboru starczy na LATA. Ale póki co Vertigo stoi pod znakiem zapytania, może będą woleli wejść w jakieś popularne serie na podstawie filmów Marvela/DC, niż ładować się w takie coś. Gdzie jest napisane, że skoro mają wyłączność na Vertigo to... muszą wydawać. Wydają to co się sprzedaje na zadowalającym poziomie (pytanie o jakim poziomie mówimy, tego chyba nikt nie wie). A jeżeli ten poziom nie jest osiągany to nie będą wydawać Vertigo. Po co się ładować w te serie skoro dowolna pozycja z Spider-manem albo Deadpoolem zarobi więcej. Dla zasady?

Offline arczi_ancymon

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #296 dnia: Grudzień 17, 2016, 11:26:15 am »
Vertigo (komiksy dla dorosłych), Spider-Man (komiksy dla młodzieży). Dwa różne rynki - Egmont dlatego jest liderem na rynku, bo obstawia wszystkie fronty i na pewno nie będą chcieli tego zmieniać. Skoro podpisali umowę na wyłączność, to jestem pewien, że muszą wydawać przynajmniej w takim tempie jak do tej pory, w innym wypadku Vertigo znajdzie sobie innych chętnych.

Offline silent.bob

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #297 dnia: Grudzień 17, 2016, 11:27:15 am »
Po co się ładować w te serie skoro dowolna pozycja z Spider-manem albo Deadpoolem zarobi więcej. Dla zasady?

Kołodziejczak to pasjonat, więc z pasji.
100 naboi i Kaznodzieję chętnie bym kupił.

Offline robbirob

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #298 dnia: Grudzień 17, 2016, 11:36:28 am »
Vertigo (komiksy dla dorosłych), Spider-Man (komiksy dla młodzieży). Dwa różne rynki - Egmont dlatego jest liderem na rynku, bo obstawia wszystkie fronty i na pewno nie będą chcieli tego zmieniać. Skoro podpisali umowę na wyłączność, to jestem pewien, że muszą wydawać przynajmniej w takim tempie jak do tej pory, w innym wypadku Vertigo znajdzie sobie innych chętnych.
Celna uwaga! Mam podobne zdanie. Muszą zapewnić jakąś konkretną (minimalną) ilość serii, czy też tomów na rok. Dlatego na bank po zakończeniu trwających coś dostaniemy, ale dowiemy się o tym najwcześniej po wyjściu tomów numer 4. Y i Skalpa. Może wcześniej, po skończeniu Amerykańskiego W.

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #299 dnia: Grudzień 17, 2016, 12:08:43 pm »
Gdzie jest napisane, że skoro mają wyłączność na Vertigo to... muszą wydawać.
Będą tylko blokować a nie wydawać? by ich już do końca zjedli  :smile:

 

anything