trawa

Autor Wątek: Egmont 2017  (Przeczytany 1130305 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #195 dnia: Grudzień 11, 2016, 11:48:54 am »
"Batman - Ostateczna rozgrywka" ma trochę brudnych stron
No  :smile:

Batman - Gothic u mnie czysty  :smile: Z DC Deluxe miałem te zabrudzenia tylko w Trójcy i Nowej Granicy.
Wiadomo że to są zabrudzenia losowe i mogą być czyste egzemplarze jak i bardzo pobrudzone (moje Harley Quinn vol 2 i Wieczne Zło po około 20).

Jakby nie było to problem występuje cały czas od ponad roku  :doubt:

Offline Antari

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #196 dnia: Grudzień 11, 2016, 04:45:09 pm »
Sam pewnie ostatnio kupiłeś tylko Elektre? która akurat była OK.

W ostatnim czasie kupiłem: Elektrę, Uwerturę, Śmierć, Wonder Woman t.6, Gotyk. Nie uświadczyłem rozmazanych/nieostrych stron, szarych zabrudzeń ani "rozmazanych" napisów w dymkach.

Aj tam, czepiacie się Kija. Taki urok polskich tłumaczeń. Ja nie wymagam od nich zbyt wiele, bo wiem jakie są.

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #197 dnia: Grudzień 11, 2016, 06:16:29 pm »
W ostatnim czasie kupiłem: Elektrę, Uwerturę, Śmierć, Wonder Woman t.6, Gotyk.
O Elektrze i Gotyku pisałem już że są OK
Wonder Woman t6 teraz przejrzałem i też jest OK
Uwertury i Śmierci jeszcze nie widziałem (ale Vertigo: Skalp i Y są czyste)

To akurat ci się udało  :smile: albo Egmont drukuje pod ciebie  :biggrin:

Najczęściej (w większości) to występuje w Marvel NOW i Nowe DC.

Offline OokamiG

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #198 dnia: Grudzień 11, 2016, 08:15:01 pm »
Mi ostatnio w Gotham Central była jedna pobrudzona na szaro strona. Byłem trochę wkurzony, ale jakoś to przebolałem. A poza tym zdarzało mi się to też w WKKM.

Offline 8azyliszek

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #199 dnia: Grudzień 11, 2016, 08:34:24 pm »
Tak, już widzę te tłumy pamiętliwych i obrażonych fanów po JLA4. Wystarczy, że za dwa miesiące wydadzą coś po niższej cenie i o plamie będą pamięć jedynie zajzagojrzalsi :smile:


Ja to będę pamiętał. Run Morrisona mial być oparty na Deluxie z USA w którym była Ziemia 2. Nie ma jej i to jest niewybaczalne. Jak wszystkie poprzednie błędy i zastosowane rozwiązania, o których się rozpisywałem. Boli to tym bardziej, że Egmont ma taki długi staż i doświadczenie. Także tego - cieszę się, że w przyszłym roku dostaniemy dobre starsze Marvele i DC Deluxy, ale JLA 4 to plama na ich wizerunku wg mnie.

Offline arczi_ancymon

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #200 dnia: Grudzień 11, 2016, 09:59:50 pm »
Swoją drogą Egmont dość długo ociąga się z zapowiedziami na luty... Czyżby szykowali na przyszły tydzień jakąś większą serię zapowiedzi? Kołodziejczak mówił wcześniej, że pod koniec roku powinien mieć jakieś wieści z Frankfurtu...

Offline Antari

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #201 dnia: Grudzień 11, 2016, 10:39:26 pm »
Mimo wszystko zapytam raz jeszcze. Czy mamy jakieś oficjalne potwierdzenie, że Earth-2 wyleciało z tego tomu, poza oczywistą dysproporcją w ilości stron podaną w zapowiedziach KŚK? Bo na okładce nadal widnieje nazwisko Frank Quitely. W tej sytuacji to może być albo błąd w ilości stron albo błąd w postaci braku usunięcia nazwiska z okładki. Jeden i drugi scenariusz jest prawdopodobny.

Pytam, bo może ktoś zadał gdzieś to pytanie oficjalnie do Egmontu i odpowiedzieli. Jeżeli na pewno wyleciało to kupuję zagranicznego Deluxe'a E-2. Szkoda mi pieniędzy na wydanie WKKDC.   

Offline arczi_ancymon

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #202 dnia: Grudzień 12, 2016, 07:42:09 am »
Obawiam się, że cała tajemnica polega na tym, że nie chciało im się usunąć nazwiska z okładki. Jeśli coś takiego rzeczywiście będzie miało miejsce, to proponuję pisać o tej akcji bezpośrednio do DC. Może wtedy ktoś się opamięta.

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #203 dnia: Grudzień 12, 2016, 07:50:38 am »
Na 100% nie ma  :doubt: Tomasz Sidorkiewicz się o tym wypowiadał jak i o WW Rucki (że nic nie wytną  :smile: )
A różnica stron to dokładnie tyle ile ma Ziemia 2.

Swoją drogą Egmont dość długo ociąga się z zapowiedziami na luty...
Ostatnio cały czas dawali pod koniec miesiąca.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2016, 07:55:22 am wysłana przez JanT »

Kijanek

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #204 dnia: Grudzień 12, 2016, 09:04:29 am »
Jezu ale spuszczanie się z tym JLA 4, wystarczyło złapać za telefon i przedzwonić do osoby od marketingu i dowiedzieć się. Egmont umieści na dniach oświadczenie odnośnie JLA 4 na stronie Ksk. Takie to proste, a nie parę stron śmiecenia wątku.

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #205 dnia: Grudzień 12, 2016, 09:14:39 am »
Jak już masz takie dojścia to poproś też o oświadczenie w sprawie Batmana #28  :badgrin: Po tak to ktoś jeszcze może tu o tym pisać niepotrzebnie  :biggrin:

Kijanek

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #206 dnia: Grudzień 12, 2016, 09:21:15 am »
Jak już masz takie dojścia to poproś też o oświadczenie w sprawie Batmana #28  :badgrin: Po tak to ktoś jeszcze może tu o tym pisać niepotrzebnie  :biggrin:
Telefon jest na stronie KS w zakładce kontakty PR, bardzo miła pani ;)
Najprościej pytać u źródła ;)
Co do gacka też proponuję tę drogę.

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #207 dnia: Grudzień 12, 2016, 09:35:51 am »
Jak już masz takie dojścia to poproś też o oświadczenie w sprawie Batmana #28  :badgrin: Po tak to ktoś jeszcze może tu o tym pisać niepotrzebnie  :biggrin:
kelen się wypowiadał na ten temat, że nr #28 to powtórka (tylko że w skróconej formie z perspektywy Catwoman i Spoiler) z "Batman Eternal #43" (albo na odwrót bo #28 wyszedł wcześniej) i był to krótki wgląd w przyszłe wydarzenia.
Egmont bardzo dziwne postępuje w tej kwestii. Nie dają JLA Ziemia 2 bo będzie powtórka z WKKDC (bo wg mnie taka jest przyczyna, szkoda bo nie będę miał tego tomu bo kolekcji nie zbieram), nie dają Batmana #28 bo powtórka Batman Eternal #43, dają okrojony Trinity War jak 4 tom Ligi Sprawiedliwości z przesunięciem części oryginalnego materiału z tego tomu do pierwszego ALS aby uniknąć zdublowania zeszytów (co było naprawdę dobrą decyzją), ale nic nie szkodzi aby w wydaniu "Śmierci" Gaimana dać 3 zeszyty wchodzące do innych wydań (przez co dublują je i mogli odchudzić to wydanie przez co były by tańsze prawda? taa...). 

Offline Antari

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #208 dnia: Grudzień 12, 2016, 11:18:37 am »
Na 100% nie ma  :doubt: Tomasz Sidorkiewicz się o tym wypowiadał jak i o WW Rucki (że nic nie wytną  :smile: )
A różnica stron to dokładnie tyle ile ma Ziemia 2.
Ostatnio cały czas dawali pod koniec miesiąca.

Skąd ty masz takie potwierdzone informacje? Najpierw do nudzenia piszesz o Swamp Thingu, jakby już w zasadzie czekał wydrukowany, a teraz 100% pewności w kwestii JLA v4. Jakieś źródło, gdzie o tym pisał?

Pytanie dla mnie ważne, bo jak rzeczywiście nie ma to dołączam do grudniowego zamówienia tę pozycję z multiversum.

Kijanek

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #209 dnia: Grudzień 12, 2016, 11:31:01 am »
Skąd ty masz takie potwierdzone informacje? Najpierw do nudzenia piszesz o Swamp Thingu, jakby już w zasadzie czekał wydrukowany, a teraz 100% pewności w kwestii JLA v4. Jakieś źródło, gdzie o tym pisał?

Pytanie dla mnie ważne, bo jak rzeczywiście nie ma to dołączam do grudniowego zamówienia tę pozycję z multiversum.
Ja mogę powiedzieć tylko, że pani od PR-u potwierdziła tylko ilość stron, jednak nie potwierdziła że jest coś wycięte. Powiedziała by czekać na oświadczenie na stronie.

 

anything