trawa

Autor Wątek: Egmont 2017  (Przeczytany 1131228 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #210 dnia: Grudzień 12, 2016, 11:31:49 am »
Skąd ty masz takie potwierdzone informacje?
Swamp Thinga w ten sposób wymuszam  :biggrin: ale chyba i tak tylko ty to bierzesz na poważnie.

A co do Ziemi 2 to na FB "Kult Kultury Komiksu" była rozmowa z T.Sidorkiewiczem (chyba nawet Mkolek81 rozmawiał to może potwierdzi) o tym.

Offline Antari

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #211 dnia: Grudzień 12, 2016, 11:35:12 am »
Swamp Thinga w ten sposób wymuszam  :biggrin: ale chyba i tak tylko ty to bierzesz na poważnie.

A co do Ziemi 2 to na FB "Kult Kultury Komiksu" była rozmowa z T.Sidorkiewiczem (chyba nawet Mkolek81 rozmawiał to może potwierdzi) o tym.

Aha to już rozumiem, samospełniająca się przepowiednia ala 8azyl. W sumie nie mam nic przeciwko i popieram, jeżeli przyniesie to zakładany skutek  :cool:

Offline buczanova

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #212 dnia: Grudzień 12, 2016, 11:47:48 am »
@Antari, Ty za to wielokrotnie wypowiadałeś się z niemal 100% pewnością, że Egmont nie wyda Swamp Thinga bo ma on być w WKKDC. Więc oboje z kolegą macie jakieś prorocze wizje.
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #213 dnia: Grudzień 12, 2016, 11:51:15 am »
Swamp Thinga w ten sposób wymuszam  :biggrin: ale chyba i tak tylko ty to bierzesz na poważnie.
gdyby to tylko tak działało......
A co do Ziemi 2 to na FB "Kult Kultury Komiksu" była rozmowa z T.Sidorkiewiczem (chyba nawet Mkolek81 rozmawiał to może potwierdzi) o tym.
Tak była rozmowa z T.Sidorkiewiczem, który oficjalnie nie potwierdził, że to wycieli, ale z kontekstu wypowiedzi można wnioskować, że tak będzie, a decyzja należała do redaktora naczelnego.  Jak sam pan Sidorkiewicz twierdzi JLA Ziemia 2 nie wchodzi w skład serii tylko jest oddzielnym projektem Morriosna, więc nie była konieczna w wydaniu zbiorczym serii. I tu OK, bo to prawda, tylko oficjalnie było powiedziane że nasze wydanie bazuje na wydaniu HC Deluxe (a tam ta historia jest zawarta). Sidorkiewicz sugerował także że jest szansa na kontynuację tej serii po runie Morriosna (oraz wydanie serii 1 000 000), ale jak zapytałem się co z Wieżą Babel, która jest w powiedzmy "kolejnym" tomie to się rozmowa urwała. Ale cała rozmowa to gdybanie, co będzie lub może być.
Zaskoczony jestem że będzie jakieś specjalne oświadczenie, zasadniczo nic nie zmieni bo tej historii nie dostaniemy, raczej chodzi o dobry PR i nic więcej.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2016, 12:03:10 pm wysłana przez mkolek81 »

Offline arczi_ancymon

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #214 dnia: Grudzień 12, 2016, 11:54:43 am »
Będziemy mieli teraz wycinanie wszystkiego, co wyjdzie w kolekcji DC. Brawo Egmoncie! Już było takie wydawnictwo, które biegało z nożycami, jak widać wracamy do czasów TM-Semica.

Offline Antari

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #215 dnia: Grudzień 12, 2016, 12:12:13 pm »
@Antari, Ty za to wielokrotnie wypowiadałeś się z niemal 100% pewnością, że Egmont nie wyda Swamp Thinga bo ma on być w WKKDC. Więc oboje z kolegą macie jakieś prorocze wizje.
a
Nie, ja tylko mówię, że moim zdaniem Egmont tego nie wyda bo pojawiło się WKKDC. Bo jestem pesymisto-realistą. Ale nie stwierdzam arbitralnie, że Egmont tego na pewno nie wyda, bo nikt takiej wiedzy nie posiada, chyba że Wróż Maciej. Ja tylko piszę to w co zdecydowałem się wierzyć. Gdyby inne osoby postępowały podobnie na forum byłoby dwa razy mniej postów  :lol:

Kijanek

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #216 dnia: Grudzień 12, 2016, 12:21:44 pm »
Zaskoczony jestem że będzie jakieś specjalne oświadczenie, zasadniczo nic nie zmieni bo tej historii nie dostaniemy, raczej chodzi o dobry PR i nic więcej.
Wiesz po prostu wpieniło mnie gdybanie, naprawdę czasem jeden telefon wystarczy. Co do oświadczenia to poprosiłem by dali oficjalną informację na stronie bo jest to wszystko dezinformacją odnośnie tego tytułu, co sklep to inne informacje a okładka przekazana jako materiał promocyjny też jest niejednoznaczna.

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #217 dnia: Grudzień 12, 2016, 12:26:00 pm »
@Kijanek
A nie pamiętasz jak jeszcze jako Mikel gdybałeś nad zawartością Elektra - Assasin albo z czego Egmont będzie przygotowywał Marvel Classic? a wystarczyło zadzwonić  :smile:

Offline Antari

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #218 dnia: Grudzień 12, 2016, 12:28:59 pm »
Wiesz po prostu wpieniło mnie gdybanie, naprawdę czasem jeden telefon wystarczy. Co do oświadczenia to poprosiłem by dali oficjalną informację na stronie bo jest to wszystko dezinformacją odnośnie tego tytułu, co sklep to inne informacje a okładka przekazana jako materiał promocyjny też jest niejednoznaczna.

A kiedy takie oświadczenie zostanie wydane?

Offline isteklistek

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #219 dnia: Grudzień 12, 2016, 12:30:25 pm »
Istnieje też możliwość, że Egmont wyda JLA EARTH 2 DELUXE i taki mieli plan układając swoją listę, aby wydać JLA Morrisona, a w deluxe Earth-2. Chciwy plan, ale jak dla mnie do zaakceptowania.

Kijanek

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #220 dnia: Grudzień 12, 2016, 12:33:46 pm »
@Kijanek
A nie pamiętasz jak jeszcze jako Mikel gdybałeś nad zawartością Elektra - Assasin albo z czego Egmont będzie przygotowywał Marvel Classic? a wystarczyło zadzwonić  :smile:
Podawałem to na zasadzie PLOTKI, o czym pisałem w poście, więc sprawdź coś nim przytoczysz.
Akurat odnośnie JLA 4 przedzwoniłem by się dowiedzieć jak można informacje uzyskać :wink:
Mnie czy Ziemia będzie w wydaniu od E czy Eagle ani szczypie ani grzeje, bo w sumie to kupuję obie serie
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2016, 12:47:33 pm wysłana przez Kijanek »

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #221 dnia: Grudzień 12, 2016, 12:41:32 pm »
@DOWN
Mogli moją wykorzystać  :biggrin: i ciekawe czy to przez nas ją zmienili?  :smile:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2016, 12:56:57 pm wysłana przez JanT »

Offline marian381

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #222 dnia: Grudzień 12, 2016, 12:54:41 pm »
Egmont wrzucił już poprawioną okładkę czwartego tomu JLA.

http://filmozercy.com/wpis/jla-tom-4-bez-ziemi-2
Kolekcja Komiksy Star Wars https://www.facebook.com/KolekcjaKomiksyStarWars/

Zapraszamy na http://Filmozercy.com - największy serwis z recenzjami i artykułami o filmach i komiksach.

Prezentacje polskich komiksów DC i Marvela:
https://www.youtube.com/channel/UCJ0BO3m5KIFciuSJc5qkbJQ

Offline arczi_ancymon

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #223 dnia: Grudzień 12, 2016, 12:59:07 pm »
No i po ptokach, można się rozejść.

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #224 dnia: Grudzień 12, 2016, 02:28:09 pm »
Nie wiem czym są filmożercy, ale na stronie KŚK nadal jest okładka z Frankiem ;)

Ale jeśli wytną to nie będę płakał - dla mnie to akurat dobra decyzja, chociaż rozumiem nerwy tych, którzy nie kupują WKKDC i nie mają wydania Funmedia.