Autor Wątek: Egmont 2017  (Przeczytany 1132144 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #255 dnia: Grudzień 13, 2016, 07:25:46 am »
Ja tu nie widzę problemu.

Może teraz:



W wydaniu Egmontu drużyny Capa i Iron-Mana nie stoją po przeciwnych stronach  :biggrin:

Tym bardziej zabawne w kontekście wypominania nazbyt rozdmuchanej zdaniem niektórych kwestii zawartości tomu 4 JLA.  :lol:
Kto uważał "nazbyt rozdmuchaną kwestię zawartości tomu 4 JLA" a narzeka na źle rozdzielone podwójne plansze w Civil War?
 
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2016, 07:47:34 am wysłana przez JanT »

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #256 dnia: Grudzień 13, 2016, 08:41:35 am »
 :shock:
Wrócę to porównam wydanie z Muchą, ale nie kojarzę tam takich kwiatków.

Przynajmniej wybije to niektórym marudom argument, że Egmont wydał takie samo wydanie jak Mucha
  :razz: :biggrin: :lol: :badgrin: .

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #257 dnia: Grudzień 13, 2016, 08:42:50 am »
:shock:
Wrócę to porównam wydanie z Muchą, ale nie kojarzę tam takich kwiatków.
W Muchowym wydaniu i WKKM jest OK.

Offline Barmon

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #258 dnia: Grudzień 13, 2016, 08:49:39 am »
O ja cię  od czasu tm-semica a dokładnie Punisherów 3/93 i 1/96 nie spotkałem się z tak zepsutymi rozkładówkami

Feldkurat

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #259 dnia: Grudzień 13, 2016, 09:25:36 am »
Serio takie coś was triggeruje? Ja tu nie widzę problemu.

Tym bardziej zabawne w kontekście wypominania nazbyt rozdmuchanej zdaniem niektórych kwestii zawartości tomu 4 JLA.  :lol:

co to znaczy "triggeruje"?

Offline Cringer

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #260 dnia: Grudzień 13, 2016, 10:27:57 am »
co to znaczy "triggeruje"?
to znaczy że coś cię "cyngieluje".

Offline Pan

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #261 dnia: Grudzień 13, 2016, 11:31:49 am »
Czytałem Wojną Domową z WKKM niestety musiałem sprzedać i teraz chciałem kupić wydanie od Egmontu ale jednak sobie daruje.

Offline misiokles

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #262 dnia: Grudzień 13, 2016, 12:56:17 pm »
Tym bardziej zabawne w kontekście wypominania nazbyt rozdmuchanej zdaniem niektórych kwestii zawartości tomu 4 JLA.  :lol:

Oj, już nie gęgaj. To dwa różne przypadki. O ile decyzja o wydzielenie Earth-2 była decyzją przemyślaną (gdyż jakąkolwiek decyzję by Egmont nie podjął, zawsze byłaby część czytelników, która ową decyzją czułaby się oszukana) to tu już jest ewidentna wpadka, na obronę której ciężko znaleźć argumentów.

Offline OokamiG

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #263 dnia: Grudzień 13, 2016, 01:21:02 pm »
Akurat popsucie rozkładówek to już trochę niedbalstwo wielkiego E. Ktoś powinien za to odpowiedzieć, zresztą już wcześniej zdarzałay im się kwiatki jak cyklop Jean Grey na najładniejszej rozkładówce z All New X-men, tyle że tam to była raczej kwestia budżetowego klejenia, jednak niesmak pozostał.

Offline 8azyliszek

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #264 dnia: Grudzień 13, 2016, 02:36:46 pm »
Prosta piłka - kto jest redaktorem tego albumu? To jemu należy się opeer za coś takiego.

Offline pitt

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #265 dnia: Grudzień 13, 2016, 03:00:08 pm »
Oj, już nie gęgaj. To dwa różne przypadki. O ile decyzja o wydzielenie Earth-2 była decyzją przemyślaną (gdyż jakąkolwiek decyzję by Egmont nie podjął, zawsze byłaby część czytelników, która ową decyzją czułaby się oszukana) to tu już jest ewidentna wpadka, na obronę której ciężko znaleźć argumentów.
A teraz to już troche bzdury gadasz.  I dlaczego ich w tym przypadku tak bronisz? Oczywiście, że decyzja o wydzielenie Earth-2 była decyzją przemyślaną.  A, że "zawsze byłaby część czytelników, która ową decyzją czułaby się oszukana"? W jaki sposób?
Jeśli Egmont wydaje JLA DELUXE vol.4, to niech to bedzię JLA DELUXE do końca. Dlaczego Egmont patrzy na to co wydaje Eaglemoss. Ale nie, im spółki się zachciało. Nie mozna było się po prostu dogadać? Np. my wydajemy Earth-2 w JLA DELUXE, a wy w to miejsce wydajecie coś innego w kolekcji DC, nie wiem np. taki Kingdom Come. I problem prosto i szybko rozwiązany. Oczywiście to zły przykład, bo Egmont jako typowy pies ogrodnika, nigdy na to nie pozwoli, sam w końcu wyda Kingdom Come w DELUXE.
Wydanie JLA – Amerykańska Liga Sprawiedliwości, tom 4 - 272 stron w HC za okładkowe 99.99 złotych i Anihilacja 1 z Marvel Classic - 265 strony w HC za 79.99 to też przemyślana decyzja? Pewnie tak, ... i zaraz się dowiem, że to pierwszy numer, a nakład większy, a licencja tańsza, to cena taka. Zawsze też może to być błąd (ceny i strony) w materiałach prasowych. Ale na KŚK chyba wiedzą co dają?
Oczywiście zawsze pozostaje sugerowany wyżej telefon do pani od marketingu. No ale bez jaj, takie rzeczy to robiło się w czasach sprzed internetu, teraz gdy prawie wszystko idzie w internet, to taka osoba sama powinna dbać by wszystko miało ręce i nogi. Mimo to, ja ciągle czekam na to oświadczenie odnośnie JLA 4 co to się miało na dniach ukazać... :smile:
I dalej..., umówmy się, że "pocięte podwójne strony w Civil War to ewidentna wpadka, na obronę której ciężko znaleźć argumentów". Ale czy na pewno? Przyjdzie ktoś i ci napisz: przecież nic nie wycieli (tak jak wycieli Ziemie-2) i masz wszystko, nic nie brakuje, czemu narzekasz?..., a że im się jedna strona z czarnym tłem zgubiła, to bierzesz pierwszą podwójną strone i szybko przekręcasz..., i już jest całość..., i nic nie brakuje, ... i jest po prostu super. :sad:

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #266 dnia: Grudzień 13, 2016, 03:10:06 pm »
Wydanie JLA – Amerykańska Liga Sprawiedliwości, tom 4 - 272 stron w HC za okładkowe 99.99 złotych

"Nie wchodząc w szczegóły naszego biznesu: komiksy DC poniżej 200 stron staramy się sprzedawać po 75 zł, 200-300 po 89,90 zł,"

Ale cenę mogą jeszcze zmienić jak to było z Justice League vol 6.

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #267 dnia: Grudzień 13, 2016, 03:50:53 pm »
Dajcie spokój biednej Pani z marketingu  :roll:

Offline misiokles

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #268 dnia: Grudzień 13, 2016, 04:01:57 pm »

I dalej..., umówmy się, że "pocięte podwójne strony w Civil War to ewidentna wpadka, na obronę której ciężko znaleźć argumentów". Ale czy na pewno? Przyjdzie ktoś i ci napisz: przecież nic nie wycieli (tak jak wycieli Ziemie-2) i masz wszystko, nic nie brakuje, czemu narzekasz?..., a że im się jedna strona z czarnym tłem zgubiła, to bierzesz pierwszą podwójną strone i szybko przekręcasz..., i już jest całość..., i nic nie brakuje, ... i jest po prostu super. :sad:

Ochłoń trochę, OK?

Offline Koalar

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #269 dnia: Grudzień 13, 2016, 04:12:56 pm »
A tam zepsuta rozkładówka. Prawdziwy kolekcjoner może mieć teraz ten komiks w różnych wydaniach (może też kupić 2 sztuki od Egmontu i sobie połączyć, jak chce obejrzeć całość).  :roll:
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

 

anything