Autor Wątek: Egmont 2017  (Przeczytany 1130300 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Archie

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 12, 2016, 08:13:10 am »
Cieszę się, że dostsniemy dalsze przygody Catwoman. Co do TN52 to Batwoman jest cały czas konsekwentnie prowadzona od starego DC i w Rebirth nie pozmieniano jej, więc można wydać ten tytuł w dowolnej chwili. Oczywiście lepiej wcześniej bo to ciekawa seria.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 12, 2016, 08:23:12 am »
Poczekajmy do Komiksowej Warszawy podejrzewam że wcześniej nic w sprawie tych tytułów nie usłyszymy, a wtedy powinny się już pokończyć obecnie wydawane serie Vertigo (Skalp, Ygrek, Sandman).
Raczej nie. Y 4 dopiero w marcu a Skalp 4 pewnie kwiecień (nawet nie miał zapowiedzi w trójce) całe obecne Vertigo skończą na październik  :smile:

coś takiego pewnie będzie:

styczeń - Amerykański Wampir 8
luty - Baśnie 20
marzec - Y 4
kwiecień - Skalp 4
maj - Baśnie 21
czerwiec - Amerykański Wampir 9
lipiec - Y 5
sierpień Skalp 5
wrzesień - Baśnie 22

i w październiku na MFKiG wielka premiera Swamp Thinga  :biggrin: 

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 12, 2016, 08:33:33 am »
Raczej nie. Y 4 dopiero w marcu a Skalp 4 pewnie kwiecień (nawet nie miał zapowiedzi w trójce) całe obecne Vertigo skończą na październik  :smile:

coś takiego pewnie będzie:

styczeń - Amerykański Wampir 8
luty - Baśnie 20
marzec - Y 4
kwiecień - Skalp 4
maj - Baśnie 21
czerwiec - Amerykański Wampir 9
lipiec - Y 5
sierpień Skalp 5
wrzesień - Baśnie 22
bardzo to prawdopodobne  :sad:

i w październiku na MFKiG wielka premiera Swamp Thinga  :biggrin:
po takim stwierdzeniu to wątpię
Cytuj
W przypadku kolekcji DC Egmont Polska jest partnerem, przygotowującym poszczególne tomy do druku. W oczywisty sposób obecność obu kolekcji (i ich zawartość) wpływa na nasze plany wydawnicze. NIE planujemy szybkiego wydawania komiksów opublikowanych w ramach kolekcji (oczywiście, mogą zdarzyć się wyjątki, takie jak „Wojna domowa”).
bo Swamp Thing wchodzi do kolekcji, dwa tomy które były już wydane, a Egmont jest świadom że zaczynanie serii od polowy bez wznowienia tych tomów raczej wywoła falę krytyki niż zachwytu

Offline Motyl

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 12, 2016, 08:44:00 am »

czerwiec - Amerykański Wampir 9

Śmiała teza, tym bardziej, że premiera w Stanach planowana na 8 sierpnia 2017 r.

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 12, 2016, 09:01:29 am »
Cytuj
NIE planujemy szybkiego wydawania komiksów opublikowanych w ramach kolekcji

Opublikowanych to nie prawdopodobnie planowanych (za ponad dwa lata) Taka sama sytuacja była z Hawkeye i Ms.Marvel  :smile: Po ostatnich zapowiedziach jestem pewien że Egmont wyda Swamp Thinga  :smile:

Śmiała teza, tym bardziej, że premiera w Stanach planowana na 8 sierpnia 2017 r.
Kiedyś był na Marzec.

Offline SawiK

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 12, 2016, 09:24:44 am »
Mnie ciekawi czy po Skalpie i Ygreku Egmont wystartuje z dwiema seriami. Czy bedzie to ST i Kaznodzieja bylo by super ale jak bedzie ST lub K i cos innego to tez dobrze. Ważne zeby szlo to do przodu.
Bone obowiazkowo,czytalem wiele swietnych opini.
Deluxy-wiadomo extraklasa superhero.
Deadpool Clasic: licze ze bedzie to lepsze od miekkiego MN, ktore mi nie podeszlo a lubuje sie w klimatach ala Lobo. Takze wciagne tom startowy i sie zobaczy.

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 12, 2016, 09:37:51 am »
Deadpool Clasic: licze ze bedzie to lepsze od miekkiego MN, ktore mi nie podeszlo a lubuje sie w klimatach ala Lobo. Takze wciagne tom startowy i sie zobaczy.
Dwa pierwsze, bo właściwy run Kelly'ego zaczyna się od 2 tomu. Pierwszy zbiera wszystkie jego występy z przed właściwej serii i tylko pierwszy zeszyt pisany przez tego autora, resztę piszę Nicieza. Potwierdził to Oskar Rogowski, który będzie te komiksy tłumaczyć. 

Offline mack3

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 12, 2016, 09:46:53 am »
Raczej nie. Y 4 dopiero w marcu a Skalp 4 pewnie kwiecień (nawet nie miał zapowiedzi w trójce) całe obecne Vertigo skończą na październik  :smile:

To pewne ze Y? Ciekawe czemu taka obsuwa, szli 1 tom co 3 miesiące, a teraz 6 miesięcy różnicy...
Mimo wszystko stawiam, że najpóźniej na Warszawie zapowiedzą nowe serie Vertigo. Ostatnio E robi takie zapowiedzi na targach, więc jak nie wtedy to kiedy :)

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 12, 2016, 09:51:38 am »
Chyba, że Vertigo się nie sprzedaje. Pamiętajmy, że Y i Skalp to miała być próba. Kiedy Marvel NOW się sprzedało wyśmienicie - przyspieszyli z wydawaniem. Tutaj zwalniają. Nie chcę być czarnowidzem, ale jak zostaniemy z toną miernych Marvel NOW i bez klasyki Vertigo, to będzie katastrofa. Wtedy o Invisibles czy Swamp Thingu będzie można zapomnieć na wieki.

Offline isteklistek

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 12, 2016, 10:01:49 am »
Albo na pierwsze tomy Y mieli już materiał przetłumaczony i niewiele musieli zmieniać - nie wiem, bo nie czytałem.

Offline misiokles

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 12, 2016, 10:06:28 am »
Nie chcę być czarnowidzem, ale jak zostaniemy z toną miernych Marvel NOW i bez klasyki Vertigo, to będzie katastrofa.

A ja wciąż mam nadzieję, że zarabiają na tyle na Marvel Now! że bez problemu z owego zarobku 'dołożą' do mniej popularnych serii.

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 12, 2016, 10:09:40 am »
Albo na pierwsze tomy Y mieli już materiał przetłumaczony i niewiele musieli zmieniać - nie wiem, bo nie czytałem.
Wątpię aby wykorzystywali tłumaczenie Manzoku (nie mam jak teraz tego sprawdzić), parząc że tłumaczyli Huga od nowa to tu też tak było pewnie. Nawet pierwsze Thorgale były tłumaczone od nowa.

A ja wciąż mam nadzieję, że zarabiają na tyle na Marvel Now! że bez problemu z owego zarobku 'dołożą' do mniej popularnych serii.
To by Swamp Thing już szedł, co targi pada ta samo pytanie czy będzie wznowienie, a pan Kołodziejczak ewidentnie ma go już dość (odniosłem takie wrażenie po obecnym MFKiG). Hellboy i Usagi też obecnie są w swoistym zawieszeniu.

Offline R~Q

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 12, 2016, 10:38:05 am »
Zaciekawiła mnie wzmianka o integralu Kajka. Wcześniej nawet taki pomysł do głowy mi nie przyszedł. Ale teraz jak to przeczytałem, to napaliłem się na to (mimo że to mrzonka) i kupowałbym. Chyba że wcześniej uzupełnię w końcu kolekcję Kajka o wszystkie zeszyty.

Offline wilk

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 12, 2016, 10:50:27 am »
Albo na pierwsze tomy Y mieli już materiał przetłumaczony i niewiele musieli zmieniać - nie wiem, bo nie czytałem.
Wątpię aby wykorzystywali tłumaczenie Manzoku (nie mam jak teraz tego sprawdzić), parząc że tłumaczyli Huga od nowa to tu też tak było pewnie. Nawet pierwsze Thorgale były tłumaczone od nowa.
Zarówno w wydaniu Manzoku jak i w wydaniu Egmontu Ygreka tłumaczył Krzysztof Uliszewski. W tym momencie nie jestem jednak w stanie ze 100% pewnością potwierdzić, że te przekłady niczym się nie różnią. Wydaje mi się jednak, że w wydaniu Egmontu jakieś zmiany w tłumaczeniu względem wydania z Manzoku były.

Offline 8azyliszek

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 12, 2016, 11:05:50 am »
Wtedy o Invisibles czy Swamp Thingu będzie można zapomnieć na wieki.

Nie na wieki, tylko do 2018/19, kiedy 2 tomy Swamp Thinga wyjdą w WKKDC.